Оцініть ефективність свого веб-сайту за допомогою цих 7 інструментів оцінювання

| | 0 Comments| 7:23 AM
Categories:

Аудит різних елементів, що впливають на видимість і взаємодію з користувачем, є ключем до успіху веб-сайту.

Як цифровий маркетолог або власник веб-сайту, ви хочете, щоб ваш веб-сайт був на вершині пошукової видачі. Щоб зберегти ваш веб-сайт на перших позиціях у основних пошукових системах, необхідно докласти відповідних зусиль щодо SEO.

Але як ви знаєте, які зусилля з SEO потрібні вашому веб-сайту, а де його не вистачає з точки зору оптимізації? Ви раніше чули про грейдер веб-сайтів?

Вам потрібно переконатися, що різні пошукові системи ранжують ваш веб-вміст за відповідними ключовими словами. Такі проблеми, як відсутність метатегів, тегів alt тощо, є помітними, і їх можна вирішити без будь-якого аналізу. Але як ви знаєте про основні проблеми, такі як низька щільність ключових слів, проблеми зі швидкістю веб-сайту тощо?

Ви бачите, що не завжди легко знайти проблеми на веб-сайті. Це момент, коли в гру вступає аудитор веб-сайту або грейдер.

Після прочитання ми підготували цей вичерпний посібник, який допоможе вам швидко проаналізувати свій веб-сайт. Тут ви дізнаєтеся про грейдер веб-сайтів, його важливість і найкращі інструменти аудиту веб-сайтів для оцінки вашого веб-сайту.

Що таке грейдер веб-сайтів?

Рейтинг веб-сайтів — це онлайн-інструмент або програмне забезпечення, яке допомагає оцінити продуктивність і ефективність веб-сайту. Він бачить ваш веб-сайт так, як бачить пошукова система, як Google. Він оцінює ваш веб-сайт на основі всіх життєво важливих стандартів SEO. У результаті він отримує оцінку SEO за шкалою 0-100. Звіт про аналіз показує відсутні та виконані фактори на веб-сайті для підвищення ефективності.

Звіт аудитора веб-сайту пропонує повний перелік наявних проблем разом із порадами щодо їх вирішення. Основна мета цих інструментів – допомогти вам зробити ваш веб-сайт оптимізованим для пошукової оптимізації в усіх аспектах.

В Інтернеті доступно багато інструментів аудиту веб-сайтів, деякі з них безкоштовні, а інші — преміум-класу. Якщо у вас є суворі бюджетні обмеження, ви можете використовувати безкоштовні інструменти аудиту, оскільки їх оцінка включає всі основні фактори SEO.

Чому важливо використовувати грейдер веб-сайтів?

Як уже було сказано, ви хочете, щоб ваш веб-сайт був ідеальним у всіх аспектах. Незалежно від того, чи йдеться про доступність, пошукову оптимізацію, залучення контенту, дизайн чи конкуренцію, ви хочете, щоб вона залишалася попереду. Для цього потрібна рука допомоги, яка може запропонувати вам повні вказівки щодо того, що потрібно зробити. Інструменти для оцінки веб-сайтів — це руки допомоги, які надають вам всю необхідну інформацію.

  Як організувати віртуальну групову вечірку для прослуховування в Spotify

Він перевіряє ваш трафік, SEO, структуру сайту, зворотні посилання, швидкість веб-сайту, вміст і багато інших технічних факторів. У ньому висвітлюються проблеми, пов’язані з усіма цими факторами, наявними на вашому веб-сайті, разом із практичними порадами. За відсутності цього інструменту ви ніколи не зможете покращити свій веб-сайт до такої міри.

Якщо ви свідомо дотримуєтеся пропозицій цих грейдерів, це може значно допомогти вашому веб-сайту з точки зору SEO. Поради, які вони надають, корисні не лише з точки зору пошукової оптимізації, але й покращують взаємодію з веб-сайтом.

Ці інструменти аудиту настійно рекомендуються вам, якщо ви шукаєте способи покращити SEO свого веб-сайту.

Тепер ви точно придумаєте, який інструмент аудиту веб-сайту використовувати для аналізу веб-сайту. Отже, давайте розглянемо найкращі інструменти грейдера, якими ви можете скористатися.

Давайте знайдемо кілька інструментів грейдера для оцінки ефективності веб-сайту.

Оцінка веб-сайтів HubSpot

Hubspot — це платформа з найвищим рейтингом, яка допомагає залучати, залучати та конвертувати потенційних клієнтів. Це ідеальна платформа для маркетологів, які шукають способи покращити свій вхідний маркетинг і продажі.

Грейдер веб-сайтів HubSpot є безкоштовним інструментом аудиту, який було запущено в 2007 році. Щоб отримати оцінку ефективності цього інструменту, вам просто потрібно ввести свою URL-адресу та електронну адресу. Він постачається зі звітом про аудит щодо оптимізації пошукових систем, продуктивності, оперативності та безпеки. Усі три категорії, крім безпеки, разом мають максимальний бал 30. Максимальний бал за безпеку – 10.

Загальна максимальна оцінка, яку може отримати веб-сайт, становить 100. Оцінка надає інформацію про проблеми, необхідні пристосування та сильні сторони для всіх категорій. Якщо ви прагнете виправити ключові області SEO свого веб-сайту, цей інструмент ідеально підходить для вас.

LOCALiQ

LOCALiQ це чудовий варіант для маркетологів, які хочуть провести глибокий аналіз веб-сайту. Його аналіз супроводжується аудитом SEO, оцінкою акаунтів у соціальних мережах, зворотними посиланнями тощо. Інструменти надають веб-сайту оцінку цифрової ефективності шляхом аналізу всіх цих факторів.

Взявши до уваги всі запропоновані покращення, ви зможете покращити свій результат і отримати конкурентні переваги.

У цьому інструменті також потрібно ввести URL-адресу та електронну адресу. Ви можете переглянути наявну онлайн-присутність вашого веб-сайту та кроки щодо його подальшого покращення. Цей інструмент аудиту веб-сайту абсолютно безкоштовний. Переглядаючи результати цього інструменту, ви також можете оцінити ефективність своїх цифрових маркетингових зусиль. Це допоможе вам відповідним чином розробляти стратегії та залишатися попереду конкурентів.

  20 найкращих безкоштовних програм для анонімного чату

Використовуючи LOCALiQ, ви навіть можете порівняти свій веб-сайт із конкурентами та побачити, де ви відстаєте. Внісши рекомендовані зміни, ви зможете повторно оцінити свій веб-сайт і побачити, наскільки покращився показник.

GradeMyWebsite

GradeMyWebsite — це безкоштовний онлайн-грейдер, який дозволяє визначити сильні, слабкі сторони та можливості вашого веб-сайту. Цей інструмент пропонує аудиторський звіт на основі тестів SEO та якості веб-сайту.

Після введення URL-адреси, імені та електронної пошти ви отримаєте детальний звіт у форматі PDF. За допомогою цього звіту ви можете визначити конкурентоспроможність свого веб-сайту та різні сфери, де він потребує вдосконалення.

GradeMyWebsite пропонує вичерпні рекомендації щодо досягнення бажаного цифрового результату. Як наслідок, це дає вам шлях до вищого рейтингу пошукової системи для вашого веб-сайту.

Ви отримаєте безкоштовний звіт про оцінку веб-сайту електронною поштою. Найприємніше те, що ви можете звернутися до них у разі будь-яких запитів, пов’язаних із вашою стратегією SEO. Отже, отримавши оцінку від цього інструменту, зателефонуйте їм, якщо ви не впевнені, як виконати завдання. Їхня команда експертів допоможе вам внести запропоновані зміни на ваш веб-сайт.

Clarity Grader

Clarity Grader це не просто грейдер; це також інструмент перевірки читабельності. Він не обмежується лише аналізом веб-сайтів або окремої веб-сторінки. Але це може вести вас протягом усього процесу створення контенту. Ви навіть можете перевірити частину вмісту тут і отримати звіт про його ясність і читабельність.

Цей інструмент призначений для будь-якого творця цифрового контенту. Незалежно від того, чи є ви блогером, власником веб-сайту, компанією чи державною організацією, він охоплює всіх. Для вмісту ви можете перевірити пасивний стан, оцінку читабельності, кількість слів, рівень оцінки, довжину речення тощо. Вміст є одним із основних елементів SEO на сторінці. Тому важливою є поглиблена оцінка змісту. Коли вміст буде налаштовано правильно, більшість проблем вашого веб-сайту буде вирішено автоматично.

Звіт про перевірку веб-сайту цього інструменту дає змогу висвітлити всі основні проблеми веб-сайту. Ви можете легко вирішити їх відповідно до пропозицій і покращити оцінку аудиту свого веб-сайту.

Фірмовий грейдер

Фірмовий грейдер це інструмент для управління онлайн-репутацією та аудиту веб-сайтів. Це дає вам змогу проаналізувати, як працює веб-сайт вашого бізнесу та де брешуть ваші конкуренти. Цей інструмент пропонує вам всю інформацію, пов’язану з ефективністю вашого бренду в Інтернеті. Звіт містить огляди, публікації в соціальних мережах, коментарі на форумі та публікації, пов’язані з вашим брендом.

  Як вимкнути надбудови Outlook для усунення несправностей

Звіт Brand Grader дозволяє визначити, що люди говорять про ваш бренд. Це своєрідний інструмент моніторингу ЗМІ. Наприклад, якщо у вас десь є негативний коментар, він буде включений у звіт. Отримавши деталі цього огляду, ви можете звернутися до громадськості. І таким чином спробуйте вирішити їхню проблему через спілкування з ними.

Це дає вам можливість продавати свій бренд і керувати своєю репутацією в Інтернеті.

Інструмент On-Page Grader

Moz — одна з відомих платформ для інструментів і програмного забезпечення цифрового маркетингу. Різні цифрові маркетологи по всьому світу довіряють цій платформі для пошуку справжньої інформації. On-Page Grader Інструмент — це програма для перевірки веб-сайтів від Moz.

Цей інструмент пропонує вам миттєву оцінку ефективності вашого сайту на сайті. Звіт про оцінку містить оцінку оптимізації на сторінці та необхідні рекомендації. Ці рекомендації дозволять вам виправити області, де ваш веб-сайт потребує вдосконалення. Працюючи над цими напрямками, ви можете допомогти своєму веб-сайту досягти гарного рейтингу та підвищити його видимість.

Цей грейдер доступний безкоштовно протягом 30 днів пробного періоду. Після цього вам потрібно буде платити 179 доларів на місяць, щоб ви могли продовжувати користуватися його послугами.

Privy Shopify Store Grader

Якщо у вас є магазин Shopify і ви хочете оцінити його ефективність, Грейдер Privy Store ідеально підходить для вас. За допомогою цього інструменту ви можете проаналізувати свій магазин за кілька секунд.

Цей інструмент оцінює чотири ключові сфери. Це конверсія веб-сайту, нижній колонтитул, соціальні докази, ефективність і SEO. Він висвітлює сфери, де вашому магазину бракує, і дає вам шлях до вдосконалення.

Пропозиції, надані у звіті, можуть значною мірою допомогти вам покращити ваш магазин електронної комерції. І, як наслідок, неймовірно покращте свою цифрову присутність.

Висновок

Це найкращі інструменти оцінки, які ви можете використовувати для покращення онлайн-присутності свого веб-сайту. Ці інструменти допоможуть переконатися, що всі ваші маркетингові зусилля не пропадуть марно. Виїзний маркетинг ефективний лише тоді, коли у вас є всі необхідні речі на місці. Отже, спробуйте скористатися будь-яким із них і подивіться, як вони можуть змінити ефективність вашого сайту.

Ви також можете переглянути деякі з найкращих інструментів SEO.