Отримайте панель, яка показує активні й завершені завантаження у Firefox

За останній рік Firefox зазнав багато змін дизайну. Він стає все більш мінімальним, щоб веб-сторінка займала максимум місця. Він позбувся великої кількості панелей і кнопок, які були частиною інтерфейсу кілька років тому, надаючи користувачам набагато більш акуратний браузер для роботи. Однією з головних змін інтерфейсу, яку вніс Firefox, було скасування панелі завантажень і заміна її однією кнопкою Завантаження. Якщо натиснути кнопку, з’явиться спливаюче меню, яке покаже хід активних завантажень і нещодавно завершених завантажень. Панель завантажень – це надбудова Firefox, яка повертає панель завантажень. Він показує вам не тільки всі завершені завантаження, але й ті, що виконуються. Завантаження позначено кольорами, щоб легше розрізнити завершені та активні.

  Як активувати Siri на iPhone X

Установіть панель завантажень, і щоразу, коли ви почнете завантажувати файл, з’являтиметься панель із зазначенням його прогресу. Панель не зникає після завершення завантаження, і вам доведеться закрити/видалити її самостійно. Чудова особливість панелі полягає в тому, що вона відображається у всіх вікнах Firefox. Вам не потрібно перемикатися між кількома вікнами, щоб побачити, скільки залишилося завантаження.

Ви можете призупинити завантаження, скасувати його та отримати пряме посилання для завантаження за допомогою панелі завантажень. Натисніть маленьку стрілку спадного меню поруч із завантаженням, щоб відкрити параметри призупинення, скасування, відкриття папки, копіювання URL-адреси, видалення, очищення списку та параметрів Показати всі завантаження. Параметр «Очистити список» – це той, який ви клацнете, щоб очистити завантаження та приховати панель завантажень. Якщо ви відвідаєте параметри панелі завантажень у диспетчері доповнень, ви можете змінити колір завантаження, коли воно триває, призупинено або завершено.

  Автоматично зберігати фотографії та відео, отримані в iMessage [Jailbreak]

Для тих, хто хоче повернутися до старого способу завантаження файлів, або, можливо, хтось хоче отримати панель завантажень, яка нагадує стандартну в Chrome, Панель завантажень є відмінним варіантом.

Установіть панель завантажень для Firefox