Палітри кольорів Material Design пропонують кольори для вашої програми [Android]


Material Design був родзинкою Android Lollipop, і це правильно. З точки зору дизайну, Android дозріває. Сам дизайн досить непоганий, достатньо, щоб заохочувати розробників використовувати його все більше і більше. Можливо, одного дня ми будемо чекати, поки програми оновляться до нового дизайну, як це робимо сьогодні з додатками iOS. Для тих, хто шукає натхнення щодо того, як добре займатися матеріальним дизайном, є безліч стандартних програм від Google, які можуть стати прикладом. Що стосується реалізації, у нас є чимало прикладів, але якщо ви дизайнер, який бореться з правильними кольорами для дизайну матеріалів, спробуйте палітри кольорів Material Design. Це дуже проста безкоштовна програма для Android, яка містить перелік відтінків для дев’ятнадцяти різних кольорів, які добре підходять для Material Design. Кольори варіюються від яскраво-червоних і рожевих до приглушених коричневих і сірих.

  Як встановити Ubuntu Touch на свій пристрій Android

Запустіть програму та виберіть колір із панелі навігації. Шухляда закривається, відкриваючи чотирнадцять відтінків обраного вами кольору.

Прокрутіть різні кольори або поверніться до панелі навігації, щоб вибрати інший. Кожен колір відображається на окремій «картці» зі своїм HEX-кодом. Ви можете натиснути кнопку копіювання в нижньому правому куті картки, щоб скопіювати HEX-код у буфер обміну.

Палітри кольорів Material Design призначені лише для пропозицій або, можливо, для натхнення. Це не схоже на програму Adobe Kuler, але з неї можна почати. З точки зору функціональності, йому не вистачає в багатьох областях, таких як відсутність підтримки кодів RGB і можливість зберегти колір з однієї групи або створити тему. З точки зору дизайну, додаток є прийнятним виконанням матеріального дизайну, але ми бачили краще.

  3 способи знайти версію програми для встановленої програми на Android

Додаток працює нормально, без помилок, але це мало що говорить, враховуючи, наскільки він простий. З точки зору натхнення та ідей, це або буде дуже корисним, щоб допомогти вам знайти ідеальний колір, або це буде величезне розчарування, оскільки обмежені варіанти не відповідають вашим потребам. У будь-якому випадку, спробувати все одно варто, якщо ви не надаєте переваг.

Установіть палітри кольорів Material Design з магазину Google Play