Очистіть усі дані EXIF ​​зі своїх фотографій, перш ніж ділитися ними [Android]


Камери на телефонах з часом стали надзвичайно складними, причому не лише з точки зору якості фотографій, а й з точки зору цифрових даних, які вони можуть робити на додаток до ваших фотографій. Дата, розташування, стиснення, роздільна здатність, спалах, час експозиції тощо. Якщо ви зробили фотографію за допомогою програми камери Google і скористалися її функцією розмиття, то ви знаєте, що зображення містить додаткову інформацію про глибину та всю карту глибини. Все це означає, що наші камери телефону чудові та надзвичайні, але в той же час вони також передають інформацію, яку ми, можливо, не хочемо ділитися, наприклад, місце, де було зроблено фотографію. Це може бути не так важливо для фотографій, які залишаються на наших жорстких дисках, але для тих, якими ми ділимося, завжди корисна невелика обережність. Зустрічайте EZ UnEXIF Free (EXIF Remover), безкоштовну програму для Android, яка видаляє всі дані EXIF ​​з фотографії та зберігає їх як копію або замінює оригінальний, відповідно до ваших уподобань.

  Як підключити телефон Android до ПК з Windows 10 за допомогою програми Microsoft «Ваш телефон».

EZ UnEXIF Free має безкоштовну та платну версії. У безкоштовній версії є не дуже нав’язлива реклама. Видалення даних EXIF ​​складається з трьох кроків. Спочатку ви вибираєте файли; їх можна вибрати в одній із програм для фотографій, наприклад, у додатку Галерея, або вибрати параметр браузера файлів. Опція браузера файлів не вимагає, щоб на вашому пристрої було встановлено програму для перегляду файлів. Замість цього на наступному екрані додається провідник файлів, і ви можете шукати фотографії, які хочете очистити.

Наступний екран — це екран «Дії», де ви вибираєте, де зберігатимуться файли та чи потрібно перезаписувати поточну фотографію чи зберігати її як копію. Натисніть кнопку «Далі», і ви потрапите на екран «Результат», який вказує, що процес завершено.

  Установіть таймери для будь-якої тривалості часу на будь-яку майбутню дату зі зменшенням [Android]

Додаток досить швидкий, але він змушує нас хотіти більше. Я хотів би мати можливість вибирати, які дані видаляти, а які зберігатися. Додаток також очищає одне зображення за раз без підтримки кількох зображень або цілих альбомів. З огляду на це, це швидкий інструмент, який ви можете використовувати для збереження конфіденційності, коли публікуєте фотографії.

Встановіть EZ UnEXIF Free (EXIF Remover) із магазину Google Play