techukraine.net techukraine.net Ось що думають про ШІ 10 світових технічних лідерів

Ось що думають про ШІ 10 світових технічних лідерів

| | 0 Comments| 4:39 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Висновок 1: універсальність штучного інтелекту дозволяє йому впливати на різні сектори та виконувати практично будь-які завдання, але нерегульована розробка створює ризики для конфіденційності та безпеки.
  • Висновок 2: Думки технічних лідерів, таких як Ілон Маск, щодо штучного інтелекту постійно змінюються, але вони визнають, що штучний інтелект руйнуватиме індустрії та його слід регулювати.
  • Висновок 3: інтеграція штучного інтелекту в такі платформи, як Meta та Google, може покращити націлювання та генерувати рекламні креативи, але скептики стверджують, що ці функції в основному зосереджені на зборі інформації про користувачів і конверсії даних.

Технічне співтовариство розділилося щодо гонки ШІ. Прихильники вважають, що швидка еволюція штучного інтелекту сприятиме розвитку суспільства, тоді як скептики вважають, що роботи на основі штучного інтелекту з часом замінять людську робочу силу. Звичайно, деякі теорії відверто смішні, тому, якщо ви прислухаєтеся до чиїхсь думок, краще, щоб вони виходили від світових технологічних лідерів із розумінням з перших рук.

Отже, що говорять про ШІ такі голоси, як Сем Альтман, Ілон Маск і Білл Гейтс?

1. Сем Альтман

Автор зображення: TechCrunch/Flickr

Сем Альтман, генеральний директор OpenAI, відіграє важливу роль у гонці ШІ. Величезний успіх ChatGPT у всьому світі спонукав конкуруючі технологічні компанії експериментувати з великими мовними моделями (LLM), прокладаючи шлях для інших платформ ШІ.

Альтман каже, що штучний інтелект продовжить впливати на різні сектори через його універсальність — він має безмежний потенціал. Розробники можуть навчити його виконувати практично будь-які завдання. Незважаючи на інноваційність, він також розуміє, що нерегульовані розробки штучного інтелекту становлять ризики для конфіденційності та безпеки. Альтман навіть закликає законодавців контролювати використання та розповсюдження ШІ.

2. Ілон Маск

Автор зображення: JD Lasica/Wikimedia Common

Ілон Маск сумно відомий своїми постійними фліп-флопами. Маск постійно змінює свою думку, від відкликання суперечливих коментарів до капітального перегляду інтерфейсу X, раніше відомого як Twitter. Як і очікувалося, його думки щодо ШІ також повсюдні.

  9 програм для відстеження віх і досягнень вашої дитини

А Fox News звіт за квітень 2023 року показує, як Маск глибоко занурюється в небезпеки та ризики сучасних моделей ШІ. Він вважає, що їх треба регулювати. Враховуючи ці заяви, багато хто визнав здивуванням, коли він запустив a нова компанія ШІ під назвою xAI у липні 2023 року.

Маск продовжить досліджувати ШІ, незважаючи на свої шльопанці. Хоча він часто говорить про те, як штучний інтелект поширює дезінформацію, він знає, що це може підірвати різні галузі.

3. Марк Цукерберг

Автор зображення: Ентоні Кінтано/Wikimedia Commons

Марк Цукерберг досліджує способи інтеграції штучного інтелекту в мета-платформи. Він планує запровадити інструменти, які точно орієнтуються на демографічні показники споживачів, створюють рекламні оголошення та імітують природні людські розмови. Ймовірно, ми побачимо нові функції, коли Meta просуватиме свій LLM з відкритим кодом Llama.

Незважаючи на те, що ці зміни є руйнівними, не всі задоволені цими змінами. Скептики стверджують, що ці керовані штучним інтелектом функції в основному зосереджені на зборі інформації про користувачів і покращенні рекламного бізнесу Meta. Вони вважають, що Meta просто використовуватиме штучний інтелект для перетворення даних на товар.

4. Ларрі Пейдж і Сергій Брін

Кредити зображення: Марцін Мицельськя і Томас Хоук/Wikimedia Commons

Місце Google як пошукової системи номер один під загрозою через гонку ШІ. Поява інструментів ШІ змінює спосіб доступу споживачів до інформації в Інтернеті. А Нью-Йорк Таймс звіт навіть показує, що Alphabet попросив Ларрі Пейджа та Сергія Бріна, співзасновників Google, оцінити, як Google Search може зберегти свою частку ринку.

Пейдж позитивно ставиться до інтеграції ШІ. Про це він зазначив у 2002 році Google виконає свою місію лише тоді, коли стане «завершеним ШІ». і ресурси для досягнення цього тепер доступні. Найбільшою перепоною на шляху до його мети є жорстка конкуренція. Оскільки тисячі технологічних компаній досліджують моделі ШІ, неможливо сказати, хто першим розробить штучний загальний інтелект (AGI).

Брін трохи обережніший щодо ШІ. Він зазвичай говорить про ризики безпеці, пов’язані з появою платформ, керованих ШІ, особливо через відсутність регулювання. Тим не менш, він також розуміє, що штучний інтелект буде формувати майбутнє. І Брін, і Пейдж співпрацюють з Alphabet для розробки моделі штучного інтелекту загального призначення для Google.

  Знайдіть випадковий фільм чи телешоу для перегляду

5. Сундар Пічаї

Автор зображення: Eesan1969/Wikimedia Commons

Генеральний директор Alphabet Group Сундар Пічаї твердо вірить у потенціал ШІ. В інтерв’ю с CBS News у квітні 2023 року він навіть згадав, що ШІ конкурує з вогнем і електрикою як найбільше відкриття людства. Нібито це змінить спосіб функціонування суспільства.

І ще цікавіше те, що Пічаї порівнював штучний інтелект з вогнем і електрикою ще до початку гонки ШІ. А CNBC звіт показує, що він уже говорив те саме в 2018 році.

6. Білл Гейтс

Автор зображення: Kuhlmann /MSC/Wikimedia Commons

Білл Гейтс оптимістично дивиться на ШІ. На відміну від інших світових технологічних лідерів, він не настільки стурбований ризиками для безпеки та конфіденційності, які з цим пов’язані. Він окреслює в GatesNotes що небезпека реальна, але керована. Таким чином, технологічні компанії та розробники не повинні дозволяти цим проблемам заважати їм розвивати системи ШІ.

Гейтс також вважає, що ШІ вирішить його проблеми. Згодом розробники розроблять платформи на основі штучного інтелекту, які фільтруватимуть вміст штучного інтелекту, відстежуватимуть кіберзлочинців і зміцнюватимуть системи кібербезпеки.

7. Джефф Безос

Автор зображення: Daniel Oberhaus/Flickr

Джефф Безос завжди заперечував міфи щодо ШІ. У цьому 2018р CNBC У цій статті Безос розповідає, що хвилювання ШІ зазвичай пов’язане з перебільшеними хибними уявленнями. Він не вірить, що штучний інтелект може забрати наші робочі місця або знищити людство. Навпаки, технології створять більше можливостей для роботи в міру розвитку секторів і потреб споживачів.

Безос зберіг свою оптимістичну позицію щодо інтеграції ШІ. Він шукає шляхи створення більш футуристичного, зручного досвіду покупок і роздрібної торгівлі за допомогою складних моделей. Ймовірно, незабаром Amazon представить більше функцій, керованих штучним інтелектом.

8. Тім Кук

Автор зображення: Марк Матосян/Flickr

Тім Кук дуже сприйнятливий до розвитку ШІ. Він почав аналізувати ChatGPT і те, як Apple може використовувати подібні мовні моделі, коли OpenAI запустив його в листопаді 2022 року. Зрештою, Apple використовує алгоритми ШІ вже багато років. Він може втратити свою величезну частку ринку, якщо конкуруючі бренди спочатку досліджуватимуть новіші моделі.

  Вступний посібник із MapReduce у великих даних

Кук також вважає, що жодна окрема установа не може контролювати ШІ. Він ділиться з Доброго ранку, Америка що моніторинг штучного інтелекту необхідний, але складний — натомість технологічні компанії повинні регулювати себе.

9. Грег Пітерс

Автор зображення: Netflix

Генеративний ШІ повільно впливає на індустрію розваг. Голлівудські професіонали побоюються, що витончені моделі можуть позбавити роботи сценаристів, спеціалістів із візуальних ефектів і художників. CNBC повідомляє, що більшість потокових платформ не є позитивними для грошових потоків — вони, швидше за все, мінімізують свої накладні витрати, замінивши деяких своїх працівників інструментами ШІ.

Взяти, наприклад, Грега Пітерса, генерального директора Netflix. Щокварталу Netflix отримує мільярди доходів, але Пітерс все ще вірить, що штучний інтелект зробить виробничий процес ще більш рентабельним. Ви можете очікувати, що керівники менш популярних розважальних компаній поділяють таку ж позицію.

10. Ларрі Еллісон

Автор зображення: Oracle PR/Flickr

Ларрі Еллісон, засновник і головний технічний директор Oracle, побачив, що його статки стрімко зросли завдяки гонці ШІ. Statista повідомляє, що за 2023 фінансовий рік Oracle заробила майже 50 мільярдів доларів. Компанія успішно заробила на раптовому збільшенні попиту на ліцензування ШІ та хмарні платформи.

Еллісон планує вдосконалити хмарні сервіси Oracle, співпрацюючи з Cohere. Це технологічний стартап, який розробляє LLM. А Business Insider У звіті говориться, що Oracle може запропонувати генеративні продукти ШІ, якщо ця співпраця піде добре.

Як технічні лідери ставляться до гонки ШІ

Швидкий розвиток ШІ робить його непередбачуваним. Навіть технічні лідери, які відіграють активну роль у розробці цієї технології, не можуть передбачити нових застосувань, викликів і проривів. Знову ж таки, автономна природа ШІ дозволяє йому розвиватися самостійно. Якщо тренери нададуть системам ШІ достатньо наборів даних, вони продовжуватимуть навчатися та вдосконалюватися.

Однак немає сумнівів, що системи штучного інтелекту продовжуватимуть руйнувати різні сектори. Знаючи, як інтегрувати їх у свій щоденний робочий процес і доповнити свої навички, ви отримаєте перевагу. ШІ не замінить людей, але люди, які використовують ШІ, перевершать тих, хто не може.