Отримайте сповіщення, коли гра Nintendo Switch надійде в продаж

Nintendo Switch став надзвичайно популярним. Він добре продається і зараз є більш популярним, ніж Xbox і PlayStation. Це аж ніяк не легкий подвиг для консолі, яка існує лише трохи більше року. Зрозуміло, Nintendo не є новим для консолей, але це одна з найкращих консолей. Оскільки консоль є іншою ігровою платформою, ігри потрібно розробляти спеціально для неї. Ігри Nintendo Switch можна завантажити з Switch Game Store. Як і більшість ігрових платформ, ці ігри надходять у продаж. Якщо у вас є певна назва, ви можете підписатися на сповіщення про те, коли ігри Nintendo Switch з’являться у продажу через NintyPricer.

Розпродаж гри Nintendo Switch

NintyPricer дозволяє додавати ігри, які вас цікавлять, до списку бажань. Щоб стежити за своїми улюбленими, вам потрібно створити обліковий запис на веб-сайті. Обліковий запис безкоштовний, як і сервіс, і єдина причина, по якій вам потрібно створити обліковий запис, — це відстежувати свої улюблені ігри та отримувати сповіщення, коли гра Nintendo Switch з’явиться у продажу.

NintyPricer перевіряє ціни на ігри з двох джерел; Nintendo Switch eShop та Amazon. Ви можете шукати гру або переглядати список доступних ігор. Коли ви знайдете те, що вам подобається, натисніть кнопку Додати до списку бажань поруч із ним. Ви отримаєте електронний лист, коли назва з вашого списку надійде в продаж. Ви не отримуватимете сповіщення, коли будь-яка випадкова гра надійде в продаж. Лише назви у вашому списку бажань генерують сповіщення про зниження ціни.

NintyPricer нічого не стягує, але ви можете пожертвувати програмі, якщо хочете, натиснувши Tip Jar угорі.

Оновлення цін на гру

Ви можете використовувати програму, не реєструючи обліковий запис, якщо хочете щодня перевіряти її та перевірити, чи є гра в продажу. Крім того, що NintyPricer надсилає вам сповіщення електронною поштою, він зберігає актуальний список цін на всі ігри. Очевидно, це буде витрачати ваш обмежений час, тому є можливість реєстрації.

Ціни в магазинах Nintendo Game та Amazon не є однаковими. Насправді, додаток розрізняє покупки Amazon цифрових і фізичних ігор. Якщо фізична гра Amazon є у продажу, ви можете отримати знижку лише там, а не в ігровому магазині Switch або на цифровій грі.