Ось як дивитися плей-офф НБА без кабелю

| | 0 Comments| 10:20 PM
Categories:

Плей-офф НБА стартує в суботу, 13 квітня. Це час року, коли гра змінюється від хорошого до чудового. Ось як ловити всі дії без підписки на кабельне телебачення, щоб ніколи не пропустити гру.

Є кілька конкретних каналів, які вам знадобляться для перегляду кожної гри: ESPN, ABC, TNT і NBA TV. Різні ігри з першого раунду транслюються на всіх чотирьох каналах, але другий тур тільки на ESPN та ABC. Фінал конференції транслюється лише на ESPN, а фінал транслюється виключно на ABC.

Дивіться ABC і TNT безкоштовно

Ви можете отримати ABC безкоштовно за допомогою антени OTA HD, яка допоможе вам принаймні частину шляху. Приблизно дев’ять ігор з першого раунду транслюватимуться на ABC, кілька — у другому раунді, і це також домівка фіналу — іншими словами, це канал, який ви не хочете пропускати. Якщо ви не знайомі з антенами OTA HD або як їх налаштувати, не хвилюйтеся, мій друже, ми вам допоможемо. Ласкаво просимо.

Для TNT також є безкоштовний варіант: TNT Overtime. Це послуга, яка дійсно створена, щоб запропонувати «другий екран» поряд з основним мовленням TNT. Таким чином, ви не отримаєте такого ж враження від перегляду, як дивитися гру по телевізору, але насправді це трохи інтимніше, пропонує кілька різних видів, як-от камеру на задній панелі, камери гравця та екшн-камеру. Ви також можете дивитися всі чотири одночасно. Є потенціал для 37 ігор на TNT (залежно від тривалості кожної серії), так що це багато баскетболу. Найприємніше те, що Overtime просто працює — не потрібно ніяких додаткових налаштувань.

  Як уві сні відвідати чийсь острів у фільмі «Перехід тварин: Нові горизонти»

Для ESPN і NBA TV: час придбати пакет для потокового передавання

Хоча ви можете отримати трансляцію ABC і TNT безкоштовно, вам доведеться заплатити за ESPN і NBA TV. Ось найкращі пакети потокової передачі, щоб отримати потрібні вам канали.

Найкращий варіант: Sling Orange + Sports Extras (35 доларів США на місяць)

З Слінг, вам потрібно буде отримати пакет Orange за 25 доларів США на місяць, щоб отримати TNT і ESPN, а ABC доступна в деяких регіонах —голова сюди і знайдіть свій поштовий індекс, щоб дізнатися, чи доступний він для вас.

Для NBA TV вам доведеться додати пакет Sports Extra, який становить додаткові 10 доларів на місяць.

  Як вибірково синхронізувати папки з Google Диском

Варто також зазначити, що на момент написання статті Sling пропонує знижку для нових користувачів — отримайте Sling Orange за 15 доларів на місяць протягом перших трьох місяців замість 25 доларів. Це має майже охопити для вас усі плей-офф і фінали. гарно.

Хороший варіант: PlayStation Vue Core (50 доларів США на місяць)

Якщо ви категорично проти використання Sling та/або заощадження грошей, PlayStation Vue це наступний найкращий варіант. За допомогою Vue ви можете отримати ESPN, NBA TV і TNT у пакеті Core за 50 доларів на місяць. Як і у випадку з Sling, ABC доступний у регіоні.

Незважаючи на те, що звучить як ексклюзивний продукт для PlayStation, Vue доступний на широкий асортимент приладів, зокрема Apple TV, Roku, Chromecast тощо.

Ще один хороший варіант: YouTube TV (50 доларів США на місяць)

Якщо PlayStation Vue вам не подобається, і ви шукаєте щось не схоже на Sling, тоді YouTube TV це ще один хороший вибір. YouTube TV нещодавно опинився під критикою за підвищення ціни до 50 доларів на місяць, але це все ще хороший варіант для тих, хто хоче дивитися b-ball. За п’ятдесят місце ви отримуєте ESPN, TNT і NBA TV, а ABC доступна в регіоні.

  Проведіть пальцем ліворуч, щоб скасувати підписку на розсилку на вашому iPhone

Отже, як щодо DirecTV Now та Hulu з Live TV?

Ми будемо помилковими не згадати, чому вони виключені зі списку, і це з однієї вагомої причини: вони не пропонують усі потрібні вам канали за розумну ціну. На Hulu немає можливості NBA TV, а DirecTV Now стягує 124 долари на місяць за пакет, який включає NBA TV. Однак ви можете отримати ABC, TNT і ESPN за 50 доларів на місяць із будь-яким варіантом — я думаю, що вони обидва чудові, якщо ви не маєте доступу до NBA TV.