Ось як це дивитися та чого ми очікуємо

Ключові висновки

  • Захід Apple WWDC 2024 відбудеться з 10 по 14 червня.
  • Ви можете дивитися основну доповідь у прямому ефірі на YouTube-каналі Apple, веб-сайті Apple або в програмі Apple TV.
  • Ми очікуємо наступних великих ітерацій iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS і visionOS на заході.

Ми очікували, що Apple анонсує OLED iPad Pro у березні 2024 року, але компанія здивувала нас, оприлюднивши натомість дати щорічної події WWDC 2024. Ось усе, що Apple розповіла про WWDC 2024 і чого ми очікуємо від нього.

Коли відбудеться WWDC 2024 і хто може його відвідати?

В ан Публікація Apple Newsroomкомпанія повідомила, що проведе свою щорічну подію WWDC з 10 по 14 червня 2024 року. Основна основна подія відбудеться 10 червня, після чого відбудеться особиста зустріч розробників із командою Apple і участь у спеціальні заходи.

  18 найкращих програм для створення онлайн-відео для вашого бізнесу

Окрім розробників, Apple також запросить п’ятдесят видатних переможців конкурсу Swift Student Challenge (2024) на триденний досвід. Ви також можете залишити заявку на Сторінка спеціальної події WWDC 2024 від Apple якщо ви зацікавлені в відвідуванні події, за умови, що ви є членом однієї з цих груп:

  • Поточні учасники програми Apple Developer Program або Apple Developer Enterprise Program
  • Випускники Apple Entrepreneur Camp
  • Переможці Swift Student Challenge (2022-2024)

Коли і як дивитися WWDC 2024 онлайн

John Gress Media Inc/Shutterstock

Якщо ви схожі на більшість із нас, ви захочете дивитися подію Apple WWDC, не виходячи з дому. Хоча Apple ще не поділилася жодними офіційними подробицями, ви повинні мати змогу дивитися основну доповідь WWDC у прямому ефірі YouTube-канал Apple 10 червня о 10:00 за тихоокеанським часом, якщо попередні роки є показником.

  Як вимкнути сповіщення Microsoft Teams

Ви також повинні мати можливість переглянути основну подію на Веб-сайт Apple або через Програма Apple TV якщо вам потрібні додаткові параметри.

Чого ми очікуємо на заході Apple WWDC 2024

WWDC від Apple історично була подією, орієнтованою на програмне забезпечення, час від часу несподівано анонсувала обладнання. Наприклад, Apple анонсувала кілька продуктів на WWDC 2023, включаючи гарнітуру Vision Pro, яку ми розглянули в лютому 2024 року.

Однак більшість часу основна доповідь Apple на WWDC зосереджена на наступних основних ітераціях iOS, iPadOS, macOS, watchOS і tvOS. Оскільки Vision Pro тепер доступний, ви також можете очікувати наступної ітерації visionOS на цій події. Зрештою, Apple заявила наступне у своєму блозі:

  Що таке:blank і як його видалити?

WWDC24 висвітлить останні досягнення iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS і visionOS.

Для мене більш цікавим є те, як Грег Джосвяк, старший віце-президент Apple із світового маркетингу, оголосив про подію на X (раніше Twitter). Я швидко помітив, як він написав слова «Абсолютно неймовірно» з великої літери.

Чи означає це, що ШІ (штучний інтелект) буде у центрі уваги цього заходу? Я хотів би сподіватися на це, але тільки час покаже.

У будь-якому випадку, є так багато причин радіти WWDC 2024. Якщо ви користуєтеся iPhone, ви можете отримати уявлення про те, що може запропонувати iOS 18. Або якщо у вас є Mac, ви можете з нетерпінням чекати, що буде на macOS. А хто знає? Apple може навіть здивувати нас новим обладнанням. Тож залишайтеся з нами!