Ось як дивитися останній сезон «Гри престолів» онлайн

У неділю, 14 квітня, «Гра престолів» повертається у восьмому сезоні. Серіал побив рекорди піратства, оскільки колись HBO ускладнив перегляд онлайн, що вимагало підписки на кабельне телебачення. На щастя, це вже не так.

Є більше способів, ніж будь-коли, переглянути останній сезон «Гри престолів» — і кожен другий сезон, якщо ви ще не наздожені.

Ця стаття присвячена рішенням для людей у ​​США. На жаль, HBO обмежує HBO Now і HBO Go в США. Вам доведеться шукати, як отримати доступ до HBO у вашій країні, якщо ви не хочете проявити творчість із VPN та подарунковими картками.

HBO зараз – 14,99 доларів США на місяць

Ви все ще можете отримати підписку на HBO через свого постачальника кабельного телебачення, але це вже не єдиний варіант. Тепер ви можете відправитися до Веб-сайт HBO і підписатися на HBO Now за 14,99 доларів на місяць — із безкоштовною семиденною пробною версією.

  Як зареєструватися в Apple One на iPhone та iPad

Ця підписка надає вам доступ до програм HBO Now широкий вибір платформ. На якому б телевізорі, ігровій консолі, телефоні, планшеті чи комп’ютері ви хотіли дивитися HBO, у HBO, ймовірно, є додаток. Це включає в себе Roku, Apple TV, Google Chromecast, Android TV, Amazon Fire TV, PlayStation 4, Xbox One, Android, iPhone, iPad і веб-сайт HBO Now на ПК з Windows і Mac.

За допомогою програми ви можете дивитися «Гру престолів» у прямому ефірі. У США це о 9 вечора в неділю. Ви також можете транслювати весь серіал «Гра престолів» — і все, що пропонує HBO — за запитом після його виходу в ефір, чи то ввечері, чи наступного дня — доки ви можете уникнути спойлерів до того часу.

У восьмому сезоні «Гри престолів» шість епізодів, тому вам знадобиться лише два місяці HBO Now, щоб переглянути його. Чорт, якщо ви зачекаєте тиждень перед переглядом першої серії і отримаєте семиденну пробну версію, перш ніж заплатити за місяць, ви зможете переглянути весь сезон лише за один місяць. Це не погана угода.

  Як змінити свій номер телефону в GroupMe

Якщо вам зручніше, ви також можете оплатити HBO через Amazon Prime, Hulu, або Канал Року— Однак усі ці варіанти будуть коштувати вам однакових 14,99 доларів США на місяць.

HBO Go – Якщо у вас вже є телевізійна підписка

Якщо ви вже сплачуєте за HBO як частину кабельної або іншої телевізійної підписки в США, ви можете увійти в додаток HBO Go, щоб дивитися «Гру престолів» та інші шоу HBO онлайн.

HBO Now і HBO Go — це в основному одна й та сама програма, але HBO Go — це програма, яку ви використовуєте, якщо ви платите за HBO через кабельного постачальника традиційним способом.

Купуйте епізоди – якщо ви ненавидите підписки

Ви можете придбати епізоди «Гри престолів», як і будь-яке інше шоу, але ми очікуємо, що 8 сезон не з’явиться в різних інтернет-магазинах, доки він не закінчиться. Це робить це поганим вибором, якщо ви хочете дивитися разом з усіма іншими.

  Що таке внутрішньовушні монітори і хто їх повинен використовувати?

Цілі сезони “Гри престолів” продаються в таких магазинах, як Apple iTunes, Amazon.com, YouTube, і Google Play а також інші магазини, як Microsoft Store і Walmart Vudu. Вони можуть бути доступні для продажу в країнах за межами США, де ви також не можете підписатися на HBO Now.

Повний серіал «Гра престолів» (без 8 сезону) коштуватиме 159,99 доларів США на iTunes, YouTube чи Google Play, а окремі сезони будуть коштувати від 20 до 25 доларів. Ціни вказані в магазинах США і будуть відрізнятися в інших країнах. Якщо припустити, що 8 сезон коштує приблизно так само, покупка епізодів «Гри престолів» буде коштувати вам приблизно стільки ж, скільки оплата за цілий рік HBO Now. З одного боку, ви можете дивитися ці епізоди протягом багатьох років, не сплачуючи за підписку. З іншого боку, ваша підписка дає вам доступ до широкого спектру інших шоу та фільмів на HBO.

Навіть якщо ви вже наздогнали і подивилися 7 сезон, буде дешевше заплатити за місяць HBO Now, ніж купувати 8 сезон до моменту, коли окремі епізоди стануть доступними для покупки.