Ось як це зробити швидко

| | 0 Comments| 1:51 AM
Categories:

Частіше, ніж будь-коли, є віддалені члени сім’ї. Можливо, це ваш дядько, який багато років тому переїхав через країну і не підтримував зв’язок, давно втрачений двоюрідний брат чи навіть батько, який покинув дім, коли ви були дитиною. Як би там не було, ви можете задатися питанням, як у них справи, або навіть, як це було б, щоб відновити зв’язок. Але з чого почати пошук?

У минулому дізнатися про давно втрачених членів сім’ї було складним і дорогим процесом. Можливо, це був приватний детектив, багато годин перегляду генеалогічних записів і ціла низка випадкових телефонних дзвінків. Але технології пішли вперед, і сьогодні знайти давно втраченого члена сім’ї набагато легше. Насправді, сайти перевірки справжньої інформації роблять це до смішного легко. Все, що вам потрібно зробити, це ввести на сайт все, що ви знаєте про людину, і вони зроблять все інше. У цій статті ми покажемо вам, як саме знайти давно втрачених членів сім’ї за допомогою перевірки справ. Ми навіть надамо рекомендації щодо того, які сайти найкраще використовувати.

Як знайти давно втрачених членів сім’ї

Якщо ви один із тих людей, яким набридли нескінченні спекуляції про одного члена сім’ї, який випав із радарів, то чому б не піти туди і не спробувати їх знайти. У наші дні це набагато простіше, ніж ви думаєте. Хорошим місцем для початку є пошукова система в Інтернеті, така як Google. Якщо у них є щось унікальне щодо свого імені чи особистих даних, шанси знайти щось за допомогою простого пошуку досить високі. І якщо гроші не є об’єктом, все одно є приватні детективи, які з радістю візьмуться за справу і проведуть багато довгих дорогих годин, вручну перебираючи записи, щоб спробувати знайти людину для вас.

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Але є набагато простіший спосіб знайти давно втраченого члена сім’ї. За допомогою сайту перевірки фону. Сайти для перевірки інформації були створені, щоб допомогти людям заглянути в історію особи, використовуючи загальнодоступні дані та інформацію. Вони чудово підійдуть, якщо ви хочете дізнатися більше про своїх нових сусідів або про хлопця, про якого ваша дружина розповідає зі свого офісу. Але вони також можуть допомогти знайти давно втрачених членів сім’ї або друзів. Маючи навіть мінімальну кількість інформації, вони можуть шукати велику кількість інформації, щоб спробувати знайти потенційного клієнта, якого ви шукаєте. Якщо є інформація про вашого давно втраченого члена сім’ї, сайт перевірки справності зможе знайти її швидше та надійніше, ніж будь-який інший метод.

Найкращі послуги перевірки справ

Якщо ви новачок у роботі з сайтами перевірки справ, ви, напевно, будете дуже здивовані, скільки їх там. Швидкий пошук у Google виявить десятки різних сайтів, кожен з яких вважається найкращим. Ми значно спростили процес вибору одного, перевіривши всі найкращі послуги на ринку та врахувавши наші висновки разом із відгуками користувачів, щоб створити цей список із чотирьох найкращих сайтів для перевірки даних, які допоможуть вам знайти давно втраченого члена сім’ї.

Ми застосували низку основних критеріїв, які, за нашими тестами та відгуками користувачів, є основними речами, які вам знадобляться на сайті перевірки даних. Цими основними критеріями є:

Широкий спектр перевірок даних. Деякі компанії можуть здійснювати більш повний пошук, ніж інші, залежно від того, до яких джерел вони мають доступ. Ми відібрали лише ті, які пропонують найширший асортимент.
Належне дослідження. На жаль, є кілька шарлатанів, які стверджують, що проводять поглиблене дослідження, але насправді роблять трохи більше, ніж швидкий пошук у Google, а потім викладають результати. Але всі рекомендовані нами постачальники проводять дослідження ретельно та старанно.
Налаштування пошуку. Коли ви шукаєте давно втраченого члена сім’ї, кількість інформації, яку ви маєте, може значно відрізнятися. Тому особливо важливо, щоб сайт, який ви використовуєте, виконував свою роботу незалежно від того, скільки інформації ви йому надаєте.
Точні та зрозумілі звіти – наприкінці процесу користувачі отримують повний звіт із докладним описом інформації, яку було розкопано. Ці звіти можуть суттєво відрізнятися за якістю, тому ми вибрали лише ті сайти, які надають прості для розуміння, точні та читабельні звіти.
Простота використання. Більшість сайтів для перевірки фону використовують інформаційну панель, щоб отримати доступ до даних і керувати своїми пошуками. Але деякими з них легше орієнтуватися, ніж іншими. Тому ми постаралися визначити ті, які пропонують найкращий користувальницький досвід.
Хороша підтримка клієнтів. Перевірка даних не є точною наукою, тому хороша підтримка клієнтів є важливою. Усі наші рекомендації пропонують чудову підтримку, включаючи значний доступ у неробочий час.
Мобільні програми. Ми знаємо, що сьогодні кожен отримує доступ до даних у дорозі, тому важливо мати можливість отримати інформацію про пошук на мобільному пристрої. Тому всі рекомендовані нами постачальники пропонують мобільні додатки як стандарт.

  Як отримати знижку на освіту від Apple на Mac або iPad

Всім важливо відзначити, що перевірка даних не є точною наукою. Жоден перевірочний сайт не може гарантувати, що знайдете людину, яку ви шукаєте, або отримаєте 100% правильної інформації, яку вони надають. Найкращі сайти мають вражаючий досвід і високий рівень задоволеності користувачів. Усі наші рекомендації дають стабільно позитивні результати, і ми впевнені, що якщо вдасться знайти члена вашої давно втраченої сім’ї, усі вони зможуть їх знайти.

1 — Перевірено

Найкращим сайтом для перевірки фону на ринку в 2018 році є BeenVerified. Вони не найдешевший варіант на ринку, але вони забезпечують велику цінність за долари, які ви витрачаєте. Коли ви сплачуєте їхню базову ставку, ви надасте їм інформацію, яку вони використовуватимуть для пошуку в сотнях різних джерел інформації, включаючи фінансові записи, звіти про майно, дані соціальних мереж, дані про судимості, історію адрес тощо.

Їхній преміальний сервіс змушує їх копати все глибше, навіть відправляючи бігунів до судів, щоб вони шукали більш детальну кримінальну історію. Наприкінці процесу BeenVerified надасть детальний звіт, який добре викладений і який легко слідувати. Це можна отримати в їхніх чудових програмах, доступних для пристроїв iOS та Android, а також на їх акуратній онлайн-панелі. А служба підтримки клієнтів BeenVerified — одна з найкращих, доступна за допомогою електронної пошти та телефону протягом багатьох годин, сім днів на тиждень.

2 — Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate — це сайт перевірки фону, який наше тестування виявилося майже невіддільним від BeenVerified. Вони також пропонують два рівні обслуговування і як BeenVerified, хоча структура ціноутворення CheckMate трохи вища за середню. Але кажуть, що ви отримуєте те, за що платите, а Checkmate, безумовно, надає виняткову послугу. Для своїх базових тарифів вони візьмуть будь-яку інформацію, яку ви можете їм надати, і шукатимуть статус сексуального злочинця, кримінальні записи, записи про шлюб і розлучення, дані родичів, історію адрес та будь-які публічні профілі в соціальних мережах.

Зазвичай цього виходить багато, але якщо ви хочете більше, наприклад, фінансову історію, судові записи, водійські права та посвідчення на зброю, вам доведеться заплатити за їхній преміальний план. На даний момент CheckMate пропонує лише програму для Android, але у них дійсно гарна онлайн-панель, а також чудова служба підтримки клієнтів, яка працює цілодобово. Їхні звіти легко відслідковувати та добре викладені, а відгуки клієнтів, які ми бачили, майже виключно дуже задоволені проведеними дослідженнями.

3 — TruthFinder

Truthfinder — це ще один сайт для перевірки справ, який надає все необхідне, щоб вишукати давно втраченого члена сім’ї. Truthfinder також пропонує комплексні дослідницькі послуги, які охоплюють майже всі публічні записи, які ви можете собі уявити. Вони стверджують, що шукають мільйони публічних записів, і величезний діапазон інформації, яку вони можуть знайти, включає повну контактну інформацію, поточні та попередні адреси, кримінальні та судові записи, записи водіїв, особисту інформацію та інформацію про відомих родичів.

  Що таке пропускна здатність? 6 найкращих інструментів для вимірювання пропускної здатності

Truthfinder також пропонує унікальну службу глибоких веб-досліджень. Вони стверджують, що це шукає в Інтернеті та соціальних мережах більше записів, ніж будь-який з їхніх суперників. У Truthfinder також є преміум-сервіс звітів, який, за трохи більше, також може знайти подробиці про історію освіти людини, записи виборців, наявність зброї та інших ліцензій тощо. За свої середні ціни Truthfinder, безумовно, надає вражаючі послуги. Як і Checkmate, вони також можуть запропонувати лише додаток для Android на даний момент, але вони також пропонують цілодобову підтримку клієнтів, і їхня також доступна за безкоштовним номером. Якщо ви шукаєте цього давно втраченого члена сім’ї, Truthfinder – це ще один сайт для перевірки справ, який має високі шанси на доставку.

4 — Інтеліус


Intelius може бути останньою з чотирьох рекомендованих нами послуг перевірки справ, але вони все ще пропонують чудову послугу для тих, хто шукає давно втраченого члена сім’ї. Вони пропонують широкий спектр перевірок за дуже розумною ціною. Їхнє дослідження є обширним і охоплює такі області, як перевірка судимостей, служба зворотного пошуку телефонних номерів та повний пошук публічних записів. З їх широкого діапазону джерел вони можуть ідентифікувати такі деталі, як повні контактні дані особи, історія адрес, судимість, фінансова історія, майнові записи, історія освіти та багато іншого. Увага Intelius до деталей надзвичайно вражаюча, і їхній послужний список підтверджує їхні заяви. Вони вже виконали понад 50 мільйонів перевірок для задоволених клієнтів з усього США. Багато з них допомагали знайти давно втрачених друзів та членів сім’ї.

Intelius використовує найновішу дослідницьку технологію, але в їхній роботі також є важливий людський елемент. Наприклад, вони відправлять особу для пошуку в не оцифрованих записах у кримінальних і цивільних судах, якщо це необхідно. Їхня онлайн-інформаційна панель добре розроблена та проста у використанні, а їхні звіти є одними з найкращих і більш зрозумілих, які ми зустрічали. Intelius також має спеціальні програми, доступні як для пристроїв Android, так і для iOS, а також чудову команду обслуговування клієнтів, з якою можна зв’язатися електронною поштою, по телефону або за допомогою онлайнової служби вирішення проблем.

Навіщо використовувати сайт перевірки фону, а не шукати самостійно?

Онлайн-сайт перевірки справжньої інформації — це веб-сайт, який використовує новітні технології для пошуку інформації про людей. Він шукатиме всі загальнодоступні джерела інформації, щоб знайти якомога більше інформації про особу, а потім об’єднає все у легкий для розуміння звіт. Хоча різні сайти використовують різні джерела, вся інформація, яку вони збиратимуть, є 100% легально доступною для широкого загалу. Ви можете піти і знайти всю цю інформацію для себе, але процес займе багато довгих годин і багато кропіткої роботи. Використання сайту перевірки фону спрощує та прискорює процес. Вони можуть використовувати технології для здійснення пошуку за лічені хвилини, що означає, що ви можете отримати швидкий доступ до точної інформації.

Сайт перевірки справності може зробити за кілька годин, на що у вас знадобляться тижні. І вони зроблять це надійніше і точніше, ніж більшість людей. Для тих, хто шукає давно втраченого члена сім’ї, є багато переваг у використанні сайтів перевірки справ. Вони можуть здійснювати пошук на основі мінімальної інформації і при цьому давати точні результати. Вони можуть зосередити свої пошуки на конкретних областях інформації, які ви хочете знати, і вони можуть шукати національну та місцеву інформацію по всій території США. Якщо ваш давно втрачений член сім’ї все ще перебуває в США, ви можете бути впевнені, що знайдете його, скориставшись службою перевірки справ.

  Як щодня отримати нові ілюстрації для шпалер для робочого столу

Звідки компанії, що перевіряють репутацію, беруть інформацію?

Різні компанії, що перевіряють історію, будуть використовувати різні джерела інформації під час проведення свого дослідження. Вони також будуть змінювати джерела інформації, які вони використовують, залежно від того, яку інформацію ви хочете знайти та які деталі ви змогли надати їм. У результаті дуже важко визначити їх точні джерела.

Але в загальних рисах вони будуть шукати ті самі типи інформації, вся з яких є у вільному доступі та вже є загальнодоступною. Це може включати різноманітні джерела, як-от судимості, записи про освіту, кредитні документи, записи водіїв, дані соціального страхування, записи судових розглядів (щоб розкрити деталі будь-яких судових розглядів, до яких вони були залучені), архівні записи, особисті посилання та будь-яку інформацію, яка особа розмістила в соціальних мережах чи інших інтернет-джерелах. Це комплексний процес пошуку, і всі рекомендовані нами сайти для перевірки інформації мають довгий досвід успішного надання детальної інформації про давно втрачених членів сім’ї.

Чому деякі перевірки безкоштовні, а за інші потрібно платити?

Якщо ви шукали термін «сайт безкоштовної перевірки фону», ви побачите, що є деякі сайти, які стверджують, що пропонують цю послугу безкоштовно. Ми закликаємо бути обережними при використанні цих сайтів. Надійна перевірка даних вимагає використання високотехнологічних дослідницьких інструментів, а також певної кількості людино-годин. Все це коштує грошей, і якщо сайт пропонує зробити це задарма, у цьому має бути загвоздка. Варто також зазначити, що, хоча деякі місцеві та державні записи доступні безкоштовно, будь-які дані, які зберігаються на національному рівні, вимагають сплати збору, щоб отримати доступ.

На жаль, є деякі сайти, які не виконують того, що обіцяють. Деякі намагаються зібрати дані користувача або навіть виступити в якості хитрості, щоб розмістити зловмисне чи інше шкідливе програмне забезпечення на вашому пристрої. Інші нададуть звіт, але ймовірність того, що він буде точним або заснований на чомусь більшому, ніж швидкий пошук в Інтернеті, мінімальна. Ціни помітно різняться між компаніями, які здійснюють перевірку справ, але ми не обов’язково рекомендуємо користувачам завжди вибирати найдешевший варіант. Але й найдорожчі не завжди найкращі. Вибираючи сайт для перевірки фону, ви повинні звернути увагу на те, чи відповідає він основним критеріям, які вам потрібні для пошуку, і що користувальницький досвід говорить вам про сервіс, який вони надають. Для тих, хто шукає давно втрачених членів сім’ї, ми зробили цю роботу для вас. Чотири сайти для перевірки справ, які ми рекомендуємо в цій статті, є найкращими на ринку зараз, щоб допомогти вам знайти цього давно втраченого члена сім’ї.

Висновок

Хоча існують інші способи знайти давно втрачених членів сім’ї, поява Інтернету та сучасні технологічні розробки означають, що Інтернет є найкращим способом пошуку в наші дні. І якщо ви хочете дати собі найкращі шанси знайти когось, і зробити це швидко, то найкращий спосіб здійснити такий пошук – скористатися службою перевірки справ. Вони можуть швидко й ефективно шукати у величезній кількості джерел даних і можуть взяти навіть найневизначеніші шматочки інформації та перетворити її на позитивний результат. Деякі сайти для перевірки інформації кращі за інші, тому радимо провести деякі дослідження, перш ніж вибрати, який сайт використовувати. У цьому посібнику ми пояснили, чому сайти перевірки справжньої інформації є найкращим інструментом для пошуку давно втраченого родича, а також рекомендуємо чотири найкращі сайти на ринку зараз.

Чи використовували ви коли-небудь сайт для перевірки даних, щоб шукати давно втраченого члена сім’ї? Можливо, ви використовували його, щоб спробувати відшукати старого друга чи когось іншого. Як ви знайшли досвід? Ви використовували один із сайтів, які ми рекомендували в цій статті? Чи допомогли вам наші поради у пошуках? Ми завжди раді відгукам і вказівкам від усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поля для коментарів нижче.