Ось деякі покращення безпеки в Android 5.0 Lollipop

За чутками, Android Lollipop вийде 3 листопада 2014 року. Нові пристрої Nexus тепер доступні, і ті, хто отримає один, будуть одними з перших, хто використовуватиме стабільну ОС Lollipop. Оновлення Android не схожі на оновлення iOS; вони розгортаються протягом тривалого періоду часу, який триває кілька місяців, і вони не є загальнодоступними для всіх пристроїв під керуванням Android. Багато власників пристроїв будуть чекати досить довго, поки оновлення стане доступним. Це зрозуміло, коли ви вирішите використовувати Android, але з Lollipop цей випуск викликає більше хвилювання та очікування, і вам може бути цікаво, чому це оновлення, серед усіх інших, є таким важливим. Найкоротша відповідь, яку ми можемо дати, – це безпека. Android Lollipop чудово підходить для цього, і ми детально розповідаємо про нові функції безпеки.

Шкідливе програмне забезпечення, спам, крадіжка інформації, бэкдори нашої інформації та реклама в нашому центрі сповіщень – це лише деякі з причин, чому люди уникають Android. Стандартним аргументом є те, що Android не захищений, і ви ніколи не знаєте, коли програма може почати красти вашу інформацію. Користувачі iOS люблять згадувати пісочницю, щоб пояснити, чому додатки iOS можуть красти інформацію, часто не підозрюючи, що програми Android справді це роблять. З Android Lollipop безпека зараз є головною проблемою, і в цьому відношенні вони запозичили дещо від iOS; безпека набагато простіше і ввімкнено за замовчуванням.

  Як стабілізувати відео на Android

Security Enhanced Linux (SELinux) — це модуль ядра, який обмежує інформацію, яку програма може отримати, таким чином обмежуючи вразливості в програмі. Цей модуль існував у попередніх версіях Android, але з Lollipop його було реалізовано на більш глибокому рівні ядра, що робить його значно ефективнішим. Усі додатки будуть зобов’язані застосовувати SELinux, тому нові заходи безпеки стосуються не лише ОС, а й розробників змусять їх дотримуватися.

Шифрування пристрою було можливим на Android протягом досить тривалого часу, але воно ніколи не було ввімкнено за замовчуванням, а також користувачі ніколи не повідомляли про існування такої опції. Ви можете пояснити це користувачам, які просто вирішують бути лінивими або неосвіченими, але, зрештою, мова йде про скомпрометовані дані, і нікому не доведеться занадто ретельно шукати спосіб захисту свого пристрою. З Android Lollipop, коли користувачі вперше вмикають пристрої, їм буде запропоновано ввімкнути шифрування. Раніше. його потрібно було знайти та ввімкнути з програми Налаштування

  Як налаштувати правила режиму «Не турбувати» в Android 6.0

Екрани Smart Lock, які розблокуються за наявності парних пристроїв, дозволять вам пропустити введення пароля. Багато користувачів не встановлюють пароль будь-якого роду, оскільки розблокування пристрою є неприємністю, коли ви часто перевіряєте свій пристрій. Ця функція створена, щоб позбутися від незручностей. Ваш телефон зможе визначити, що це ви, на основі інших відомих пристроїв, якими ви володієте, перебуваючи поблизу. Ця функція, ймовірно, працюватиме найкраще, якщо ви з’єднаєте пристрій із пристроєм для носіння Android.

Перемикач Kill Switch є одночасно чудовим доповненням і юридичною вимогою з 2014 року. Його потрібно ввімкнути вручну на пристрої, але коли це буде зроблено, ви можете скористатися диспетчером пристроїв Google і віддалено очистити свій пристрій.

  Додайте мітку дати та часу до фотографій на телефоні Android

Android Lollipop – це Google, який більш активний щодо захисту від втрати та/або крадіжки даних. Він визначив, що викрадені пристрої є причиною номер один для крадіжки даних, і ви можете побачити, що крім нового модуля безпеки, інші три функції більше спрямовані на запобігання крадіжок такого характеру.