Очищення Google Music видаляє всі картки з пропозиціями з Google Music [Firefox]

Categories:

Google Music, безсумнівно, є одним із найпопулярніших сервісів, представлених Google. Менеджер музики сам по собі чудовий, хоча деяким користувачам може не сподобатися веб-інтерфейс. Google Music для Інтернету має гарний інтерфейс, схожий на картку, який став популярною темою дизайну в багатьох його програмах і службах, але картки, які з’являються, призначені не лише для альбомів і пісень у вашій особистій бібліотеці. Вони включають пропоновані списки відтворення, запропоновані музичні картки та кнопку I’m Feeling Lucky Mix. Clean Up Google Music – це доповнення для Firefox, яке може очистити більшість запропонованого вмісту, яке ви бачите в Google Music, і дозволяє вам вибирати, які картки ви бачите, а які ні.

  Як зробити Chrome браузером за замовчуванням

Ось короткий погляд на попереднє;

Кнопка змішування «Мені пощастить» очевидна на знімку екрана вище. Інші картки пропозицій, які додає Google Music, включають список відтворення та музичні пропозиції. Установіть Clean Up Google Music та оновіть сторінку у своєму браузері. За замовчуванням надбудова видаляє картки автоматичного змішування, запропоновані жанри, запропоновані альбоми, запропоновані виконавці, а також зменшить розмір карток, які ви бачите. Щоб приховати кнопку міксу «Мені пощастить» і пропозиції списків відтворення або ввімкнути картки, які доповнення приховано за замовчуванням, перейдіть до його налаштувань. Якщо ви користуєтеся Firefox 29, натисніть кнопку нових параметрів із трьома смужками, а потім натисніть кнопку Доповнення.

  Чи завищена ціна Mac Pro в порівнянні з ПК?

Увімкнути або вимкнути тип картки так само просто, як поставити або зняти прапорець біля опції. Доповнення не можна перезапускати, але будь-які внесені вами зміни потребують оновлення Google Music у своєму веб-переглядачі, щоб вони вступили в силу.

Здебільшого Clean Up Google Music може позбавити вас від пропозиції Google Music, але все ще є певний вміст, який доповнення не видаляє. Наприклад, вся безкоштовна музика, доступна від Google, продовжуватиме відображатися. Підсумовуючи, доповнення очистить більшість пропозицій, які ви бачите в Google Музиці, хоча здається, що більше пропозицій виконавців завантажуються, а інші типи пропозицій приховані. Розробник, можливо, захоче включити параметри приховування цих пропозицій у майбутніх оновленнях. Крім того, якщо приховати безкоштовні музичні картки неможливо, їх можна відфільтрувати так, щоб альбоми в нашій особистій бібліотеці з’являлися вгорі, а пропозиції з’являлися внизу під ними, і не було видно.

  Як використовувати Apple HomePod як інтерком

Установіть Clean Up Google Music для Firefox