Отримайте аудіоінструкції, як робити селфі за допомогою задньої камери [Android]

| | 0 Comments| 3:01 PM
Categories:

Коли я пишу цю публікацію, я знаю, що допомагаю розширити епідемію селфі, яка вражає це покоління, але Smart Selfie – це додаток, від якого важко відмовитися. Це програма для Android, яка допомагає вам робити селфі за допомогою задньої камери замість передньої, яка на багатьох пристроях має нижчу роздільну здатність, ніж інша. Smart Selfie запитує, скільки людей на фотографії та в якій орієнтації вона знімається. Потім програма дає аудіоінструкції, щоб перемістити пристрій вгору, вліво, вправо, ближче та подалі, доки всі не будуть на кадрі, а потім селфі.

Запустіть програму та змініть налаштування, щоб вони відповідали селфі, яке ви збираєтеся зняти. Кожного разу, коли ви робите фотографію, програма показує вам поточні налаштування з можливістю їх редагування. Серед налаштувань кількість людей на фотографії та орієнтація пристрою мають відповідати фотографії, яку ви робите, інакше програма не зробить її. Тут також варто згадати налаштування Zoom. Це дозволяє зробити фото крупним планом.

  Доступ до віджетів з будь-якого екрана, будь-якого додатка на вашому телефоні [Android]

У розділі «Додаткові налаштування» ви знайдете два додаткових параметра; один для гучності, а інший для режиму фокусування. Налаштування гучності переспрямує вас до стандартних налаштувань звуку пристрою. Однак режим фокусування залежить від пристрою, який ви використовуєте, і від того, підтримує його камера чи ні. Додаток підтримує режими фокусування: Нескінченність, Авто, Макро, Безперервне відео та Безперервне зображення.

Налаштувавши програму, тримайте пристрій так, щоб фотографувати задньою камерою, і слухайте аудіоінструкції програми. Він спочатку оголосить, після правильного пошуку, кількість людей на фотографії. На одному знімку може бути до чотирьох людей. Потім програма повідомить вам перемістити пристрій вліво або вправо. (Примітка: те, що звучить як програма, яка каже «підняти», насправді означає «ліворуч». Відповідайте відповідно). Він також підкаже вам перемістити пристрій вгору, подалі чи ближче. Зрештою, програма каже вам «Утримуйте» і фіксує вашу позицію. Нарешті, він просить вас сказати «Сир» (хоча вам насправді не потрібно цього робити, якщо ви не хочете, щоб на вашому обличчі на фото було невтішне усміхнення), і знімок зроблено. Він збережений у папці Smart Selfie у вашій галереї, і ви можете поділитися ним із програми. Результати досить непогані.

  Як розблокувати Windows 10 за допомогою сканера відбитків пальців на телефоні Android

Установіть Smart Selfie із магазину Google Play