Отримуйте сповіщення, коли ваша камера або мікрофон використовуються [Android]

| | 0 Comments| 11:33 PM
Categories:

Найцікавіше в Android – це те, наскільки він відкритий. Не дуже велика річ в Android – це те, наскільки він відкритий. Іноді це палка з двома кінцями. Якщо ви дотримуєтеся безпечних додатків, у вас все вийде, але магазин Google Play переповнений підробленими програмами, які є поганими підробками або шкідливими. CameraMicAlert — це програма для Android, яка може повідомляти вам, коли використовується задня або передня камера чи мікрофон. Телефони Android, на відміну від ноутбуків, не мають світлового індикатора, який може вказати, чи використовується ваша камера, тому така програма може стати рятівником.

Сповіщення про використання камери або мікрофона

Завантажити CameraMicAlert з магазину Google Play. Запустіть програму та надайте їй доступ до камери та мікрофона. Він також потребує спеціального доступу до використання. Додаток працюватиме постійно у фоновому режимі.

  Як приховати файли за допомогою безпечної папки Google на Android

Коли ваш мікрофон і/або камера використовуються програмою, ви отримаєте сповіщення, що ваша камера або мікрофон або обидва використовуються. Додаток додає сповіщення до рядка стану, яке вказуватиме, використовується камера чи ні.

CameraMicAlert може не тільки визначити, чи використовується ваша камера чи мікрофон, а й повідомити вам, яка камера, тобто передня чи задня, використовується.

Ми протестували програму за допомогою стандартної програми Camera, портованої програми камери Google HDR+ і Snapchat. У всіх трьох випадках програма змогла точно визначити, коли використовуються камера та мікрофон. CameraMicAlert не просто попереджає вас, коли камера записує. Він повідомляє вам, коли камера використовується, тобто якщо ви отримуєте зворотний зв’язок з камери у видошукачі камери, програма розглядатиме це як камеру, яка використовується, і попереджає вас про те саме.

  Ось як ви можете грати в приховану гру в Android Lollipop

Обмеження

Додаток було протестовано за допомогою безпечних, перевірених програм. Шкідливу програму, яка намагається отримати доступ до вашої камери або мікрофона, може бути не так просто виявити, і ми не мали під рукою програму для тестування програми. Тим не менш, це не робить додаток марним. Він визначає, чи використовується апаратне забезпечення, тобто камера або мікрофон на вашому пристрої, чи ні, і це викликає сповіщення.

Шкідливий додаток може мати способи уникнути виявлення, але це вимагатиме, щоб програма була дуже складною. CameraMicAlert є розумним захистом від звичайного шкідливого додатка, а також може виявитися хорошим стримуючим засобом проти більш складних програм. У будь-якому випадку мати додаток на своєму пристрої не завадить.

  Як запустити програми Android на Linux