Пакет LimeWire для створення контенту зі штучним інтелектом тепер має API

З великою кількістю доступних варіантів генерації вмісту штучного інтелекту налаштування корисних масштабованих API може бути складним завданням. На щастя, LimeWire щойно випустив свої нові REST API, які використовують понад десять різних генеративних моделей штучного інтелекту, щоб забезпечити вам найкращі результати.

Ви можете почати використовувати API LimeWire абсолютно безкоштовно, а завдяки великій кількості документації та простим у використанні параметрам ви можете запустити API LimeWire AI, перш ніж ви це дізнаєтесь.

Що таке LimeWire?

Хоча LimeWire колись був одноранговим клієнтом обміну файлами, з початку 2000-х все суттєво змінилося для компанії. Сьогодні LimeWire слугує онлайн-студією штучного інтелекту для створення та обміну зображеннями, музикою та відео.

LimeWire дозволяє користувачам створювати вміст штучного інтелекту, використовувати технологію блокчейн, щоб володіти цим вмістом і торгувати ним як NFT, а також заробляти токени $LMWR під час перегляду.

API LimeWire AI

LimeWire розширює цю функціональність, представляючи набір нових LimeWire AI REST APIстворено розробниками для розробників. Ці API розроблено так, щоб їх було максимально легко зрозуміти та інтегрувати, а також вони призначені для того, щоб витримувати високі навантаження трафіку та плавно масштабуватися відповідно до розміру програми.

Оскільки вони використовують структуру запитів і відповідей REST, ці API LimeWire прості у використанні, і існує багато документації, посібників з інтеграції та багато іншого, щоб спростити їх налаштування як для окремих осіб, так і для компаній.

Є шість основних функцій штучного інтелекту, доступних через API, і їх буде більше. До всього можна отримати доступ через кілька простих кінцевих точок REST API, тобто ви можете легко інтегрувати їх у будь-що, що задумаєтеся. Це стало ще простіше завдяки API LimeWire AI, які підтримують усі основні мови програмування, включаючи Python, C, Java та багато, багато інших.

  Виправлення Не вдається оновити Fire TV Stick 4K

Генерація тексту в зображення

Як ви можете собі уявити, функція генерації тексту в зображення використовує текстові підказки для створення зображень. LimeWire AI має доступ до різноманітних генеративних моделей AI, які він використовує для створення зображень для вас, включаючи DALL-E 3, Stable Diffusion v2.1 та багато інших.

API використовує текстову підказку та співвідношення сторін як параметри за замовчуванням, і це все, що потрібно, щоб почати генерувати зображення, якщо ви того бажаєте. Для більшого контролю API також приймає негативні підказки, модифікатори якості, специфікації стилю та орієнтовну шкалу, яка визначає, наскільки суворо процес створення зображення дотримується текстової підказки.

Генерація зображення до зображення

Крім того, підтримується LimeWire AI генерація зображення до зображеннящо означає, що замість того, щоб передавати підказку в API, все, що вам потрібно зробити, це передати вже існуюче зображення, щоб розпочати процес генерації зображень ШІ.

Два процеси генерації зображень здебільшого використовують ті самі параметри, що означає, що ви все ще можете налаштувати такі речі, як модифікатори якості, специфікації стилю та орієнтовну шкалу для генерації зображення до зображення.

Видалення фону

Також можна використовувати LimeWire AI API щоб видалити вихідний фон одного або кількох зображень з легкістю. Це можна зробити, щоб зробити будь-яке зображення прозорим фоном або просто замінити один фон іншим.

Цей процес є не лише швидким, але й точним і є чудовим способом оптимізувати створення рекламних зображень або скоротити час виходу на ринок, усунувши необхідність редагувати зображення вручну вам або вашій команді.

  Як перемикатися між британською та американською перевіркою орфографії в Microsoft Word

Масштабування зображення

Якщо у вас є зображення, яке вам уже подобається, але роздільна здатність надто мала, незалежно від того, створено воно штучним інтелектом чи ні, тоді Розширення зображення штучного інтелекту LimeWire здатний збільшувати розмір зображення без звичайної шкоди для різкості та якості зображення. Це чудово підходить для друку цифрових зображень і покращення фотографій.

Параметри тут прості, все, що вам потрібно, це ідентифікатор зображення, яке ви хочете збільшити, і коефіцієнт, на який потрібно його збільшити. Коефіцієнт визначатиме, наскільки збільшиться масштаб зображення, тому коефіцієнт збільшення масштабу, рівний двом, призведе до зображення, яке фактично вдвічі більше, ніж воно було спочатку.

Зображення Inpainting

Зображення в живописі це процес генерації зображень ШІ, під час якого певні частини існуючого зображення змінюються за допомогою ШІ. Це можна використовувати для видалення небажаних об’єктів, відновлення зображень або заповнення відсутніх областей зображення.

Функція малювання зображення використовує текстову підказку, щоб вказати, що саме ви бажаєте змінити, який зазвичай використовуєте разом із вхідним параметром зображення, щоб розпочати процес малювання. Для отримання кращих результатів API також приймає параметри маски, щоб малюнок впливав лише на певні частини зображення.

Наприклад, існує параметр кольору маски, який дозволяє вказати, які типи пікселів замінити під час малювання. Це дозволяє вказати повністю прозорі пікселі, наприклад, якщо ви хочете намалювати фон на існуючому зображенні. Так само ви можете використовувати це для заміни білого фону. API LimeWire AI також приймає ресурси зображення як маску, якщо ви хочете отримати повний і абсолютний контроль над процесом малювання.

Відмальовування зображення

І навпаки, перемальовування образу це процес розширення існуючого зображення в будь-якому або всіх напрямках. Це можна використовувати, щоб розширити реальну фотографію, яка є занадто збільшеною, або щоб переконатися, що всі зображення відповідають певному набору розмірів для вашого веб-сайту.

  GitOps проти DevOps: розуміння відмінностей

API зафарбовування зображень вимагає лише вказати напрямок зафарбовування та яку сторону зображення безпечно обрізати, якщо ШІ вважає це за потрібне для отримання задовільного результату.

Ви можете ввести додаткові параметри, наприклад, скільки зразків ви хочете, а також як позитивні, так і негативні підказки, якщо ви цього бажаєте.

Більше незабаром

API LimeWire AI наразі знаходиться у версії 1.0.0, а це означає, що є на що сподіватися, оскільки API продовжує отримувати нові оновлення та функції. Головним із них є плани щодо інтеграції штучного інтелекту для створення відео та музики штучного інтелекту в API за допомогою Mubert Music AI, Uberduck Music AI тощо.

Це означає, що ви зможете використовувати лише один API для генерації практично будь-чого, що вам може знадобитися, ще більше оптимізуючи свої процеси та усуваючи необхідність налаштовувати безліч різних API.

Generative AI Made Easy

Як ви, безсумнівно, бачите, API LimeWire AI здатні досягти майже всього, що вам може знадобитися. Незалежно від того, чи шукаєте ви API, який може керувати замальовуванням і замальовуванням, API для створення зображень штучного інтелекту або API, який обробляє масштабування ваших зображень для завантаження, LimeWire допоможе вам.

Що чудово в API LimeWire AI, так це те, що ви можете використовувати будь-який із цих інструментів з одного API, і ви можете зареєструватися та почати використовувати їх абсолютно безкоштовно. Це означає, що ви можете створити обліковий запис, спробувати API LimeWire AI і переконатися, наскільки вони хороші.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційне керівництво MakeUseOf або його співробітників.