Отримайте візуальний і тактильний відгук зі свого телефону, коли ви робите помилку [Android]

Categories:

Автовиправлення, можливо, гарантувало, що ми робимо менше помилок під час написання звіту чи електронного листа, але це вплинуло на те, наскільки добре ми вміємо писати правопис, а також до певної міри вплинуло на те, наскільки ми недозорими під час введення й коректури. Ми очікуємо, що автовиправлення не тільки виправляє слова з помилками, але й заповнює ті, які ми пропустили, і загалом знаємо, яке саме слово ми хотіли ввести. Він чудово працює з орфографією, не дуже добре з граматикою і взагалі не працює, коли ми робимо друкарську помилку. Tipo — це безкоштовна клавіатура Android, яка визначає, коли ви зробили помилку. Клавіатура блимає червоним кольором, і ви отримуєте тактильний зворотний зв’язок зі свого пристрою, коли була зроблена помилка, а автовиправлення не вдалося її виправити. Програма безкоштовна, але пропонує оновлення на 0,99 доларів США, яке допоможе вам покращити орфографію.

  Нові функції Firefox 45 для комп’ютера та Android

Після встановлення Tipo дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб увімкнути його та встановити як клавіатуру за замовчуванням. Далі перейдіть до Hangouts і напишіть повідомлення. Коли ви врешті допустите друкарську помилку, клавіатура стане червоною на найкоротші секунди, і, якщо ввімкнено, ви отримаєте тактильний відгук від вашого пристрою.

Давайте спочатку розберемо переваги цього додатка, перш ніж почнемо його критикувати та перераховувати те, що може зробити його кращим. Тактильний відгук чудовий. Зазвичай, коли я друкую, я не дивлюся на клавіатуру (що б пояснило друкарські помилки), тому пристрій повідомляє мені, що використовувати тактильний зворотний зв’язок набагато краще, і він не займає простір на екрані. По-друге, і це мені просто подобається, ви можете ввімкнути пропозиції образливих слів у налаштуваннях програми. Мені це подобається, тому що мені рідко потрібно вводити «качка», але Android та iOS думають інакше.

  Як зареєструватися для попереднього перегляду Microsoft Edge для iOS та Android

Про мінуси цієї програми; зворотний зв’язок на екрані повинен тривати трохи довше, або користувачі повинні мати вибір встановлювати його тривалість. Зараз ви можете моргнути і пропустити це. Це справді єдине, що могло б стати для певного покращення.

Покупка в програмі Tipo стверджує, що ви краще пишете. Ми не тестували це, але програма дозволить вам писати слова правильно, а не просто виправляти їх. Це приємно, як повернутися до школи, але це сповільнить введення. Це компроміс між покращенням навику (орфографії) і менш ефективним за ціною цього.

Встановіть Tipo з магазину Google Play