Отримайте кращий досвід роботи з ChatGPT за допомогою цих 7 мобільних програм ChatGPT

Categories:

Задавати ChatGPT кожне запитання, яке спадає на думку, може викликати звикання. Повірте мені, я ставив йому найдурніші питання; якби це була справжня людина, вона б прямо заблокувала мене через власний розум.

Однак ви не можете робити це весь час у настільній версії; Вам потрібне рішення як на долоні. На щастя, OpenAI вже запустив додаток ChatGPT для iOS, а версія для Android вже готова.

На жаль, програма дуже проста з обмеженими можливостями, подібними до настільної версії. Якщо ви хочете отримати кращий досвід, вам знадобиться допомога деяких програм сторонніх розробників. Є купа альтернативних програм, які використовують API ChatGPT 3.5 і 4.0, щоб надати ту саму потужність ChatGPT, але у своєму власному вдосконаленому інтерфейсі.

Якщо ви хочете отримати кращий досвід роботи з ChatGPT на своєму телефоні, продовжуйте читати, оскільки я покажу деякі з найкращих мобільних програм ChatGPT.

Навіщо використовувати альтернативний мобільний додаток ChatGPT?

Принаймні на даний момент мобільний додаток ChatGPT є лише мобільною версією настільного додатка. Єдиним великим доповненням є можливість використовувати голосовий ввід, щоб задавати запитання.

З іншого боку, багато відомих програм сторонніх розробників мають масу додаткових функцій, таких як спеціальні підказки, підтримка розпізнавання зображень, створення зображень AI, голосовий вихід і кращий інтерфейс.

Загалом вони зберігають таку саму корисність ChatGPT, але покращують ваш досвід завдяки додатковим функціям.

Примітка. Більшість із цих програм мають дуже обмежену безкоштовну версію, яка підходить лише для тестування. Вам потрібно буде підписатися на повторювану підписку, щоб повністю використовувати програму.

AI Chat Open Assistant Chatbot

Чат-бот AI Chat Open Assistant має 3 вкладки, кожна з яких має власні додаткові функції для покращення роботи з ChatGPT. На головній вкладці ви можете задавати запитання, як зазвичай. Однак він також дозволяє завантажувати зображення, щоб ставити запитання. Ви можете попросити ChatGPT розповісти, що або хто на зображенні, або просто отримати більше інформації про щось.

Існує вкладка для повної взаємодії з чат-ботом за допомогою голосового введення. Ви можете озвучити свої запитання, і він відповість.

  Збільште частоту кадрів у вашому медіаплеєрі за замовчуванням для відтворення HD

На третій вкладці знаходиться вся сила. Тут ви можете використовувати можливості ChatGPT для написання контенту, який можна налаштувати. Існує загальна категорія написання, а також категорія бізнесу та співбесіди.

Говорячи про те, що можна налаштувати. Категорія написання дозволяє вибрати тон написання, мету, довжину та техніку. Це можна додатково налаштувати як новий запис, відповідь або покращення написання.

Виділіть функції

 • Підтримка зображень.
 • Голосове введення.
 • Підказки з широкими можливостями налаштування.
 • Настроюваний інтерфейс із піктограмами та темами милих домашніх тварин.
 • Перемикайтеся між ChatGPT 3.5 і GPT-4.

Завантажити на Android

AI ChatBot Character AI Friend

AI ChatBot Character AI Friend надає чатботу трохи більше характеру за допомогою анімованих персонажів роботів. Ви можете вибирати з різних особистостей, щоб отримувати відповіді на свої запитання, використовуючи інший тон.

Ви можете використовувати голосовий ввід, щоб озвучити своє запитання, а відповіді також можна прочитати вголос. Що ще важливіше, у професійній версії є купа «експертів», де ви можете ставити запитання роботам із певним фокусом.

Наприклад, є експерт з поезії, фітнесу, філософії, мови, кар’єрних порад тощо.

Окрім спеціальних ботів для різних цілей, додаток також можна налаштувати. Ви можете змінювати текстові бульбашки, інтерфейс чату, керувати звуковими ефектами тощо.

Виділіть функції

 • Вбудовані мелодії.
 • Отримайте відповіді від експертів-ботів у певній галузі.
 • Анімовані боти для кращого досвіду.
 • Голосове введення.

Завантажити на Android | iOS

VoiceGPT: голосовий помічник AI

По суті, це дуже потужна оболонка для ChatGPT, де ви можете використовувати свій власний обліковий запис ChatGPT, але в інтерфейсі VoiceGPT. Вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис OpenAI, і він завантажить інтерфейс ChatGPT із додатковими функціями.

Деякі з додаткових функцій, які він додає, включають перетворення тексту в мовлення, видалення всіх кнопок, кнопки продовження, пошук у Google і можливість збільшення або зменшення масштабу.

Також є гарний розділ підказок із великою кількістю підказок. Більшість із них добре продумані; вам просто потрібно заповнити текстове поле, щоб отримати відповідні результати. Хоча це не дозволяє копіювати або редагувати підказку, тому це трохи неприємно.

Оскільки він використовує ваш обліковий запис ChatGPT, він може використовувати як безкоштовну версію, так і версію ChatGPT Plus без необхідності платити розробнику програми. Найкраще те, що всі функції програми можна використовувати безкоштовно, доки ви можете мати справу з деякою непомітною рекламою. Платна підписка видаляє лише рекламу.

  Як дозволити або заблокувати спливаючі вікна в Chrome

Виділіть функції

 • Використовуйте свій особистий обліковий запис ChatGPT.
 • Додає додаткові функції в основний інтерфейс ChatGPT.
 • Підтримує підказки.
 • Голосовий ввід і вихід.
 • Підтримка OCR.
 • Підтримка DALL·E 2 для створення зображень AI.
 • Замініть Google Assistant, щоб натомість запустити ChatGPT.
 • Повнофункціональна безкоштовна версія з рекламою.

Завантажити на Android

Нова А.І

Мені особисто дуже сподобався елегантний інтерфейс цієї програми з великою кількістю місця для легкого написання та отримання відповідей. Він має вбудований OCR для вилучення тексту із зображень для автоматичного введення його в чаті, що дуже корисно, оскільки вам не знадобиться додаткова програма для цього.

Також є гарний розділ підказок із багатьма підказками, пов’язаними з подорожами, ідеями, способом життя та навчанням. Однак підказки дуже прості; найкраще, що ви можете отримати з них, це ідея для власного пошуку.

Крім того, він також має інтеграцію Google Assistant і Wear OS, тому ви можете використовувати його на своєму розумному годиннику або використовувати голосовий ввід Google Assistant, щоб напряму ставити запитання Nova AI. Цікаво, що його платну підписку також можна заробити, запросивши друзів.

Виділіть функції

 • Вбудована підтримка OCR.
 • Вбудовані підказки.
 • Інтеграція Google Assistant і Wear OS.
 • Підтримка синтезу мовлення.

Завантажити на Android | iOS

Genie – AI Chatbot

Genie пропонує кілька способів пошуку, крім тексту. Ви можете завантажити фотографії, PDF-файли та URL-адреси, щоб дізнатися про них. Зазвичай описи написані добре і намагаються охопити все, що показано.

Мені дуже сподобалася його функція сканування зображень, оскільки вона намагалася бути якомога більш описовою. Він намагався вгадати, з якої програми було взято зображення, і намагався описати все, навіть якщо воно було трохи помітним.

Я впевнений, що ви також знайдете його розділ підказок корисним. Доступно багато корисних підказок, розділених на категорії. На жаль, варіантів налаштування не так багато; Ви можете сказати лише ключові слова та тон відповіді. Якщо ви віддаєте перевагу чомусь простішому, великий список підказок робить його набагато кращим за інші.

Виділіть функції

 • Кілька способів ставити запитання.
 • Велика кількість підказок.
 • 10 безкоштовних повідомлень на день у безкоштовній версії.
 • Окремий розділ для історії.
 • Багато прикладів, щоб зрозуміти, про що запитати.
  8 найкращих інструментів моніторингу віртуалізації для середнього та великого бізнесу

Завантажити на Android | iOS

ChatAi GDT – Ai Chat

Хоча він обмежений лише текстовим і голосовим введенням, він компенсує це можливістю генерувати штучний інтелект. Його основний інтерфейс в основному складається з безлічі простих підказок, які більше нагадують ідеї, а не фактично настроювані підказки. Вам доведеться самостійно надати повний контекст запитання.

Розділ мистецтва AI має кілька категорій для створення різних видів мистецтва. Вам просто потрібно надати те, що ви хочете, а ШІ зробить все інше. Зображення, які я створив, були досить цікавими та пов’язані з моїм запитом.

Однак штучний інтелект додає свої власні штрихи, які можуть бути хітом або промахом. На щастя, він пояснює в тексті, що саме він намагався намалювати, тож ви можете пропустити те, що вам не сподобалося під час наступної спроби.

Також є розділ, де можна отримати відповіді в стилі/тоні видатних діячів. Наприклад, відповіді в стилі Альберта Ейнштейна – це зазвичай кроки з інструкціями та правильними висновками.

Виділіть функції

 • Вбудовані підказки.
 • Створення мистецтва ШІ.
 • Отримуйте відповіді в тоні знаменитостей.
 • Підтримка голосового введення.

Завантажити на Android

Запитайте AI

Найбільш простий додаток у цьому списку, він просто дозволяє отримати доступ до ChatGPT у власному інтерфейсі. Що зробило його вартим бути в цьому списку, так це його вичерпні та добре продумані підказки або «пропозиції» у випадку цієї програми.

Ask AI має загалом 11 категорій підказок, кожна з яких містить понад десяток типів підказок. Кожна підказка детально описується, охоплюючи всі аспекти, пов’язані із запитанням. Наприклад, під час написання есе він повідомить ChatGPT кількість слів, тон написання, стиль цитування, тему та іншу пов’язану інформацію.

Найкраще те, що підказку можна повністю редагувати, на відміну від інших програм, які просто надають вам текстове поле для заповнення запитом. Ви можете відредагувати підказку, щоб додати або видалити потрібну інформацію.

Виділіть функції

 • Великий список підказок.
 • Підказки охоплюють усі аспекти запиту.
 • Ви можете редагувати підказки перед надсиланням.

Завантажити на Android | iOS

Заключне слово ✍️

Можливо, у VoiceGPT немає крутого інтерфейсу, але це, безперечно, найкращий варіант, коли мова йде про функції та відсутність платного доступу. Хоча якщо мені доведеться дістати гаманець, я виберу Genie через його ретельно продумані функції.

Якщо вам подобається ChatGPT, я впевнений, що ви також захочете спробувати Google Bard. Є багато причин, чому він кращий за ChatGPT.