Отримуйте корисні нагадування на робочому столі Linux за допомогою Stretchly

Stretchly — це програма, яку можна встановити на робочий стіл Linux, щоб нагадувати вам встати, потягнутися та розслабитися під час роботи. У цьому посібнику ми покажемо вам, як встановити Stretchly і як ним користуватися.

Встановлення Stretchly на Linux

Stretchly досить добре підтримує Linux і підтримує широкий спектр дистрибутивів. Щоб використовувати цю програму, переконайтеся, що ви використовуєте Ubuntu, Debian, Arch Linux, Fedora або OpenSUSE Linux.

Stretchly поширюється через сторінку проекту GitHub у форматах пакетів, які можна завантажити. Щоб розпочати встановлення на комп’ютері, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux. Потім дотримуйтесь інструкцій із встановлення, наведених нижче, які відповідають операційній системі Linux, яку ви зараз використовуєте.

Ubuntu

Щоб встановити Stretchly на Ubuntu, почніть із завантаження останнього пакета DEB на свій комп’ютер. За допомогою наведеної нижче команди wget почніть процес завантаження.

wget https://github.com/hovancik/stretchly/releases/download/v1.7.0/Stretchly_1.7.0_amd64.deb

Після завантаження файлу пакету Stretchly DEB на комп’ютер Ubuntu можна розпочати встановлення. За допомогою команди apt install налаштуйте Stretchly на Ubuntu.

sudo apt install ./Stretchly_1.7.0_amd64.deb

Debian

Щоб використовувати Stretchly на Debian, вам потрібно буде завантажити останню версію пакета Stretchly DEB на свій комп’ютер та інсталювати його. Ви можете завантажити пакет на свій комп’ютер, використовуючи команду wget нижче.

wget https://github.com/hovancik/stretchly/releases/download/v1.7.0/Stretchly_1.7.0_amd64.deb

Після того, як пакет Stretchly DEB завантажено на ваш комп’ютер, можна розпочати встановлення. За допомогою наведеної нижче команди dpkg налаштуйте останню версію Stretchly у вашій системі.

sudo dpkg -i Stretchly_1.7.0_amd64.deb

Тепер, коли пакет Stretchly DEB налаштовано на вашому комп’ютері, вам потрібно буде виправити будь-які проблеми залежностей, які виникли під час процесу встановлення. Для цього введіть sudo apt-get install -f.

sudo apt-get install -f

Arch Linux

Програма Stretchly офіційно підтримується в Arch Linux розробниками через файл пакету Pacman. Щоб він працював на вашому комп’ютері, почніть із завантаження пакета Pacman на свій комп’ютер за допомогою wget.

wget https://github.com/hovancik/stretchly/releases/download/v1.7.0/Stretchly-1.7.0.pacman

Після завантаження файлу пакету Stretchly Pacman на комп’ютер можна розпочати встановлення. За допомогою наведеної нижче команди pacman -U встановіть програмне забезпечення на свій комп’ютер.

sudo pacman -U Stretchly-1.7.0.pacman

Fedora

Щоб використовувати Stretchly на Fedora, вам потрібно буде завантажити останній файл пакету Stretchly RPM на свій комп’ютер. Щоб завантажити файл RPM на свій комп’ютер, скористайтеся наведеною нижче командою завантаження wget.

wget https://github.com/hovancik/stretchly/releases/download/v1.7.0/Stretchly-1.7.0.x86_64.rpm

Після завершення завантаження файлу пакета на ваш комп’ютер можна розпочати встановлення. Використовуючи команду dnf install нижче, налаштуйте Stretchly на вашому ПК Fedora Linux.

sudo dnf install Stretchly-1.7.0.x86_64.rpm

OpenSUSE

Користувачі OpenSUSE Linux можуть інсталювати програму Stretchly через пакет RPM, який можна завантажити. Щоб отримати доступ до нього, скористайтеся такою командою завантаження wget у вікні терміналу.

wget https://github.com/hovancik/stretchly/releases/download/v1.7.0/Stretchly-1.7.0.x86_64.rpm

Після завантаження файлу пакету Stretchly RPM на комп’ютер можна розпочати встановлення програми. Використовуючи наведену нижче команду встановлення zypper, налаштуйте Stretchly на вашому ПК з Linux.

sudo zypper install Stretchly-1.7.0.x86_64.rpm

Як використовувати Stretchly

Щоб використовувати Stretchly на робочому столі Linux, почніть з відкриття програми. Ви можете відкрити програму на робочому столі Linux, знайшовши «Stretchly» у меню програм. Після запуску програми дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче.

  Як змінити розмір файлів зображень у Linux

Крок 1. Існує безліч мов на вибір. Кожна з мов представлена ​​прапорами країн. Використовуючи інтерфейс користувача, виберіть мову, якою ви хочете використовувати Stretchly.

Крок 2: Після вибору мови знайдіть кнопку «Відкрити налаштування» та виберіть її мишею. Звідси ви побачите налаштування програми Stretchly. У цьому вікні знайдіть розділ «Розклад» і натисніть на нього мишею.

Крок 3. У області «Розклад» ви побачите свій розклад перерв. У ньому є «міні-перерви», які представляють собою 20-секундну перерву кожні 10 хвилин. У вас також будуть довгі перерви, які встановлені на 5-хвилинну перерву кожні 30 хвилин.

Перегляньте «міні-перерви» і визначте, якою тривалістю (або короткими) ви хочете, щоб ваші перерви були. Зробіть те ж саме для розділу «Кожен».

  Як відфільтрувати синє світло на Linux за допомогою Redshift

Крок 4. Після того, як ви визначили свої «міні перерви» в розділі «Розклад» Stretchly, настав час визначити свої «довгі перерви». Використовуючи повзунок, визначте, наскільки тривалими (або короткими) мають бути ваші довгі перерви. Потім змініть повзунок «Кожен» на свій смак.

Коли ви налаштуєте параметри Stretchly, закрийте вікно, клацнувши X. Коли ви закриєте це вікно, Stretchly все ще працюватиме, і він нагадуватиме вам встати й зробити розтяжку у часи, які ви налаштували в вікно «Параметри» у кроках 3-4.