Отримуйте сповіщення Android L Like за допомогою чорного списку для програм

| | 0 Comments| 9:45 AM
Categories:

Інтерактивні сповіщення тепер актуальні; iOS 8 вже з’явилася з інтерактивними сповіщеннями, а Android L попередньо переглянув їх, а також назвав їх «Попередженнями». Це лише питання часу, коли вони стануть більш функціональними. На відміну від iOS 8, яка розгортається на всіх пристроях без розбору, користувачі Android не отримають Android L одночасно, оскільки він доступний на таких пристроях, як Nexus 5. Деякі користувачі можуть чекати значно довго, тому додаток є єдиним. спосіб подолати цю прогалину. Зустрічайте HeadsUp, безкоштовну програму для Android, яка надає вам інтерактивні сповіщення, керування пріоритетами та чорний список для блокування сповіщень додатків. По суті, це як Notific, за винятком того, що він безкоштовний.

  Як отримати віджет HTC Sense Weather & Clock на Android

Коли ви вперше запускаєте HeadsUp, вам потрібно буде ввімкнути його та надати програмі дозвіл на доступ до ваших сповіщень. У вас є вибір між темною та світлою темою. Потім ви можете керувати тим, які сповіщення відфільтровуватимуться на головний екран, вибравши рівень пріоритету. Налаштуйте, як довго сповіщення залишатиметься на вашому екрані, і ввімкніть опцію відхилення, якщо ви торкнетеся де-небудь за межами області сповіщень. Це корисно, особливо якщо ви граєте в гру, хоча це може бути проблемою, якщо ви створюєте електронний лист і торкаєтеся десь на екрані, перш ніж прочитати сповіщення.

За допомогою HeadsUp ви також можете керувати сповіщеннями для кожної програми. Торкніться «Програми» на головному екрані налаштувань, а потім виберіть зі списку програм, якими ви хочете керувати. Ви можете запобігти відображенню сповіщень над певним додатком (знову ж таки, коли ви граєте в гру), приховати сповіщення від програми та дозволити відображення службових сповіщень над цим додатком, навіть якщо накладення для інших типів сповіщень було вимкнено. .

  Що таке оновлення системи Google Play на Android і чи важливі вони?

Щоб додати додатки в чорний список, натисніть кнопку «Більше» на панелі дій і виберіть зі списку програми, про які ви не хочете отримувати сповіщення. Торкніться кнопки більше на цьому екрані, і ви також зможете заблокувати всі сповіщення від системних програм. HeadsUp працює лише тоді, коли ваш екран не активний, і в будь-який інший час, тобто коли екран сплячий, сповіщення продовжують з’являтися через систему сповіщень за замовчуванням.

HeadsUp охоплює всі основи щодо керування сповіщеннями; у нього є чорний список, і ви можете керувати тим, як сповіщення відображатимуться в кожній окремій програмі на вашому пристрої. Є лише дві теми, але їх має вистачити для більшості програм і фонів. Це добре продумано і безкоштовно.

  Як увімкнути темний режим на Android

Установіть HeadsUp із магазину Google Play