Ось 10 додатків Windows, які слід установлювати на кожному новому комп’ютері

Categories:

Отримання нового комп’ютера пов’язане з таким дивним відчуттям, ніби все ваше технологічне життя має новий початок, і ви хочете зберегти це назавжди.

Ви пообіцяєте ніколи не підпускати пил до нього, ймовірно, також плануєте придбати захисну плівку для екрана, і ви поклянетеся, що вимикатимете його належним чином щовечора, на відміну від старого ПК, у якого кнопка живлення застрягла всередині.

Тепер я не суджу про майбутнє вашого нового ПК, але я впевнений, що ви прагнете наповнити його чудовими програмами, щоб отримати найкращий досвід.

Якщо ви хочете переконатися, що ваш новий комп’ютер має найкращу безпеку, залишається очищеним від непотрібних даних, залишається на найвищій продуктивності та має низку службових програм, які полегшать виконання ваших повсякденних завдань, тоді я за вами.

Нижче я склав список програм для Windows, які, на мою думку, ідеально доповнять ваш новий ПК завдяки кращій безпеці, продуктивності та зручності використання.

Медіаплеєр VLC

Якби я мав долар кожного разу, коли програвач Windows Media розчаровував мене, я б теж купив новий ПК. Чесно кажучи, WMP є надто безсистемним із жахливою підтримкою формату. Якщо ви використовуєте свій ПК для запуску аудіо/відеофайлів, я рекомендую вам вибрати Медіаплеєр VLC.

VLC підтримує майже всі типи форматів і поставляється з ними десятки плагінів для подальшого налаштування. Ви можете завантажувати відео прямо з плеєра і навіть починати їх перегляд під час завантаження. Ви можете збільшити гучність до 200%, змінити оболонки медіаплеєра, керувати списками відтворення, завантажувати та керувати субтитрами та багато іншого.

  Як очистити історію буфера обміну в Windows 10

Найкраще те, що медіапрогравач VLC можна використовувати абсолютно безкоштовно, без будь-яких обмежень чи реклами.

Авіра Прайм

Переходимо до безпеки вашого нового ПК. Якщо вам потрібне комплексне рішення безпеки, яке захищає ваш комп’ютер від зловмисного програмного забезпечення та вашу конфіденційність в Інтернеті, тоді Авіра Прайм є ідеальним. Avira Prime захищає від загроз зловмисного програмного забезпечення, а також має вбудований необмежений VPN для захисту конфіденційності в Інтернеті.

Окрім повного сканування зловмисного програмного забезпечення та захисту в режимі реального часу, Avira Prime також захищає вашу активність у веб-переглядачі, блокуючи шкідливі веб-сайти/завантаження та оновлюючи ваші програми та драйвери. Він може автоматично налаштувати ваш ПК і браузер, щоб вимкнути параметри, що порушують конфіденційність, а вбудований VPN гарантує вашу анонімність в Інтернеті.

Він також поставляється з деякими побічними функціями, такими як вбудований безпечний менеджер паролів і засіб очищення ПК.

IObit Driver Booster

Оновлені драйвери є запорукою стабільної роботи вашого ПК у довгостроковій перспективі. Вам потрібно переконатися, що на вашому комп’ютері встановлено найновіші драйвери, щоб насолоджуватися найновішими ігровими функціями та уникнути проблем із продуктивністю. IObit Driver Booster може не лише оновлювати застарілі драйвери вашого ПК, але й інсталювати нові драйвери, коли вони стануть доступними.

Вам просто потрібно запустити сканування, і інструмент автоматично виявить і перерахує застарілі драйвери для оновлення. Він має безкоштовну версію та версію Pro. Безкоштовна версія чудово працює для оновлення більшості драйверів, але версія Pro рекомендована для доступу до рідкісних драйверів і пріоритету для драйверів для прискорення ігор.

Як альтернатива, DriverFix також є хорошим варіантом, який дозволяє оновити всі драйвери одним клацанням миші.

Advanced SystemCare

Вам також обов’язково знадобиться оптимізатор ПК, якщо ви хочете уникнути зниження продуктивності з часом. Advanced SystemCare це мій улюблений інструмент очищення комп’ютера, який зберігає ваш комп’ютер чистим від сміття та забезпечує максимальну продуктивність. Він не тільки очищає ваш комп’ютер, але й налаштовує налаштування комп’ютера для досягнення найкращої продуктивності.

Він має вбудований ігровий режим, який вимикає всі додаткові фонові процеси, щоб звільнити всі ресурси для ігор. Крім того, він також пришвидшує ваш перегляд, автоматично виправляючи налаштування браузера та видаляючи дані, що порушують конфіденційність. Для регулярного очищення безкоштовної версії цілком достатньо. Ви можете придбати версію Pro, щоб отримати потужніші можливості сканування та функції, пов’язані з браузером.

  Як перетворити M4B в MP3 в Windows 10

FixWin

Навіть на новому комп’ютері ви час від часу стикаєтеся з проблемами програмного забезпечення. Незважаючи на те, що ви можете виправити їх вручну, багато проблем можна виправити автоматично за допомогою інструменту автоматичного вирішення проблем.

FixWin є одним із найпотужніших інструментів для вирішення проблем Windows, і це абсолютно безкоштовно.

FixWin містить виправлення для сотень поширених проблем Windows, розділених на 6 категорій, як-от Провідник файлів або Системні інструменти. Вам просто потрібно знайти проблему, з якою ви зіткнулися, і натиснути «Виправити», щоб виправити її автоматично. Ви також можете дізнатися більше про причини та способи вирішення конкретної проблеми.

Greenshot

Створення скріншотів — одне з найпоширеніших завдань для будь-якого користувача ПК, але базові параметри скріншотів Windows дуже обмежені. Якщо ви хочете робити знімки екрана в різних стилях і легко зберігати або ділитися ними, вам знадобиться Greenshot. Це безкоштовний інструмент для створення скріншотів із широкими можливостями налаштування, який дозволяє робити скріншоти на основі вікна, регіону, повного екрана та навіть знімка екрана, що прокручується.

Ви можете додавати коментарі до зроблених скріншотів і автоматично зберігати їх у потрібному місці на вашому ПК. Також є можливість завантажити скріншот безпосередньо в онлайн-сховище. Мені також дуже подобається його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; усі параметри розділені на 7 категорій, що дозволяє дуже легко налаштувати їх.

Хоча отримувати цю програму необов’язково, якщо ви хочете отримати більше від меню «Пуск» Windows 10, Меню Пуск X є ідеальним. Це альтернативне меню «Пуск», яке замінює звичайне меню «Пуск» на ще більш потужне. Це дозволяє створювати групи папок і програм, не змінюючи їх фактичне розташування. Ви можете навести курсор на папку, щоб легко побачити вкладені папки.

Ви можете налаштувати вигляд початкового меню та його піктограми, а також керувати елементами, перетягуючи їх. Він також має зручну функцію параметрів живлення на основі таймера, яка дозволяє вимкнути або перезавантажити ПК через певний час.

IrfanView

Програма Windows Photos хороша для перегляду зображень, але це все. Ви не отримуєте жодних додаткових функцій редагування, окрім базового кадрування, зміни розміру та анотацій тощо. Якщо вам потрібен потужний, але простий у використанні інструмент перегляду зображень, тоді IrfanView варто спробувати. Це невеликий інструмент для перегляду та редагування зображень. Для цілей редагування він може бути не таким потужним, як GIMP, але безперечно є одним із найкращих інструментів для редагування фотографій.

  Як перезавантажити драйвер на Windows 10

Ви можете конвертувати, стискати, оптимізувати зображення за допомогою фільтрів і покращувачів, а також виконувати інші завдання редагування. Він також має такі потужні функції перегляду, як слайд-шоу, обертання, настроюване масштабування, перегляд HEX тощо. IrfanView абсолютно безкоштовний, і ви можете додатково оновити його функціональність за допомогою плагіни.

Твій телефон

Наше життя значною мірою залежить як від нашого ПК, так і від смартфона, і під час роботи на ПК може бути дуже відволікаючим тягнутися до телефону, щоб переглянути сповіщення та керувати ними. Твій телефон Програма від Microsoft дає змогу легко керувати своїм смартфоном прямо з ПК.

Ви можете легко переглядати сповіщення ПК з Windows, відповідати на повідомлення та приймати/відхиляти дзвінки. Ви навіть можете переглядати мультимедійні файли на телефоні та переміщувати їх на комп’ютер бездротовим способом. Загалом, це ідеальний додаток-супутник для Windows, тому вам, можливо, ніколи не доведеться діставати телефон під час роботи за ПК.

Backiee

Шпалери є запорукою гарного вигляду вашого комп’ютера, і ваш новий комп’ютер безперечно заслуговує виглядати якнайкраще. Backiee це програма для створення шпалер, яка дозволяє вам знаходити тисячі шпалер на ваш вибір і легко застосовувати їх на робочому столі. Ви також можете створювати слайд-шоу, використовуючи улюблені шпалери.

Ви можете створити особистий список або вибрати одну з улюблених категорій, і програма автоматично застосує їх відповідно до попередньо визначеного розкладу. Якщо у вас є програма Backiee на вашому Android або iPhone, вона також може синхронізувати ваші улюблені шпалери з усіма пристроями.

Бонусна рекомендація

Окрім цих програм, я хотів би представити два веб-сайти, які можуть надати вам інструменти, які ідеально підійдуть для вашого нового ПК. NirSoft пропонує сотні безкоштовних інструментів, які дійсно є потужними для виправлення або отримання додаткової інформації про ваш ПК. Я вже склав список моїх улюблених утиліт NirSoft; ви можете перевірити це, щоб почати. Я впевнений, що ви знайдете купу інструментів, які покращать ваш новий ПК.

Нініт це ще один чудовий веб-сайт, який пропонує деякі з найпоширеніших інструментів для Windows і дозволяє завантажувати їх усі разом. Деякі інструменти, які я перерахував вище, також доступні на веб-сайті Ninite, наприклад VLC і IrfanView. Веб-сайт завантажить і встановить усі вибрані інструменти за один раз, а також постійно їх оновлюватиме. Безперечно варто використовувати, якщо ви хочете заощадити час на встановлення улюблених програм для Windows.

Щоб зробити висновок

Усі перераховані вище програми разом забезпечать вашому новому ПК кращу безпеку, конфіденційність, продуктивність і корисність. Деякі з цих програм також мають платні версії, але безкоштовних версій більш ніж достатньо для базового використання.