Папка “Вхідні” Gmail не впорядковує електронну пошту, вона нагадує вам відповісти на неї

Багато з вас, можливо, чули про Inbox, новий електронний додаток Gmail для iOS та Android. Ви можете задатися питанням, чому Gmail вирішив запустити нову програму електронної пошти для обох цих платформ, коли вона вже має досить чудову програму електронної пошти для обох платформ, яка вже працює протягом кількох років. Я подивився на нову програму, а також на необхідність її існування, що я виявив справжньою. Inbox підтримує кілька облікових записів і побудовано на матеріальному дизайні, який досить добре працює на iOS. Одне з помилкових уявлень, яке ми, мабуть, маємо прояснити щодо Inbox, полягає в тому, що це не просто клієнт електронної пошти, це також додаток для нагадування. Функція нагадування насправді є досить чудовою функцією, яку ми розглянемо докладніше. Крім того, доступ до програми все ще надається лише за запрошеннями.

Пам’ятаєте вкладки папки «Вхідні», які колись з’явилися в електронній пошті? Додаток Gmail розглядає їх як категорії і зберігає ці листи з вашої основної папки “Вхідні”. Inbox використовує інший підхід; листи, відсортовані за цими категоріями, з’являться на головному екрані. Вони не змішуються з електронними листами “Основної” скриньки. Інтерфейс виглядає мало щільно упакованим на телефоні, але веб-інтерфейс досить приємний.

Панель навігації має кілька дійсно цікавих опцій, і ви побачите тут, що відрізняє Inbox від Gmail. Вкладки «Відкласти» та «Готово» призначені не для завдань або звичайних нагадувань, які ви можете додати (хоча ви можете використовувати їх таким чином, якщо хочете). Inbox дозволяє відкладати та встановлювати нагадування для електронних листів. Це не інопланетна або нова концепція. Ми розглянули розширення Sortd для Chrome, яке робило щось подібне, думаючи, що Gmail пішов далі зі своїми параметрами нагадування.

Торкніться кнопки «плюс», і ви побачите кнопки для трьох контактів, які найчастіше надсилаються електронною поштою, кнопку нагадування, кнопку запрошення та кнопку створення повідомлення. Торкніться електронного листа, який ви отримали, і ви помітите нові кнопки вгорі, яких ви не бачите в програмі Gmail; вони призначені для закріплення електронного листа, його відкладення та для позначення його як «виконаного».

У чому суть папки “Вхідні”?

Inbox призначений не для перевірки електронної пошти, а для відповіді на них. Це для того, щоб не забувати відповідати на електронні листи, це для того, щоб швидко надсилати електронні листи найважливішим людям із ваших контактів. Це дозволило б розглядати кожну (важливу) електронну пошту як завдання. Багато з вас можуть подумати, що Inbox призначений для кращої організації електронної пошти, але якщо ви дійсно використовуєте його протягом кількох днів, ви зрозумієте, що в ньому немає спеціальних функцій керування електронною поштою. Немає нічого особливого з мітками, і навіть категорії вхідних більше не є окремими вкладками.

Функції нагадування та відкладення нагадують вам відповісти на електронний лист. Він вирішує дуже слушну проблему; ви вийшли, і ви отримали важливе повідомлення електронної пошти, на яке ви не можете відповісти, поки не сядете за стіл. Ви повертаєтеся в офіс або додому, і ви забуваєте про це, поки не пізно (або ви лягаєте в ліжко). Можливо, ви отримали зазначений електронний лист під час зустрічі або до того, як ви отримали необхідну інформацію, щоб відповісти на нього. Можливості для відкладення відповіді на електронний лист численні, і ми переглянули багато програм, розширень і служб, створених, щоб допомогти вам з цими відкладеними листами. Inbox – це погляд Google на це, і я повинен сказати, що це досить добре.

Чи для всіх?

Коротка відповідь тут . ‘Немає’. Я не маю на увазі, що деякі люди можуть забути відповісти на електронну пошту, а інші не можуть. Ви забуваєте відповісти на електронний лист або забуваєте відслідковувати листи, коли ваша папка «Вхідні» переповнена до країв, задихаючись, а також запорами. Це для людей, які отримують багато важливих електронних листів, людей у ​​службі підтримки користувачів, людей, відповідальних за завдання з квитками, людей, яких цілий день тягнуть у багатьох напрямках, що їм потрібна допомога з відстеженням електронної пошти.

Це може означати, що Inbox може бути корисним для когось у їхньому професійному житті, де вони отримують близько п’ятдесяти електронних листів на день, але програма може бути абсолютно марною для них у особистому житті, тому що вони просто не отримують стільки важливих повідомлень на особистих сторінках. електронна пошта. Це суто програма на основі потреб, і якщо ви не схильні забути отримати електронну пошту, вам не слід змушувати себе використовувати або адаптуватися до цієї програми. Додаток Gmail – це добре.

Установіть Inbox із App Store

Установіть Inbox із магазину Google Play