Отримуйте сповіщення електронною поштою, на які ви можете відповісти з будь-якого місця [Android]

| | 0 Comments| 1:26 AM
Categories:

Сповіщення Android – це одне з сповіщень iOS, оскільки їх можна зробити більш інтерактивними. Зрештою, Android відкритий, а це означає більше функцій. Спливаюче вікно електронної пошти: Poppy – це програма для Android, яка надає вам більш детальні сповіщення електронною поштою на будь-якому екрані. Як і сповіщення в області сповіщень, ви можете взаємодіяти з попередженням, але це продовжує взаємодію. Ви можете відповісти на електронний лист безпосередньо з електронної пошти, не перемикаючись на програму електронної пошти. Повідомлення можна позначити як прочитане, а також видалити.

Після встановлення вам потрібно буде спочатку налаштувати обліковий запис електронної пошти. Програма не з’єднується автоматично з одним із облікових записів, які ви налаштували на своєму пристрої. Ви можете додати будь-який тип облікового запису, і кілька облікових записів можна додати одночасно. Щоб додати обліковий запис, запустіть програму та торкніться Облікові записи електронної пошти. Вам потрібно буде ввести свій ідентифікатор електронної пошти та пароль, вибравши тип облікового запису, який ви хочете додати. Ви можете вибрати, як часто програма перевірятиме нову електронну пошту, який клієнт електронної пошти ви бажаєте використовувати для цього облікового запису тощо.

  4 способи контролювати використання даних на телефоні Android

У власних налаштуваннях програми ви можете керувати гучністю сповіщень і режимом «Не турбувати». Зовнішній вигляд спливаючого вікна можна налаштувати з вибору тем. Ви можете створити та зберегти повідомлення швидкої відповіді, яке можна надіслати зі спливаючого вікна, а також, серед іншого, у спливаючому вікні відображатиметься весь текст повідомлення.

Спливаюче вікно показує тему електронної пошти та кнопки для закриття сповіщення, відкриття повідомлення в бажаній програмі електронної пошти та відповіді на нього. Натисніть кнопку «Більше», і ви зможете позначити повідомлення як прочитане, видалити його, вимкнути спливаюче вікно для цього облікового запису або відповісти на нього з програми електронної пошти.

  Як додати підпис до текстових повідомлень в Android

Окрім налаштування облікового запису електронної пошти, вам не потрібно буде багато використовувати програму, тому мало що можна коментувати щодо її інтерфейсу. Програму досить легко налаштувати, і це все, що має значення, якщо ви не збираєтеся ним користуватися. Теми сповіщень – це те, що турбує користувача, і у вас є великий вибір кольорових тем на вибір. Деякі з них можуть бути занадто гучними, але це залежить від того, що у вас є фоновим фоном. Що стосується функцій, проста функція чорного списку була б непоганою, щоб запобігти появі сповіщень, коли ви граєте в гру. Додаток не містить реклами.

  Як встановити програму Nokia Camera на будь-який телефон Android

Установіть спливаюче вікно електронної пошти: Poppy з магазину Google Play