Ось все, що ви повинні знати

| | 0 Comments| 1:59 PM
Categories:

Використання VPN, зрозуміло, змушує вас відчути себе непереможними, але все одно є кілька важливих ризиків, які ви повинні пам’ятати. Сьогодні ми допомагаємо вам краще зрозуміти, що VPN може, а що не може зробити, щоб захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. Ви також прочитаєте про постачальників VPN, які найбільше працюють, щоб захистити вас.

Інтернет сповнений небезпек, захистіть себе за допомогою цих надійних VPN:

NordVPN – найбезпечніший VPN загалом – NordVPN існує вже деякий час і має підтверджений досвід протидії небезпеці в Інтернеті, коли вони виникають. Потужна зашифрована мережа, хороша політика реєстрації.
Surfshark – пакет захисту від шкідливих програм/відстеження/рекламного програмного забезпечення CleanWeb, сервери лише з оперативною пам’яттю та найсучасніші протоколи шифрування.
ExpressVPN – випробуваний і справжній поборник конфіденційності споживачів із надзвичайно високою швидкістю мережі.
PrivateVPN – Гнучкі, але потужні методи шифрування, повністю власна і керована серверна мережа для повної прозорості та контролю.

Більшість того, що ви чуєте про VPN, є позитивними: вони забезпечують шифрування, конфіденційність в Інтернеті, безпеку пристрою тощо. Хоча віртуальні приватні мережі мають масу переваг, вони не завжди ідеальні в тому, що вони роблять. Насправді є деякі небезпеки використання віртуальної приватної мережі. Нижче ми обговорюємо ці проблеми та даємо поради щодо того, як залишатися в безпеці як із VPN, так і без нього.

30-денна гарантія повернення грошей

Основи VPN

VPN забезпечують конфіденційність в Інтернеті та цифрову анонімність, завдяки чому вони ідеально підходять для безпеки в Інтернеті. Вони також можуть перемогти швидкі смуги Інтернету, введені порушеними законами про нейтралітет мережі, завдяки кільком зручним функціям.

Шифрування та віртуальні IP-адреси

VPN надають кілька унікальних функцій, які забезпечують безпеку в Інтернеті. Дві з найважливіших – це шифрування та віртуальні IP-адреси.

Шифрування блокує дані в шарі незламного коду. Завдяки цьому ваша інформація стає недоступною для третіх сторін, включаючи кіберзлочинців, державні установи та провайдерів Інтернету. Ніхто не може бачити, що ви завантажуєте, або які веб-сайти ви відвідуєте з VPN.

Завдяки VPN ви також отримуєте доступ до віртуальних нелокальних IP-адрес. Це фактично робить вас невидимими в Інтернеті, оскільки ніхто не може сказати, де ви насправді знаходитесь або хто ви є.

Обидві ці функції працюють разом, щоб забезпечити безпеку в Інтернеті на будь-якому пристрої, який ви використовуєте. Коли вони виконують свою роботу, ви можете залишатися в безпеці незалежно від того, де ви знаходитесь, як ви підключаєтеся до Інтернету чи що ви робите в Інтернеті.

Політики реєстрації

Одним із головних моментів, які ви побачите для багатьох VPN, є особливості їхньої політики реєстрації. У більшості випадків ви побачите такі речі, як «політика нульової реєстрації» або «політика без реєстрації трафіку». Це означає просто те, що VPN не веде записи активності про те, що роблять її користувачі під час підключення до їхньої служби.

Кожен раз, коли ви входите на сервер VPN, ви погоджуєтеся надсилати свій трафік через ці пристрої. Оскільки VPN може розшифровувати інформаційні пакети (це необхідно для роботи служби), можливо, що компанія VPN може зберігати журнали з детальною інформацією про те, які сайти або файли завантажуються яким обліковим записом. Якщо ви турбуєтеся про свою конфіденційність, вам потрібна політика нульової реєстрації, щоб гарантувати, що ця інформація ніколи не зберігатиметься довгостроково.

Безкоштовні та платні VPN

Однією з основних небезпек використання VPN є вибір неправильного. Безкоштовні послуги, які рекламуються в магазинах розширень для браузерів і на мобільних ринках, відомі тим, що заявляють про швидке завантаження та анонімну діяльність, хоча насправді вони можуть бути більш небезпечними, ніж взагалі не використовувати VPN.

  Знайдіть найбільший за розміром слайд у вашій презентації PowerPoint

Якщо послуга VPN не стягує плату зі своїх клієнтів, компанія повинна приносити дохід з іншого місця. Найпоширенішим джерелом є продаж інформації користувача, яку VPN обіцяла захистити. Якщо ви не платите за послугу, ви не клієнт, ви продукт. Це справедливо майже для кожного безкоштовного VPN-сервісу. Завжди краще використовувати надійні та надійні платні джерела, щоб ваша інформація завжди залишалася максимально безпечною. Крім того, VPN коштують не так дорого, як колись.

Обмеження VPN

VPN — це неймовірно корисні та потужні інструменти, але вони не можуть зробити все. Їх найкраще використовувати для захисту даних, які залишають ваш пристрій. VPN зазвичай не впливає на те, що відбувається на вашому комп’ютері, тому брандмауери та захист від вірусів все ще мають вирішальне значення.

Не всі пристрої захищені автоматично – Якщо ви використовуєте програмне забезпечення VPN для захисту свого ПК або смартфона, це єдиний пристрій, який захищається. Щоб захистити дані, ви повинні встановити програму на кожному пристрої, який підключається до Інтернету (або використовувати VPN-роутер).
Віруси та шкідливі програми все ще залишаються загрозою – Більшість VPN не захищають ваш комп’ютер від вірусів чи шкідливих програм. Вам все одно потрібно пам’ятати про завантаження підозрілих файлів, особливо через торрент і P2P мережі.
Проблеми зі швидкістю – VPN часто сповільнює швидкість вашого з’єднання на 10-25% залежно від сервісу, все завдяки накладним витратам на шифрування. Це може розчарувати, якщо ви часто транслюєте фільми у форматі HD або багато граєте в онлайн-ігри.

Небезпеки використання VPN

Тепер, коли ви знаєте, як працюють VPN, настав час дізнатися, як ними можна зловживати. Загалом, якщо ви можете знайти надійну платну службу VPN, вам не доведеться турбуватися про жодну з перелічених нижче небезпек. Завжди добре стежити за цими проблемами, однак, коли справа доходить до конфіденційності в Інтернеті, ви ніколи не можете бути занадто пильними.

Чи можна довіряти VPN?

Як ви знаєте, що можете довіряти своїй VPN, щоб насправді захистити ваші дані? Коли справа доходить до цього, ви не можете. Існує дуже мало зовнішніх аудитів безпеки, які проводяться на VPN-сервісах, а це означає, що немає способу перевірити зі 100% впевненістю, що компанія виконує всі свої обіцянки.

Навіть якщо VPN стверджує, що забезпечує куленепробивну безпеку, навіть якщо вона стверджує, що не реєструється все, ви ніколи не можете бути впевнені. Зрештою, ви надсилаєте свої дані через третю сторону, що передбачає хоча б трохи довіри.

IP-реєстрація

Основою функцій конфіденційності будь-якого VPN завжди є його політика реєстрації. Більшість служб заявляють про нульові журнали в якомога більшій кількості областей. Хоча це чудово обіцяти, що все одно заважає VPN зберігати дані? Виявляється, дуже мало, а це означає, що політика нульового реєстрації на VPN із поганою репутацією практично марна.

Юрисдикція

Де саме у світі зареєстровано VPN, має величезну різницю в тому, наскільки він безпечний. Наприклад, навіть якщо VPN рекламує сувору політику нульового реєстрації, якщо вони розташовані в країні, уряд якої вимагає законів про збереження даних, VPN може бути змушений зберігати інформацію користувача таємно. У цьому випадку не має значення, яка політика VPN, ваші дані можуть бути скомпрометовані.

ЧИТАННЯ ЗА ВІДОМЛЕННЯМ: Найкращі та найгірші країни для свободи Інтернету

Обмеження руху

Хоча це не так небезпечно, як реєстрація IP-адресів, або взагалі не заслуговує на довіру, VPN часто ловили на штучному регулюванні або блокуванні трафіку своїх користувачів. Найчастіше це представляє собою брандмауери, які перешкоджають доступу до мережі P2P або завантаженню торрентів, що може сповільнити роботу всієї служби VPN залежно від характеру з’єднання. Однак іноді VPN-сервіси пошкоджують з’єднання, якщо користувач завантажує або транслює занадто багато.

  Як повернути старий дизайн Gmail

Як отримати хороший VPN, який не є небезпечним

Хоча використання VPN може мати певні небезпеки, це не означає, що всі вони погані. Пошук VPN хорошої якості все ще надає масу корисних функцій, які допоможуть вам убезпечити вас в Інтернеті. Щоб переконатися, що ви не пошкодуєте про покупку VPN, ми надали кілька рекомендацій нижче, а також корисні критерії для самостійної оцінки VPN.

Основні функції, які повинен мати кожен постачальник

Вам не потрібно бути комп’ютерним експертом, щоб вибрати VPN. Компанії докладають всіх зусиль, щоб переконатися, що їх VPN легко встановити та використовувати на різних пристроях, включаючи смартфони та ПК. У більшості випадків ви можете підключитися лише кількома клацаннями миші, конфігурація не потрібна.

Щоб знайти потрібну VPN, потрібно трохи попрацювати. Ми зробили це простіше, надавши список найважливіших критеріїв для вибору VPN. Продовжуйте читати, і ви миттєво будете безпечно займатися серфінгом.

Швидкі швидкості – VPN можуть працювати повільніше, ніж стандартне інтернет-з’єднання. Переконайтеся, що ваш VPN компенсує високошвидкісними серверами.
Конфіденційність і безпека – Більш надійне шифрування та політика конфіденційності означає кращий досвід роботи в Інтернеті.
Серверна мережа – Щоб підробити конкретну IP-адресу, ваш VPN повинен мати сервери, розташовані всередині цієї країни.
Політика нульової реєстрації – Ваша інформація може залишатися в безпеці, лише якщо VPN має сувору політику нульового реєстрації.

Найкращі VPN для безпеки в Інтернеті

Якщо ви не впевнені, яку VPN спробувати, перегляньте наші рекомендації нижче. Кожен із них швидкий, безпечний та надійний, що робить його ідеальним вибором для щоденного серфінгу, потокового передавання, завантаження тощо.

1. NordVPN

NordVPN має багато відмінних функцій, але найбільш вражаючим є розмір його серверної мережі. Список постійно збільшується, але на момент написання він налічує понад 5500 серверів у 59 країнах, що є одним із найбільших у цьому бізнесі. NordVPN добре використовує їх, надаючи унікальні послуги, яких ви не знайдете в інших VPN, включаючи прискорене завантаження P2P і сервери подвійного шифрування для додаткової безпеки.

NordVPN також пропонує неймовірну політику нульового реєстрації, яка охоплює все, від пропускної здатності до відміток часу, трафіку до IP-адрес. Жодна ваша активність ніколи не записується і не передається третім особам, що надає вам безпрецедентну конфіденційність і спокій. Перебуваючи в Панамі, ми гарантуємо, що тролі щодо авторських прав і надмірна влада в США та Європі ніколи не зможуть змусити NordVPN також почати вести журнали.

Підтримкою всіх цих функцій безпеки є 256-бітне шифрування AES для всіх даних, автоматичний перемикач, захист від витоку DNS і безліч настроюваних функцій шифрування, які забезпечать вам всю анонімність, яку ви коли-небудь бажали.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Плюси
Розблокує американські Netflix, iPlayer, Amazon Prime та інші потокові сервіси
5400+ серверів по всьому світу
256-бітове шифрування AES з ідеальною прямою секретністю
Немає журналів і зашифрованих з’єднань для повної конфіденційності
Обслуговування клієнтів (24/7 чат).

Мінуси
Обробка відшкодування може зайняти 30 днів.

2. Surfshark

Багато VPN та проксі обіцяють світу з точки зору конфіденційності, але мають деякі кричущі діри в їх безпеці та політиках. Але не Surfshark, висхідна зірка в індустрії VPN. Запущені в 2019 році, вони чітко вчилися на (багатьох) помилках постачальників, які траплялися раніше. Результатом є легкий, але надзвичайно ефективний програмний продукт для захисту конфіденційності, якому ви можете довіряти, щоб захистити вас від багатьох небезпек Інтернету.

Хоча Surfshark доступний за ціною, він не йде на компроміс із забезпеченням конфіденційності, використовуючи незламний шифр 256-AES-GCM і лише найшвидші та найбезпечніші доступні протоколи тунелювання (OpenVPN, IKEv2/IPSec, WireGuard і Shadowsocks у Windows). Одних цих функцій достатньо, щоб не допустити зловмисників і хакерів у ваш бізнес, анонімізуючи вашу діяльність в Інтернеті.

  Як перенести знімки екрана з Nintendo Switch на комп'ютер

Крім того, Surfshark дозволяє перемикати їхній пакет захисту від шкідливих програм, спливаючих вікон і відстеження CleanWeb на кожній із 800+ серверних мереж. Зрозуміло, що Surfshark серйозно ставиться до своєї ролі, підкріплюючись інфраструктурою сервера, що працює лише з оперативною пам’яттю, і політикою ведення журналів, що перевіряється та перевіряється.

Плюси
Кожен сервер оптимізовано для розблокування Netflix, BBC iPlayer, Hulu тощо
Кожен сервер є спеціалізованим сервером
Гарантія повернення грошей без запитань
Базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних
Відповідна підтримка клієнтів доступна 24/7.

Мінуси
Зростаюча мережа не має такого покриття, як більш зрілі VPN
Статус New-kid-on-the-block може не викликати такої довіри, як більші постачальники.

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

3. ExpressVPN

Швидкість — це найбільш похвальна частина досвіду ExpressVPN, що робить його ідеальним для серфінгу, завантаження та потокового перегляду фільмів. Завдяки ExpressVPN ви матимете доступ до понад 3000 серверів у 94 різних країнах, забезпечуючи фантастичну різноманітність для подолання географічних обмежень без шкоди для швидкості. Спеціальні програми неймовірно прості у використанні, а також забезпечують дружню кнопку «увімкнення», яка автоматично підключає вас до найшвидшого сервера. Ви також можете запустити тест швидкості з кількох версій програми, щоб отримати детальну інформацію про те, наскільки добре працює мережа.

Функції конфіденційності ExpressVPN забезпечують вашу безпеку незважаючи ні на що. Дані блокуються за допомогою 256-бітного шифрування AES і підтримуються політикою нульового реєстрації для всього трафіку, запитів DNS та IP-адрес. Захист від витоку DNS і автоматичний перемикач також забезпечують надійний захист у разі випадкового відключення. Ви також зможете запускати свою VPN практично скрізь, включаючи настільні комп’ютери Windows, Mac і Linux, ноутбуки, смартфони та планшети Android та iOS. Завдяки ExpressVPN ви знаєте, що кожен раз, коли ви входите в систему, ви будете мати швидкий і безпечний Інтернет.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Плюси
Розблокує американський Netflix, iPlayer, Hulu
3000+ надшвидкісних серверів
Витоків DNS/IP не виявлено
Сувора політика заборони реєстрації
Цілодобове обслуговування клієнтів.

Мінуси
Місячний план має високу вартість.

4. PrivateVPN

PrivateVPN — це чудова VPN, розроблена для максимально легкого та простого використання. Початківці оцінять простий дизайн програмного забезпечення, а ветеранам сподобаються потужні функції конфіденційності та безпеки, які входять до програм. І всім сподобається висока швидкість PrivateVPN і корисні доповнення конфіденційності. З PrivateVPN ви можете залишатися в безпеці під час потокового перегляду фільмів, перевірки електронної пошти або перегляду соціальних мереж, куди б ви не були.

PrivateVPN керує невеликою, але потужною мережею із 150 серверів у понад 60 країнах, достатньої для забезпечення високої швидкості та великої кількості IP-адрес по всьому світу. Компанія блокує дані, що проходять через цю мережу, за допомогою 256-бітного шифрування AES, і забезпечує безпеку вашого з’єднання за допомогою автоматичного перемикача, захисту від витоку DNS і політики нульового реєстрування трафіку.

Висновок

Загалом, VPN безпечні у використанні та надають безліч функцій, які можуть захистити ваші дані та вашу особистість незважаючи ні на що. Однак якщо ви виберете ненадійну VPN або одну з багатьох схематичних «безкоштовних» служб, які ширяють в Інтернеті, ви можете дуже легко поставити свою конфіденційність під загрозу, навіть не підозрюючи про це. Дотримуйтесь наших рекомендацій вище, і ви будете в безпеці кожного разу, коли виходите в Інтернет, гарантовано.

У вас є інші запитання чи сумніви щодо того, як VPN захищають ваші дані? У вас був поганий досвід роботи з безкоштовним (або платним) постачальником? Розкажіть про це нижче.