Панель остаточних налаштувань Доступ одним кліком до налаштувань Windows і Outlook

У складних програмах налаштування однаково складні. Розробники намагаються оптимально згрупувати параметри, щоб користувачі могли знайти потрібне, коли вони його шукають, але коли програма настільки складна, як, скажімо, поштовий клієнт, це все ще складно. Ultimate Settings Panel — це новий портативний додаток, випущений Techy Geeks, який поміщає налаштування для Windows, Outlook 2010, Configuration Manager 2007 та 2012 у акуратний список. Клацніть будь-який з елементів, і вам відкриється вікно конфігурації. Програма позбавляє вас від необхідності пробиратися по меню та підменю опцій. щоб знайти налаштування, яке ви шукаєте

  (ВИРІШЕНО) Принтер друкує лише половину сторінки в Windows 10

Запустіть панель остаточних налаштувань; Інтерфейс користувача — це одне вікно, розділене на п’ять вкладок, по одній для перерахованих у ньому налаштувань. Налаштування згруповано у Windows, Загальні, Outlook 2010, ConfigMgr 2007 і ConfigMgr 2012. На вкладці Windows перелічено параметри, до яких ви б часто хотіли або потребували отримати доступ, наприклад, диспетчер пристроїв, налаштування звуку, брандмауер Windows, оновлення Windows, віддалений робочий стіл , і більше.

Вкладка «Загальні» знову призначена для Windows, але стосується налаштувань, які впливають на ОС в цілому, таких як батьківські налаштування, параметри індексування файлів, параметри відновлення файлів, панель керування тощо.

Вкладка Outlook дає вам доступ до таких параметрів, як «Очистити автозавершення», «Чисті категорії», «Чистий обмін» тощо. Він не призначений для того, щоб допомогти вам швидко дізнатися, де можна налаштувати підпис електронної пошти або де можна застосувати правила до електронної пошти. Параметри на цій вкладці значно обмежені, хоча вони все ще корисні.

  Як створити індивідуальний план живлення в Windows 10

Вкладки ConfigMgr надають вам доступ до аплету клієнта, CMTrace, центру програмного забезпечення та можливість видалити клієнт.

Панель остаточних налаштувань чудово підходить для тих, хто переходить з Windows 7 на Windows 8, оскільки в Windows 8 налаштування дещо змінилися, і користувачам може бути важко керувати ними. Програма не виступає посередником між вами та налаштуваннями вашої ОС або Outlook. Натомість це як список ярликів. Сам список, можливо, не організований, але він все є, і одним клацанням миші відкривається потрібне вікно для вас. Це економить час, м’яко кажучи. Якщо він встановлений на комп’ютері, він може допомогти системним адміністраторам допомагати користувачам під час віддаленого усунення несправностей системи, полегшуючи користувачам пошук правильних налаштувань. Додаток новий, і, ймовірно, буде додано більше опцій. Перегляньте режим Windows God Mode, якщо ви шукаєте кілька додаткових елементів для налаштування.

  Як підключити кілька моніторів до Windows 11

Встановіть Ultimate Settings Panel