Отримайте все-в-одному Cyber ​​Protect Cloud переваги з Acronis

Acronis Cyber ​​Protect Cloud — це найкраще рішення для кібербезпеки, захисту даних, захисту від зловмисного програмного забезпечення, антивірусу та керування кінцевими точками на базі ШІ.

Продукт найвищого класу пропонує комплексний захист і резервне копіювання на випадок простою та втрати даних, спричинених загрозами кібербезпеці.

Кіберзлочинці стають все більш досвідченими та додають все більше арсеналу своїх хитрощів – тримати їх на відстані складніше, і більшість сучасних компаній займають повний робочий день.

Зловмисники патрулюють інтернет-магістраль із завзяттям у пошуках найменших ознак невиправленої системи. Отримавши доступ до вашої мережі та зашифрувавши файли, вони випустять на волю какофонію шкідливих файлів або URL-адрес і розгорнуть зловмисне програмне забезпечення або програми-вимагачі.

Правда полягає в тому, що будь-який патч, який ви пропустите, піддає ваші важливі бізнес-дані високому ризику. Внутрішні ІТ-операції більшості компаній обтяжені складним і трудомістким бізнесом виявлення вразливостей, які легко можуть залишитися непоміченими.

У результаті керування сотнями внутрішніх ІТ-операцій, які є джерелом безперебійної роботи бізнес-процесів, вимагає постійного моніторингу військового рівня.

Можливо, ви створили резервні копії всіх своїх важливих даних, але це лише крапля в морі щодо захисту вашого бізнесу. Інтеграція всеохоплюючого механізму кіберзахисту, який допомагає зменшити всі ризики, пов’язані з сучасними онлайн-загрозами, є важливою.

У цій статті досліджуються переваги Acronis Cyber ​​Protect Cloud у проактивному захисті вашого бізнесу від уразливостей в Інтернеті, щоб ваш ІТ-відділ міг зосередитися на основних видах діяльності вашої компанії.

Зміст

вступ

У своєму прагненні до розширення та модернізації компанії все частіше використовують хмарні обчислення, щоб залишатися конкурентоспроможними.

При всіх своїх позитивних сторонах такі кроки наражають компанії на нові ризики. Те, що такі компанії час від часу страждають від незліченних порушень хмарних даних, уже не новина.

Організації, які переходять на хмарні обчислення, повинні розуміти пов’язані з цим ризики, окрім застосування стратегій для захисту своїх даних, персоналу та клієнтів – саме тут у гру вступає Cyber ​​Protect Clouds.

Acronis Cyber ​​Protect Cloud — це комплексне антивірусне рішення на базі штучного інтелекту (ШІ), яке легко автоматизує та інтегрує керування захистом кінцевих точок.

Рішення пропонує можливості одного постачальника послуг, поєднуючи захист від зловмисного програмного забезпечення, захист і керування, керування виправленнями, оцінку вразливості та фільтрацію URL-адрес.

Cyber ​​Protect Cloud усуває здогади та ускладнення кібербезпеки, інтегруючи механізми захисту на основі ШІ, які захищають користувачів від сучасних кіберзагроз.

Результатом є розумне використання ресурсів компанії, завдяки чому ваші команди зосереджуються на вирішенні проблем клієнтів і збільшенні доходів, які збільшують прибутковість вашого бізнесу.

Cyber ​​Protect Cloud пропонує комплексні, але прості у використанні інструменти керування, побудовані на платформі резервного копіювання та відновлення нового покоління.

Acronis Cyber ​​Protect пропонує спрощений процес адаптації з безперебійними щоденними операціями, які спрощують звітування та боротьбу з розширеними загрозами завдяки інтеграції нових варіантів використання з кожним оновленням.

Cyber ​​Protect Cloud — це важливий актив, який пропонує захист від таких ризиків, пов’язаних із хмарними обчисленнями:

#1. Неправильна конфігурація

Неправильна конфігурація та відсутність видимості налаштувань доступу вважаються основними проблемами безпеки хмари через складний процес налаштування безпечного хмарного середовища. Природно недоступний характер хмарного сховища залишає можливість будь-кому, хто має певні технічні знання, зламати будь-яку неправильно налаштовану систему.

Людські помилки та недбалість із захищеною інформацією викликають серйозне занепокоєння, оскільки кіберзлочинці можуть швидко виявити погано налаштований контроль доступу та скористатися перевагами на шкоду користувачам. Тому компанії повинні інвестувати в такі системи, як Cyber ​​Protect Cloud, які автоматизують захист, щоб їхні зусилля не були марними.

  Обережно: 99,9% зламаних облікових записів Microsoft не використовують 2FA

#2. Збільшення кіберзлочинності

Людська помилка персоналу компанії може призвести до певної кількості проблем. Однак будь-яка організація, яка зберігає значну кількість конфіденційної інформації в хмарі, завжди ризикує стати мішенню кіберзлочинців.

Хакери ретельно вивчають операційні системи провідних світових хмарних сховищ і можуть отримати докладні знання про фактори, що оточують їхні операції та засоби контролю безпеки.

Ці суб’єкти загрози зрозуміли технологію; випадки фішингу та зловмисного програмного забезпечення тепер на порядку денному.

Єдиний спосіб пом’якшити можливі людські помилки персоналу та навмисні атаки зловмисників – це інтегрувати найкращі методи захисту хмари, які пропонують більше, ніж просто щоденні налаштування та контроль доступу.

Оскільки звичайний набір рішень для захисту кінцевих точок не інтегрований і потребує додаткового керування – встановлення, ліцензування, встановлення оновлень і виправлень, а також керування численними політиками за допомогою різних інтерфейсів, Cyber ​​Protect Cloud є кращим варіантом.

Пропозиції

Acronis Cyber ​​Protect Cloud пропонує важливе єдине рішення для кіберзахисту, що надає широкі можливості для окремих осіб і компаній. Деякі з його можливостей включають наступне:

#1. Віддалене відновлення

ІТ-фахівці знають, що нещасні випадки та крадіжки пристроїв є одними з подій, які часто призводять до витоку даних, коли люди часто втрачають свої ноутбуки, планшети чи смартфони.

Хмара Acronis Cyber ​​Protect пропонує можливості віддаленого відновлення, що дозволяє користувачам повернутися до гри, якщо вони втратять свій пристрій або подорожують за кордон.

Ця унікальна функція дозволяє користувачам купувати новий пристрій і перевстановлювати стару систему для доступу до своїх файлів і налаштувань. Acronis розроблено для відновлення правильних дисків на новому обладнанні.

#2. Автоматичний захист пристрою

Ваш агент Acronis Cyber ​​Protection відповідає за всі завдання захисту даних на ваших особистих або корпоративних пристроях.

На відміну від звичайних рішень для резервного копіювання, все працює автономно, і після встановлення агенти налаштують його за допомогою сервера керування Acronis (AMS).

Це автоматизує всі дії з резервного копіювання, реплікації, відновлення та маніпулювання даними за розкладом, у тому числі під час нестабільного з’єднання. Вашій ІТ-команді більше не потрібно стежити за додатковими пристроями, які постійно генерують дані вручну.

#3. Запобігає атакам програм-вимагачів

Більшість користувачів можуть зберігати надійні копії даних, які вони можуть використовувати для швидкого відновлення своїх систем, не сплачуючи викуп у разі проникнення.

Однак ландшафт постійно змінюється, з’являються нові штами програм-вимагачів, націлених на програмне забезпечення для резервного копіювання, що робить користувачів уразливими.

Хмара Acronis Cyber ​​Protect активно відстежує системи користувачів у режимі реального часу та може автоматично виявляти та зупиняти атаки програм-вимагачів.

Процедура автоматично відновлює будь-які уражені або пошкоджені файли, тобто ваш проект швидко відновиться після атак, які інакше могли б порушити роботу.

#4. Діагностика нападів

Acronis Cyber ​​Protect Cloud усуває необхідність мати численні резервні копії версій, вимагаючи від користувачів ретельного розслідування випадків витоку чи втрати даних. Acronis створює каталог усіх механізмів резервного копіювання та сповіщає вас про кожну зміну файлу.

Більше немає потреби сканувати вручну за допомогою точок відновлення під час пошуку безпечної версії ваших файлів без підробок, оскільки Acronis робить це автоматично – діагностувати повторювані кібератаки ще ніколи не було так просто.

#5. Перевірте зловмисних співробітників або користувачів

Будь-яке гідне рішення для кіберзахисту повинно мати багаторівневу систему, яка може обмежити можливість делегувати ролі адміністратора та значно зменшити шкоду, яку може завдати зловмисний співробітник або користувач.

Acronis Cyber ​​Protect Cloud дає змогу відстежувати та контролювати всю інфраструктуру компанії та обмежує рівень доступу та контролю, яким можуть володіти віддалені адміністратори.

Різним адміністраторам надається повний контроль над інфраструктурою своїх відділів, але вони не можуть отримати доступ до інших офісів чи відділів. Acronis використовує важливе «правило двох осіб», згідно з яким жоден користувач не несе повної індивідуальної відповідальності за програмне чи апаратне забезпечення підприємства.

#6. Досить швидко виправляйте

Ми всі добре знайомі з такими прихованими збоями ІТ, як-от несправне відновлення операційної системи чи програми, яке псує всю систему чи виводить із ладу сервер. На щастя, все це може залишитися в минулому. Завдяки Acronis Cyber ​​Protect Cloud усуває проблеми та ініціює повне резервне копіювання вашої системи за лічені секунди.

  Розрахуйте, скільки ви повинні заплатити, і чайові під час розділення рахунку

Кожен у компанії може продовжувати роботу, коли ви вирішуєте виникаючі проблеми, зокрема коли ви проводите оновлення програмного забезпечення, тестуєте зміни в інфраструктурі або встановлюєте різні конфігурації.

#7. Гарантія цілісності даних

Існує нова форма кібератаки, яка замість того, щоб зламати систему чи викрасти ваші дані, змінює їх таким чином, щоб спотворити ваш бізнес-процес і спонукати користувачів приймати фатальні бізнес-рішення.

Для підприємств або проектів, які покладаються на штучний інтелект для прийняття рішень або обробки інформації, наприклад, для лікарень, відсутність точних або автентичних даних може означати катастрофу через помилковий аналіз, який негативно впливає на прийняття рішень.

Хмари Acronis Cyber ​​Protect справляються з цією проблемою безпосередньо, оскільки інтегрують рішення для нотаріального посвідчення на основі блокчейну, яке забезпечує гарантований спосіб сертифікації та перевірки автентичності даних.

Переваги

Окрім того, що пропонують одного агента, одну ліцензію та єдине керування, що усуває складність і ризики, пов’язані з традиційними неінтегрованими рішеннями кібербезпеки, хмари Acronis Cyber ​​Protect надають користувачам наступні переваги:

#1. Більше продуктивності

Користувачі старих неінтегрованих рішень кібербезпеки кінцевих точок стеку витрачають багато часу на вивчення кожного з їхніх різних підрозділів. Уніфіковане рішення захисту, яке поєднує в собі всі функції, підвищує надійність, і користувачам потрібно менше часу на навчання, розгортання та підтримку.

Як інтегроване рішення Acronis Cyber ​​Protect забезпечує повний захист від сучасних загроз, що полегшує оптимізоване керування та скорочує непотрібний адміністративний час.

#2. Зменшує інциденти безпеки

Acronis Cyber ​​Protect Cloud пропонує користувачам захист від сучасних кіберзагроз. Рішення інтегрує антишкідливе програмне забезпечення наступного покоління та резервне копіювання, що забезпечує автоматичне відновлення пошкоджених даних.

Він також використовує механізм виявлення загроз із підтримкою штучного інтелекту для створення резервних копій даних, які підвищують рівень виявлення та усувають помилкові спрацьовування. Усі резервні копії користувачів надійно захищені та створені агентами, завдяки чому дані залишаються чистими.

#3. Покращує безпеку даних

Впровадження кіберзахисту Acronis видаляє фізичні системи з вашого офісу, що означає менший ризик того, що хтось втрутиться в них, оскільки ніхто не має прямого доступу до ваших даних.

Крім того, постачальник послуг повинен постійно оновлювати технологію, створювати резервні копії та виправляти її. Це не проблема для компанії, оскільки вона не має інфраструктурних обмежень, з якими могли б боротися користувачі.

#4. Покращене аварійне відновлення

Використання захищеної хмарної служби є вашою найкращою гарантією відновлення всіх ваших даних у нещасливому випадку катастрофи у вашому офісі. Впровадження кіберзахисту Acronis знижує ризики, пов’язані з втраченими або викраденими пристроями.

особливості

Acronis Cyber ​​Protect Cloud може похвалитися однією з найцікавіших функцій для кращого надання послуг. Вони включають наступне:

Автоматичний повсякденний моніторинг робочого навантаження

Ця функція допомагає керувати та виконувати попередньо схвалені сценарії, щоб допомогти користувачам зменшити ризики, пов’язані з помилками людини, використовуючи налаштовані перевірені Acronis сценарії на вимогу, за розкладом або будь-коли, коли виконуються умови запуску.

Управління кількома клієнтами

Користувачі можуть використовувати одну вкладку для централізованого керування всіма своїми прямими клієнтами за допомогою консолі Acronis Cyber ​​Protect Cloud. Централізоване керування полегшує обробку сценаріїв і їх виконання в групових або окремих робочих навантаженнях.

Швидке відновлення в один клік

Вам більше не потрібно наймати висококваліфікованого ІТ-персоналу для реалізації відновлення даних після будь-якого масштабного інциденту чи кібератаки. Функція відновлення одним клацанням миші полегшує відновлення робочого навантаження в режимі реального часу лише одним клацанням миші.

Пакет Advanced-Data Loss Prevention (DLP).

Користувачі можуть мінімізувати витік даних, використовуючи функцію зашифрованого знімного накопичувача, яка допомагає клієнтам краще захищати свої дані та нейтралізує будь-які ризики, пов’язані з тим, що конфіденційні дані залишають робоче навантаження клієнта через незашифровані пристрої зберігання.

Перевірте статус і графік обслуговування

Ця нова функція надає можливість самообслуговування, за допомогою якої користувачі можуть перевіряти стан обслуговування та графіки технічного обслуговування.

Розширені пакети

Acronis Cyber ​​Protect Cloud є частиною надійної платформи, яка дозволяє постачальникам послуг пропонувати комплексне рішення для вирішення проблем хмарного зберігання даних. Наступні розширені пакети пропонують комплексне рішення, яке підвищує бажані результати.

Розширене резервне копіювання

На додаток до того, що ви отримуєте з Acronis Cyber ​​Protect Cloud, розширене резервне копіювання покращує захист даних, захищаючи дані клієнтів і гарантуючи безпеку всіх програм, даних і систем, включно з запланованим резервним копіюванням.

  Виправити Daemon Tools не може отримати доступ до файлу зображення MDF

Розширене аварійне відновлення

Розширене доповнення для аварійного відновлення гарантує, що ваші клієнти не зазнають надто тривалого простою. Ви можете збільшити щомісячний дохід, реалізувавши варіант розгортання без VPN, кілька шаблонів і спеціальну конфігурацію DNS.

Розширений захист

Крім використання засобів запобігання, доповнення Advanced Security включає кіберзахист для веб-перегляду, резервного копіювання даних і процесу відновлення. Це доповнення підвищує швидкість виявлення та реагування на сучасні кіберзагрози без додаткових ресурсів.

Розширений захист електронної пошти

Завдяки розширеному доповненню безпеки електронної пошти система виявляє та перехоплює будь-які загрози електронною поштою, включаючи спам, фішинг, компрометацію бізнес-електронної пошти або вдосконалені постійні загрози, у режимі реального часу, перш ніж вони досягнуть цільових користувачів.

Надбудова використовує блискавичне виявлення після простого налаштування та налаштування.

Розширена синхронізація та обмін файлами

Цей конкретний додаток використовує спільний доступ до файлів і службу синхронізації для покращення співпраці та продуктивності команд ваших клієнтів.

Послуга включає можливості обміну, включаючи перевірку, дистанційне нотаріальне засвідчення та онлайн-підписання на всіх платформах, окрім пропонування повного контролю над розташуванням даних, керуванням і конфіденційністю.

Розширене управління

Додатковий модуль розширеного керування ідеально підходить для користувачів, які хочуть заощадити час, витрачений на виконання адміністративних завдань, використовуючи комплексний і автоматизований набір інструментів керування виправленнями, який дає змогу консолідувати рішення та завчасно усувати прогалини в безпеці, одночасно покращуючи час безвідмовної роботи за допомогою перевірки стану диска.

Конкуренти

Ви можете ознайомитися з альтернативними постачальниками хмарних послуг кіберзахисту, які пропонують різні рівні інтеграції, розгортання та конкретних можливостей продуктів, і порівняти їх з Acronis. Серед провідних конкурентів можна виділити наступні:

Kaspersky Endpoint Security

Kaspersky Endpoint Security розроблено для рівного захисту серверів і кінцевих точок, а оскільки програмне забезпечення працює через хмарні вузли, вам не потрібно сильно турбуватися про сумісність.

плюси

 • Захист від вірусу
 • Захищає зовнішні пристрої, такі як USB, CD і брандмауер
 • Центральна консоль
 • Захист доступу до сайту
 • Управління додатками

мінуси

 • Потрібне керування оновленнями Windows
 • Програму оновлення клієнта можна покращити

Kaspersky дозволяє користувачам контролювати керування пакетами, щоб адміністратори могли бачити, що в їхніх системах завжди працює остання версія певного програмного забезпечення.

Fortinet Endpoint Security

Fortinet — добре відомий інструмент захисту хмарних мереж, розроблений спеціально для двох відомих випадків використання. По-перше, він реалізує середовище безпеки, яке гарантує, що користувачі мають лише одну політику. Другий варіант використання контролює кінцеві точки, де він діє як антивірусне та антишпигунське програмне забезпечення.

плюси

 • Підтримує веб-фільтрацію
 • Легко налаштувати
 • Підтримує віддалений доступ

мінуси

 • Велике використання пам’яті
 • Панель керування нелегка для навігації

Основним компонентом рішення є його здатність стати вбудованим сканером уразливостей, який ретельно шукає відомі та невідомі вразливості.

Sophos Endpoint Antivirus

Sophos Endpoint Antivirus розроблений, щоб зупинити широкий спектр атак, щоб запобігти навіть найновішим зловмисним програмам і програмам-вимагачам. Рішення використовує комбінацію технологій глибокого навчання наступного покоління, які дозволяють йому боротися з ніколи раніше не баченим зловмисним програмним забезпеченням, щоб заборонити доступ до інструментів зловмисників.

плюси

 • Виявляє зловмисне програмне забезпечення
 • Захищає від програм-вимагачів
 • Централізовано керований
 • Легко розгорнути

мінуси

 • Помилкові спрацьовування
 • Ресурсомісткий

Intercept X від Sophos також забезпечує аналіз першопричини, який дає розуміння загроз, негайно видаляє зловмисне програмне забезпечення та гарантує відсутність залишків атак.

Заключні слова

Завдяки хмарним обчисленням компанії отримують новий рівень обслуговування клієнтів, пропонуючи розширений збір і зберігання даних, віддалену роботу, а також високу гнучкість і масштабованість.

Однак темна хмара супроводжується постійною небезпекою хакерів, які ховаються поруч і чекають найменшого шансу нанести удар. Саме тут на допомогу приходить хмара Acronis Cyber ​​Protect, яка забезпечує надійний захист цифрових активів користувачів і зменшує всі ризики, спричинені помилками людини.

Далі ви можете перевірити, як захистити свій комп’ютер Windows або Mac за допомогою Acronis Cyber ​​Protect.