Отримайте ігровий досвід на консолі зі свого смартфона

Ключові висновки

  • GameSir X2s перетворює ваш смартфон на ігровий пристрій, схожий на Nintendo Switch, з тактильним керуванням і легким налаштуванням.
  • Насолоджуйтесь іграми з майже нульовою затримкою на будь-якому телефоні USB-C за допомогою дротового контролера GameSir X2s для покращеного ігрового процесу.
  • Всього за $45,99 GameSir X2s пропонує бюджетну консольну гру на вашому смартфоні, даючи вам перевагу в кожній грі.

З кожним поколінням телефони стають потужнішими: iPhone 15 Pro Max, Google Pixel 8 Pro і Samsung S24 Ultra тепер здатні грати в ігри AAA. Хоча зараз багато ігор оптимізовано для сенсорних екранів, усе ще ніщо не може зрівнятися з тактильним контролером. Отже, якщо ви хочете грати в жорсткі ігри на своєму смартфоні, GameSir X2s контролер забезпечить необхідну відчутність.

Контролер GameSir X2s Type-C

Мобільний ігровий контролер GameSir X2s Type-C з ефектом Холла для телефонів серії iPhone 15, Android і HarmonyOS

Контролер GameSir X2s Type-C — це дротовий ігровий контролер, сумісний із більшістю телефонів USB-C, включаючи iPhone 15. Він працює в деяких іграх, але ви також можете використовувати його майже в будь-якій грі за допомогою програмного сенсорного входу.

Бренд GameSir

Платформа Android / iPhone 15 / HarmonyOS

Акумулятор N/A

Підключення USB-C

Номер підтримки гарнітури

Програмований Так

Кольори сірий і фіолетовий

Довжина кабелю Н/Д

Сумісні аксесуари Чотири палички

Регіон сумісності 174g

плюси

  • Легкий і портативний
  • Підходить майже до кожного телефону USB-C
  • Легке налаштування керування

Зробіть свій телефон схожим на Nintendo Switch (або Mini PlayStation Portal)

Джоуї Моралес / MakeUseOf

GameSir X2s імітує форм-фактор Nintendo Switch із його розмірами 17,7 x 8,3 x 3,7 см і вагою 174 г. Його глибина 8,3 см означає, що більшість флагманських смартфонів, як-от iPhone 15 Pro Max (7,7 см), Pixel 8 Pro (7,7 см) і S24 Ultra (7,9 см), акуратно поміщаються в слот телефону без будь-яких виступів.

Ви також можете встановити ширший телефон, що створить відчуття, схоже на PlayStation Portal, за умови, що він може поміститися в слот телефону, який висувається на 17 см. Це дає новітнім флагманським пристроям достатньо місця для розміщення в контролері, навіть із досить товстим корпусом.

  Як отримати Microsoft Excel для обчислення невизначеності

Для цього огляду я протестував GameSir X2s на своєму Samsung Note10+ із тонким чохлом Spigen. Я також використовував Samsung Z Fold5 моєї дружини, щоб побачити, як він працює з більшим екраном. Однак, оскільки мій інший телефон — це лише iPhone 14 Pro Max із портом Lightning, я не бачу, як він працює з пристроєм Apple.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Однак я провів тестову підгонку і можу підтвердити, що нові смартфони Apple підійдуть на X2s, навіть з їхньою величезною камерою. Тим не менш, оскільки iPhone 15 тепер має порт USB-C, X2s сумісний з ним, що дозволяє використовувати контролер на нових смартфонах Apple.

GameSir X2s постачається з інструкцією, документацією, наклейкою та двома парами чохлів для джойстиків. Але тепер у ньому особливо відсутні зарядний кабель USB-C і футляр для транспортування, які постачалися з попередніми моделями X2.

Потрібна деяка інсталяція

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Контролер смартфона легко встановити на вашому смартфоні, особливо завдяки його поворотному порту USB-C. Все, що вам потрібно зробити, це підключити телефон, і роз’єм USB контролера природним чином повернеться в зручне положення, запобігаючи навантаженню на порт USB-C вашого телефону.

Потім обережно потягніть правий бік контролера, доки ваш телефон акуратно не ввійде в підставку. X2s має вузьку гумову ручку з боку USB-C і товстий гумовий шар з лівого боку, щоб захистити ваш телефон. Закінчивши грати, обережно посуньте праву сторону телефону вгору, підтримуючи праву сторону контролера. Зрештою, ви ж не хочете, щоб він захлопнувся, потенційно пошкодивши правий джойстик, коли він застрягне у вашому телефоні, або спричинить його вислизнення з підставки та падіння на підлогу.

Ігри з підтримкою контролера працюватимуть з X2s прямо з коробки. Але для ігор, не призначених для роботи з контролерами, ви повинні встановити програму GameSir, доступну для iPhone і Androidщоб активувати сенсорне відображення.

Це не завжди Game and Go

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Деякі ігри, як-от Soul Knight і Real Racing 3, і додатки для трансляції ігор, як-от Steam Link і Xbox Game Pass, працюватимуть із X2s без додаткового налаштування. Однак для правильної роботи більшості популярних ігор потрібне відображення дотиків через додаток GameSir.

  Додати в Mozilla Firefox кнопку «Назад до початку» в стилі Opera

Сенсорне відображення — це коли програма пов’язує клавіші контролера з сенсорним введенням на екрані. Це дозволить вам грати в ігри з X2s, навіть якщо вони не мають офіційної підтримки контролера. Хоча програма GameSir зазвичай має попередні налаштування, доступні для більшості ігор, іноді вони неточні, із сенсорними зонами в багатьох областях без відповідних кнопок, і навпаки.

Тим не менш, налаштувати власні сенсорні карти досить легко і просто. Потрібно запустити гру з програми GameSir, щоб переконатися, що режим G-Touch увімкнено, а потім вручну налаштувати кнопки (і навіть змінити їх чутливість) за допомогою плаваючої піктограми GameSir.

Налаштувавши та зберігши схему керування, ви зможете використовувати її під час майбутніх ігрових сеансів і навіть зберегти у своєму обліковому записі GameSir для використання на інших телефонах.

Порт і продуктивність

Джоуї Моралес / MakeUseOf

GameSir X2s — це досить гарний контролер для тримання. Кнопки тактильні й точні, а джойстики й тригери з ефектом Холла — це задоволення, яке можна використовувати без побоювань, що незабаром вони вийдуть з ладу. Пружина контролера також легко утримує ваш телефон на місці, не надто важко відкриваючи його.

Контурні гумові ручки ззаду також чудово лягають на пальці, хоча вони легко збирають пил, який прилипає до гумової поверхні у вигляді плями. Крім того, оскільки телефон фактично затиснутий між контролером, його динаміки часто частково заблоковані сторонами контролера.

Ви також можете бачити стан контролера за допомогою двох світлодіодних індикаторів на його передній панелі. Світлодіодний індикатор у верхній частині показує поточний режим, а нижній показує стан зарядки телефону. Таким чином ви зможете швидко побачити статус свого пристрою, перебуваючи в середині матчу.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Хоча дизайн гумових боків пропускає звук, це все одно впливає на якість, особливо якщо ви аудіофіл. X2s також має порт USB-C у нижньому лівому куті для наскрізної зарядки. Однак під час заряджання за допомогою тестового обладнання я отримав лише максимальне значення вхідної потужності 15 Вт, а це означає, що він може бути трохи повільним, якщо ви звикли до швидкої зарядки телефонів.

Ще одна річ, яку я пропустив у X2s, полягає в тому, що він не має наскрізного аудіо для 3,5-мм навушників або навіть через порт USB-C. Отже, якщо ви хочете слухати звуки вашої гри, не заважаючи людям навколо вас, вам потрібна пара хороших навушників TWS.

  Як зменшити розмір файлу для великих відео 4K за допомогою VideoProc

Крім того, не слід тримати телефон на GameSir після гри, оскільки відображення дотику залишається на екрані навіть після того, як ви закриєте гру. Це може призвести до небажаних дотиків до екрана, оскільки відображення вимикається лише після того, як ви відключите контролер або перемкнетеся в режим HID, одночасно натиснувши кнопки G і S протягом двох секунд.

Ігри на GameSir X2s Type-C

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Враховуючи те, що GameSir X2s Type-C фізично підключений до вашого телефону, він має майже нульову затримку, що дає вам перевагу над опонентами. Крім того, його надзвичайно легко тримати, незважаючи на його довжину, з установленим масивним смартфоном.

Він добре збалансований, і ви не будете відчувати себе виснаженим, тримаючи його, навіть після кількох годин гри. Він також має кнопку знімка екрана в нижньому лівому куті, що дозволяє вам знімати свої ігри одним натисканням. А якщо вам потрібно швидко показати меню запуску ігор під час трансляції ігор, кнопка «Додому» зручно розташована навпроти кнопки «Знімок екрана».

Джойстики самі по собі досить маленькі. Однак ковпачки для джойстика додають пристойну площу поверхні, що дає вашому пальцю більшу головку для захоплення. Точні кнопки також добре працюють, оскільки я відчуваю, що кожне натискання я роблю навмисно, особливо тому, що я отримую тактильні та чутні клацання під час кожного мого натискання.

Бюджетна консольна гра в дорозі

The GameSir X2s зараз коштує 45,99 доларів США, що робить його абсолютно вигідним порівняно з іншими ігровими контролерами. І хоча не всі ігри підходять для контролерів, GameSir X2s знаходить способи, щоб дозволити вам насолоджуватися консольними іграми практично з будь-якої гри на вашому смартфоні.

Отже, незалежно від того, чи любите ви грати в AAA-ігри на своїй консолі чи годинами граєте в мобільні ігри на своєму смартфоні, GameSir X2s покращить ваш досвід і дасть вам перевагу в будь-якій грі, в яку ви граєте.

Контролер GameSir X2s Type-C

Контролер GameSir X2s Type-C — це дротовий ігровий контролер, сумісний із більшістю телефонів USB-C, включаючи iPhone 15. Він працює в деяких іграх, але ви також можете використовувати його майже в будь-якій грі за допомогою програмного сенсорного входу.