techukraine.net techukraine.net Ось чого нам найбільше не вистачає

Ось чого нам найбільше не вистачає

Categories:

Ключові висновки

  • Основні висновки зі статті:
  • iMac більше не є продуктом Apple, який найбільше асоціюється, але він зіграв ключову роль у порятунку компанії від банкрутства.
  • За роки дизайну iMac зазнали значних змін: від яйцеподібного iMac G3 до тонкого Intel iMac і популярного зараз 24-дюймового iMac M1.
  • Незважаючи на те, що модельний ряд iMac покращився, є функції оригінального iMac, за якими люди сумують, наприклад, напівпрозорий дизайн, кольори з фруктовою тематикою та різноманітні можливості підключення.
  • Очікується, що майбутнє лінійки iMac буде потужнішим із можливим оновленням кремнієвих чіпів Apple. Однак Apple має віддати перевагу доступності та підтримувати iMac як один із найкращих настільних комп’ютерів Mac.
  • 5. Успіх iMac підкреслює важливість постійних оновлень та інновацій у підтримці продукту, улюбленого споживачами. Удосконалення все ще потрібні, і споживачі сподіваються на правильні зміни в наступній ітерації iMac.

У 2023 році iMac більше не є першим продуктом, який люди асоціюють з Apple. Інші пристрої, такі як MacBook, iPad та iPhone, зайняли це місце. І більшість людей можуть не повірити, що ця лінійка комп’ютерів «все-в-одному» врятувала Apple від банкрутства.

У серпні 2023 року виповнюється 25 років оригінальному iMac. Останні два з половиною десятиліття були не чим іншим, як кардинальними для лінійки iMac. Однак у першому iMac є ще кілька речей, яких нам дуже не вистачає. Тут ми розглянемо минуле, сьогодення та майбутнє лінійки iMac від Apple.

Комп’ютери iMac пройшли довгий шлях з моменту появи

Як ми вже згадували, Apple змінила майже всі аспекти своєї лінійки iMac відтоді, як у 1998 році показала світові оригінальний iMac. Ось деякі помітні віхи.

  Розуміння інструментів IaC: AWS CDK проти Terraform

Автор зображення: Стівен Гекетт/Wikimedia Commons

У своїй дебютній версії оригінальний iMac — офіційно названий iMac G3 — був моноблоком у формі яйця. Напівпрозорий дизайн був доступний у кількох варіантах кольорів, і Білл Гейтс навіть висміював Apple з цього приводу. Цей варіант PowerPC iMac важив близько 36 фунтів, що було легше, ніж стандарти ПК «все в одному».

У 2002 році Apple представила новий дизайн із запуском iMac G4, у якому було виключено ЕПТ-монітор і використано РК-монітор, прикріплений до напівсферичної конструкції, яка містила все апаратне забезпечення. Конструкція Apple також зменшила вагу комп’ютера приблизно до 21 фунта.

Автор зображення: Максим Бобер/Flickr

Однак найбільша трансформація лінійки iMac відбулася в 2004 році з випуском iMac G5, а потім Intel iMac у 2006 році. Ці пристрої мали тонкий дизайн, завдяки якому всі апаратні компоненти були розміщені за дисплеєм. У той час як модельний ряд iMac збільшився, розмір дисплея збільшився з 17 дюймів до 24 дюймів, основний дизайн залишився майже незмінним.

Автор зображення: Quark67/Wikimedia Commons

Станом на 2023 рік iMac на базі Intel стали поганим вибором, оскільки Apple перейшла на власні силіконові процесори Apple. 24-дюймовий M1 iMac є ідеальним варіантом для звичайних споживачів, компаній і навчальних закладів. Фактично, це єдина модель, яку Apple пропонує в лінійці iMac.

  4 найкращі безсерверні платформи безпеки для ваших програм

На щастя, компактний дизайн і конкурентоспроможна продуктивність M1 iMac залишаються вагомими причинами купувати їх замість інших моноблоків.

Чого нам не вистачає в оригінальному iMac

Хоча ми погоджуємося, що модельний ряд iMac пройшов довгий шлях у порівнянні з оригінальною моделлю, у деяких аспектах він регресував. Тому не дивно, що сучасні iMac змушують нас упускати кілька речей про перший iMac від Apple.

1. Прозорий дизайн

Незважаючи на те, що останні оновлення iMac перейняли певні аспекти, напівпрозорий дизайн не був одним із них. Майже прозорий дизайн першого iMac, який дає нам короткий погляд на внутрішнє обладнання, є однією з речей, яких нам найбільше не вистачає.

Враховуючи те, наскільки ефективно Apple стала в розташуванні компонентів у своїх пристроях, новий iMac із таким прозорим дизайном був би неймовірним видовищем.

2. Параметри кольору

Автор зображення: Стівен Гекетт/Wikimedia Commons

Безперечно, M1 iMac пропонує більше варіантів кольорів, ніж лінійки unibody або Retina iMac. Проте ми все одно хотіли б побачити фруктові кольори оригінального iMac, а саме мандариновий, лаймовий тощо. Повертаючись до фруктового кольорового кодування, це ретро-підхід, який ми хотіли б бачити в Apple.

3. Універсальне підключення

Ми вважаємо, що це стосується багатьох продуктів Apple, але перші моделі iMac постачалися з різноманітними можливостями підключення. Поточна модель пропонує лише кілька портів USB Type-C, якщо ви не готові викласти додаткові гроші. Було б чудово бачити цей комп’ютер, створений для всіх, із достатньою кількістю портів для всіх типів користувачів.

  Як розмити фон у Zoom

Майбутнє лінійки iMac: що чекає попереду

Незважаючи на різноманітні оновлення протягом 25 років, iMac залишаються одними з найбільш продаваних Mac від Apple. У всякому разі, нещодавній перехід Apple на силікон приніс більше причин придбати один із цих барвистих настільних Mac. Зважаючи на те, наскільки популярною та культовою стала лінійка iMac, ми не думаємо, що Apple повністю відмовиться від продукту.

Що стосується припущень, очікується, що лінійка iMac стане потужнішою. Він не отримав оновлення M2, але експерти галузі вважають, що він стане одним із перших, хто отримає кремнієвий чіп Apple M3. Apple також може відродити лінійку iMac Pro за допомогою високоякісних силіконових чіпів Apple, таких як M2 Ultra.

Незважаючи на ці оновлення, ми сподіваємося, що Apple збереже iMac доступним варіантом і одним із найкращих настільних комп’ютерів Mac. Останнє, що ми хочемо бачити, це стрімке зростання цін на свій улюблений настільний комп’ютер «все в одному».

Святкування спадщини iMac

25-річна історія успіху популярної лінійки iMac від Apple показує, як постійні оновлення та інновації можуть зберегти продукт, улюблений лояльними споживачами. Однак, навіть якщо це найкращий настільний комп’ютер, який Apple зараз продає, все ще є багато можливостей для вдосконалення. І ми сподіваємося, що Apple запровадить правильні зміни в наступній ітерації iMac.