Отримуйте сповіщення Chrome на робочому столі, коли файли завантажуються

| | 0 Comments| 6:46 AM
Categories:

Минулого року серед багатьох версій Firefox, які були випущені, версія 20 була з однією з моїх улюблених функцій; оновлений менеджер завантажень. Firefox завжди сповіщав користувачів про завершення завантаження, але новий менеджер завантажень зробив доступ до файлів легшим. Chrome має панель завантажень, яка дозволяє переглядати хід завантаження, відкривати файл або папку, в якій він був збережений. Якщо ви пам’ятаєте, Chrome додав на ваш робочий стіл сповіщення, які прив’язані до вашого пристрою Android, що стосується карт і погоди, але їх можна використовувати іншими програмами та розширеннями для надсилання вам сповіщень. Це те, що робить Download Notifier. Це сповіщення на робочому столі, яке направляється через власну систему сповіщень Chrome, яке сповіщає вас про завершення завантаження та дозволяє відкрити папку, до якої було завантажено файл.

  Роз'єм USB типу A: все, що вам потрібно знати

Після встановлення розширення надасть вам сповіщення про останній завантажений файл. Якщо натиснути «Показати у Finder», відкриється вікно Windows Explorer або Finder (якщо ви користуєтеся Mac), у якому буде вибрано завантажений файл.

Він досить добре поєднується з іншими картками у спливаючому вікні сповіщень, і його можна закрити, натиснувши кнопку закриття у верхньому правому куті.

Download Notifier також додає кнопку поруч із рядком URL-адреси, яка при натисканні відкриває сторінку завантажень. Кнопка також показує, скільки файлів завантажується на даний момент. Розширення значною мірою охоплює завантаження, чи працюєте ви в тому самому вікні Chrome, яке обробляє завантаження, або якщо ви взагалі перейшли на інше вікно чи додаток. Для деяких кнопка може бути не дуже корисною, але, як і з усіма розширеннями Chrome, її можна приховати.

  Як видалити контакти з вашого iPhone

Мені подобається Download Notifier тому, що він до певної міри імітує функцію Firefox, яка мені дуже подобається, а також тому, що розширення добре використовує сповіщення Chrome. Проте розширення має свої недоліки; якщо ви клацнете назву файлу в сповіщенні, сам файл не відкриється, і це одна річ, у якій я справді розчарований. Розширення робить ще одну річ; він вимикає панель завантажень. Якщо ви встановите його, ви попрощаєтеся з панеллю завантажень і її функцією «клацніть, щоб відкрити завантажений файл». На щастя, ви все ще можете переглядати хід завантаження за допомогою значка на панелі завдань Chrome, хоча це менш корисно, оскільки ви не можете визначити розмір файлу, не відвідавши сторінку завантажень. Розширення має куди вдосконалюватися, але це досить непоганий початок.

  Як використовувати Google Lens для визначення об’єктів на фотографіях

Установіть Download Notifier із Веб-магазину Chrome