Отримайте Google Now Hotword Detection в Apex, Nova, TouchWiz і Sense

| | 0 Comments| 9:56 PM
Categories:

Після випуску Android 4.4 KitKat на Nexus 5, Google вирішив відмовитися від програми запуску AOSP на користь своєї абсолютно нової програми запуску Google Now, яка має тісну інтеграцію з Google Now, у комплекті з виявленням гарячих слів «OK Google», щоб запустити голосовий пошук Google Now. з головного екрана, навіть не торкаючись телефону. Якою б чудовою не була ця функція, вона обмежується лише програмою запуску Google Now і не працює з жодною іншою програмою запуску (включаючи AOSP) навіть на KitKat. Проте, якщо ви використовуєте пристрої запуску Apex, Nova, Samsung TouchWiz або HTC Sense, тепер ви можете отримати подібну функцію голосового пошуку Google Now із активованим голосом прямо на головному екрані за допомогою активного пошуку від старшого члена XDA-Developers sam_0829.

  Як автоматично запускати ярлики, коли ви відкриваєте програму на iPhone або iPad

Після встановлення програми вам потрібно вказати свою панель запуску, щоб увімкнути функцію виявлення гарячих слів. Для цього запустіть Активний пошук і перейдіть до його Налаштування через меню.

Опинившись там, виберіть панель запуску на ваш вибір з Apex, Nova, TouchWiz і Sense. Ви також можете вибрати гаряче слово активації з доступних параметрів, які включають «Пробудитись» (за замовчуванням), «Привіт, друже» та «Привіт, друже» (на жаль, наразі тут немає «OK Google», можливо, через обмеження авторських прав). Нарешті, розпізнавання голосу в автономному режимі для запуску програм та здійснення дзвінків тощо також можна вимкнути з налаштувань.

Після того, як ви налаштуєте все відповідно до ваших уподобань, поверніться до головного екрана програми та торкніться великої синьої кнопки, щоб почати її обслуговування. Додаток має постійне сповіщення, щоб запобігти його знищенню або призупиненню у фоновому режимі, хоча він активно прослуховує гаряче слово, лише коли ви перебуваєте на головному екрані, щоб зберегти заряд акумулятора. Промовте вибране гаряче слово; ви повинні побачити спливаючий інтерфейс голосового пошуку Google Now. А коли він вимовляється без підключення до Wi-Fi або підключення даних, розпізнавання голосу в автономному режимі спрацьовує так само, як і очікувалося.

  Як користуватися програмою iPhone Camera: остаточний посібник

На даний момент активний пошук доступний лише в XDA-Developers як файл .apk, який ви можете завантажити на свій пристрій, як і будь-який інший APK. У безкоштовній версії, яка зараз доступна, ви можете використовувати програму лише з Apex Launcher, а автономний механізм недоступний. Хоча розробник планує представити як безкоштовну версію, так і повнофункціональну версію для пожертвування в Play Store протягом тижня. До цього часу пограйте з безкоштовною версією, перейшовши до потоку XDA за посиланням нижче.

Завантажте APK Active Searching від XDA-Developers