Отримайте доступ до комутатора WiFi, мережі та інформації з будь-якого екрана [Jailbreak]

| | 0 Comments| 3:49 AM
Categories:

Як часто ви отримуєте доступ до перемикача WiFi або вам потрібно переглядати інформацію про мережу на своєму iPhone? Якщо кожен раз перемикатися на програму «Налаштування» досить часто дратувати, то Vestigo — це налаштування, яке може допомогти. Він доступний у сховищах ModMyi та Insanelyi і може зробити перемикач WiFi, мережі поблизу, будь-яку мережеву інформацію доступною на будь-якому екрані за допомогою простого жесту активатора. Налаштування відкриває спливаюче вікно, накладене на будь-яку програму, яку ви зараз використовуєте, що дозволяє сканувати інші мережі, вмикати/вимикати Wi-Fi та переглядати силу сигналу серед іншого.

Щоб налаштувати Vestigo, вам потрібно вибрати дію активатора для нього. Після цього більше нічого налаштовувати, і ви можете відкрити налаштування WiFi відразу після цього. Спливаюче вікно, яке відкриється, показує, увімкнено чи вимкнено перемикач WiFi, і ви можете змінити його стан. Це той самий перемикач, який ви бачите у налаштуваннях Wi-Fi у додатку Налаштування. Усі найближчі мережі також відображаються в списку, а мережі з потужним сигналом супроводжуються значком смайлика. Ви можете торкнутися мережі, щоб підключитися до неї. Vestigo також дозволить вам приєднатися до нової мережі, тобто ви можете ввести пароль до нової мережі, до якої ви намагаєтеся підключитися, зі спливаючого вікна. Щоб переглянути інформацію про мережу, торкніться кнопки інформації біля неї.

  Як використовувати Google Allo для Інтернету

Якщо ви торкнетеся кнопки Сканувати у верхньому лівому куті спливаючого вікна, ваш пристрій запустить нове сканування мереж WiFi у вашому регіоні. Крім того, ви можете потягнути вниз і відпустити, щоб почати сканування.

Інформацію про мережу Wi-Fi можна переглянути, натиснувши піктограму інформації біля мережі. Серед іншого, ви можете переглянути MAC-адресу, модель шифрування, прихована чи ні мережа, SSID, канал тощо.

Справедливим попередженням із цим налаштуванням є те, що він двічі перевів наш тестовий пристрій у безпечний режим. Обидва рази це сталося, коли Wi-Fi було вимкнено з програми налаштування. Це сталося на iPhone 4S під керуванням iOS 7.0.4 з дуже невеликою кількістю налаштувань, встановлених на ньому (це означає, що є мало шансів, що інша настройка може заважати цьому). Хоча це сталося двічі, ми не змогли повторити це після цих двох випадків.

  Як видалити свій обліковий запис Spotify

Крім того, коли ви намагаєтеся підключитися до мережі WiFi зі спливаючого вікна, і з’єднання не вдається (з причин, які не мають нічого спільного з налаштуванням), ви отримуєте не одне, а три повідомлення про помилку, все одно. Невелике роздратування, якщо вам потрібно налаштувати, але, тим не менш, дратування.