Отримайте найкращий досвід ChatGPT із цими 10 розширеннями Chrome

Незважаючи на те, що веб-додаток ChatGPT є потужним штучним інтелектом, він не відповідає його функціональності. Я маю на увазі, що основний інтерфейс буквально містить текстове поле та кнопку надсилання; ви не можете отримати більше баребону, ніж це!

Для такої популярної програми я принаймні очікую, що вона матиме певні функції доступності, як-от перетворення мови в текст або опцію легкого копіювання цих величезних відповідей. Гадаю, програма все ще на ранніх стадіях, тож поки дозволю їм готувати.

Однак це не означає, що ми повинні підтримувати цей обмежений додаток. З’явилося багато нових розширень Chrome, які не лише додають відсутні функції до веб-програми ChatGPT, але й інтегрують можливості ChatGPT у ваш браузер.

Нижче я склав список розширень Chrome для ChatGPT, які, безсумнівно, заповнять прогалини, пропущені OpenAI.

Примітка: щоб використовувати ці розширення ChatGPT, ви повинні мати обліковий запис ChatGPT і увійти в систему.

ChatGPT для Google

ChatGPT для Google дозволяє переглядати відповіді ChatGPT прямо в Пошуку Google та інших популярних пошукових системах. Коли ви шукаєте щось в Інтернеті, розширення показує відповідь ChatGPT праворуч від результатів.

За замовчуванням він генеруватиме відповідь на кожен запит, але ви можете налаштувати його так, щоб він генерувався лише тоді, коли ви натискаєте розширення або коли в кінці запиту додається знак питання. Крім того, ви можете використовувати як веб-додаток ChatGPT (безкоштовно), так і офіційний OpenAI API (платно), щоб отримати відповіді.

Автор ChatGPT

Пишіть добре продумані електронні листи за допомогою ChatGPT Writer прямо у вашій улюбленій службі електронної пошти. Це розширення спеціально налаштовано, щоб ChatGPT писав довгі та переконливі електронні листи в професійному тоні.

Ви можете надати його своїм попереднім розмовам, щоб зрозуміти контекст і написати відповідь, або просто вручну написати деталі теми, щоб написати новий електронний лист. Розширення автоматично форматує електронний лист за потреби та навіть залишає області з інформацією, яку воно не може створити.

З мого досвіду, кожен електронний лист був добре деталізований і складався щонайменше з 4 абзаців. Тон електронної пошти також не є проблемою, оскільки ви завжди можете попросити його написати в потрібному тоні.

  9 найкращих компаній дистанційного моніторингу пацієнтів

WebChatGPT

Одним із найбільших недоліків ChatGPT є його обмежені знання, оскільки він був відключений у 2021 році. WebChatGPT певною мірою вирішує цю проблему, змушуючи ChatGPT виводити свою відповідь із найпопулярніших результатів пошуку.

Розширення додає нові кнопки у веб-програмі ChatGPT, щоб налаштувати, як вам потрібна остання інформація. Ви можете змінити кількість результатів, період часу та регіон. Він також налаштований на написання докладних відповідей на кожен запит.

Найкраще те, що він цитує джерела для всього, що пише, тож ви можете перевірити, чи надходить інформація з надійного джерела чи ні.

Надпотужний чатGPT

Хоча Superpower ChatGPT додає кілька функцій до програми ChatGPT, я в основному додаю це для вбудованих підказок. Розширення має постійно оновлену бібліотеку із сотнями підказок, щоб змусити ChatGPT діяти різними способами.

Ці підказки складаються з редагованої інформації, яка повідомляє ChatGPT, яка саме інформація вам потрібна та яким чином. Вам просто потрібно додати підказку та своє запитання, щоб отримати персоналізовану інформацію. Нижче наведено деякі речі, які ви можете зробити за допомогою цих підказок.

  • Змусьте ChatGPT виступати в ролі коміка.
  • Пишіть вірші.
  • Писати реферати.
  • Виконайте роль специфічного телевізійного героя.
  • Дійте як лікар, щоб діагностувати вас за вашими симптомами та навіть отримати рекомендації щодо лікування.
  • Дійте як гіпнотерапевт.
  • Отримайте допомогу у пошуку кар’єри на основі ваших навичок.
  • Отримайте ідеї DIY.

Крім підказок, він додає такі параметри, як історія, кнопка експорту, кнопка копіювання, кількість слів і мітки часу. Якщо ви зацікавлені у використанні спеціальних підказок, ChatGPT Prompt Genius є ще одним хорошим розширенням для цього.

YoutubeDigest

YoutubeDigest використовує ChatGPT, щоб надати короткий підсумок відео YouTube за допомогою автоматично згенерованих транскрипцій. Праворуч від кожного відео відображатиметься короткий виклад у пунктах, абзац або стаття. Ви можете змінити спосіб перегляду підсумку в налаштуваннях.

Розширення додасть кнопку «Підсумувати» поруч із кнопками «подобається» або «не подобається», на які можна натиснути, щоб створити підсумок. Існує також можливість створити підсумок для кожного відео, яке ви відтворюєте.

  Як перекладати веб-сторінки в Safari на Mac

Крім того, ви також можете спробувати YouTube Summary з ChatGPT. Це схоже розширення, яке показує повну розшифровку відео, яке ви можете відкрити у веб-додатку ChatGPT, щоб отримати підсумок.

Talk-to-ChatGPT

Відсутність підтримки голосового введення є ще одним обмеженням ChatGPT, яке можна вирішити за допомогою розширення. Talk-to-ChatGPT дозволяє вводити запити за допомогою голосу та читати вголос відповіді ChatGPT. Після встановлення розширення додає кнопку «Пуск» у верхньому правому куті веб-програми ChatGPT, яку можна натиснути, щоб запустити її.

Після цього він прослухає всі аудіовходи та озвучить відповідь. Ви можете змінити голос у налаштуваннях, а також налаштувати його для введення вручну. Навіть якщо ви не використовуєте функцію синтезу мовлення в текст і натомість вводите запит, він все одно прочитає вголос відповідь.

Якщо ви бажаєте трохи простіше розширення для цієї мети, Promptheus є хорошим вибором. Це дозволяє вводити звук, утримуючи пробіл.

ReaderGPT

Подібно до YoutubeDigest, ReaderGPT також використовує ChatGPT для створення підсумків, але замість відео YouTube він працює для текстового вмісту, наприклад дописів у блогах. Розширення використовує підказки для створення резюме. Є багато прикладів підказок, які можна використовувати в налаштуваннях.

Ви можете отримати резюме в пунктах, обмеженому абзаці слів або навіть резюме простішою англійською мовою. Ви також можете редагувати приклади підказок відповідно до ваших потреб. Усі підсумки створюються у власному інтерфейсі розширення, і ви можете оновлювати його, щоб кожен раз мати інший підсумок.

Хоча ми все ще говоримо про підсумкові розширення, Tactiq є ще одним підсумковим розширенням, яке працює для додатків для відеоконференцій, таких як Zoom, MS Teams тощо.

Копія для Chat GPT

Дуже просте розширення для легкого копіювання відповідей ChatGPT, щоб вам не потрібно було виділяти кожну з них. Копіювати для Chat GPT додає кнопку біля кожної відповіді у веб-програмі ChatGPT, яку можна натиснути, щоб скопіювати відповідь у буфер обміну.

Що ще важливіше, він також автоматично запускає текст через інструменти перевірки чат-бота на плагіат, щоб перевірити, чи позначається вміст як плагіат чи ні. З мого досвіду, він також дуже швидко перевіряє плагіат порівняно з онлайн-інструментами.

  10 інструментів сканування портів для розширеного сканування мережевими адміністраторами

Загалом, це обов’язкове розширення, якщо ви використовуєте онлайн-відповіді ChatGPT з будь-якою іншою метою.

WritingMate

Як випливає з назви, WritingMate подбає про всі ваші потреби, пов’язані з письмом. Це може допомогти вам писати твіти, описи продуктів, посадові інструкції, заставки для блогів або навіть цілі публікації в блогах.

Щоб використовувати розширення, потрібно створити обліковий запис WritingMate. Спочатку він поставить кілька запитань, щоб зрозуміти ваші потреби в написанні, а потім ви отримаєте рекомендації щодо шаблонів на їх основі. Вам просто потрібно написати тему та натиснути на потрібний шаблон, щоб отримати письмовий вміст.

Розширення має обмежену безкоштовну версію, яка пропонує 10 повідомлень на день. Для необмеженого використання вам доведеться отримати преміум-версію, яка також дозволяє писати довгі пости.

Мерлін

Merlin — це, по суті, вдосконалена версія ChatGPT, яка легко інтегрується у ваш браузер. Він інтегрований у такі популярні веб-сайти, як Пошук Google, Gmail, LinkedIn тощо. У більшості випадків він показує спеціальне текстове поле, де ваш введений запит може виконуватися через ChatGPT.

Навіть якщо він не інтегрований у ваш улюблений веб-сайт, ви завжди можете натиснути клавіші Ctrl+M, щоб відкрити його інтерфейс і поставити запитання. Залежно від веб-сайту, на якому ви перебуваєте, він пропонує спеціальні підказки для отримання кращих результатів. Ви навіть можете створювати власні підказки та зберігати їх для подальшого використання.

Я також помітив, що під час відповіді він працює набагато швидше, ніж ChatGPT. Однак його безкоштовна версія пропонує лише 11 запитів на день. Доступно кілька преміум-підписок, щоб збільшити кількість запитів і отримати додаткові функції.

Кінець думок👨‍💻

З усього світу Superpower ChatGPT є моїм улюбленим розширенням, оскільки саме підказки роблять ChatGPT таким потужним і дають легкий доступ до них. Хоча якщо ви часто використовуєте ChatGPT, то Copy for Chat GPT, Talk-to-ChatGPT і WebChatGPT є обов’язковими, оскільки вони пропонують деякі з найбільш затребуваних функцій, яких немає в ChatGPT.

Якщо вам здається, що ChatGPT дещо обмежує, є також кілька хороших альтернатив ChatGPT, які мають багато функцій і не обмежені знаннями.