Остаточний посібник із увімкнення темного режиму всюди

Ми великі шанувальники темного режиму, тому написали багато статей про те, як його використовувати в різних програмах, браузерах та операційних системах. Для вашої зручності ось все, що ви можете перемикати в темний режим, і як це зробити, все в одному місці.

Операційні системи

macOS

Apple випустила темний режим із Mojave, і ми вважаємо його чудовим. Навіть під час попереднього перегляду ми думали, що це краще, ніж оригінальний темний режим у Windows 10, особливо якщо ви віддаєте перевагу темно-сірий, а не чорний.

На момент написання цього тексту темний режим доступний в Catalina, останній версії macOS від Apple, але якщо ви ще не оновилися до Mojave, ви все ще можете отримати темний режим у High Sierra (таким чином).

Windows

Ми могли б віддати перевагу темно-сірому темному режиму macOS, ніж чорній версії Windows, але Microsoft все-таки прийшла до нього першою. Програми не так поважають його, як темний режим macOS, частково тому, що Windows має ширшу екосистему розробників додатків, а частково тому, що Microsoft не оновлювала свої програми за замовчуванням — або Office — водночас, щоб увімкнути темний режим.

Ubuntu

Якщо ви використовуєте Ubuntu або будь-який різновид Linux із робочим столом GNOME Shell, ви можете ввімкнути кілька тем, включаючи темні. Ви навіть можете зробити свій дистрибутив Linux схожим на темний режим Mojave.

iOS/iPadOS

Починаючи з iOS 13 і iPadOS 13, iPhone і iPad мають власні темні режими, які поважають більшість програм. На відміну від macOS, вони мають справжній чорний фон. Нам цікаво, чи Apple коли-небудь включатиме інтерфейси для мобільних і настільних ПК.

  Помилка комп’ютера iTunes не авторизована

Android

Android є складним, тому що виробники реалізують речі різними способами. Google представив темний режим в Android 9 (офіційно відомий як Android 9 Pie). Якщо у вас телефон Google Pixel, ви знайдете опцію темного режиму в меню Налаштування > Дисплей > Додатково > Тема пристрою.

Якщо ваш телефон від іншого виробника, немає гарантії, що він реалізує опцію темного режиму. Навіть якщо це так, функція може дещо відрізнятися від тієї, яку ми розглядали досі.

Наприклад, на телефонах Huawei темний режим можна знайти в меню Налаштування > Акумулятор > Темніти кольори інтерфейсу, тоді як на пристроях Samsung Galaxy він знаходиться в Налаштування > Дисплей > Нічна тема.

Можливо, вам доведеться трохи покопатися, щоб знайти темний режим на своєму пристрої, але якщо він працює під керуванням Android версії 9.0 або новішої, він повинен бути там.

Браузери

Chrome

Починаючи з Chrome 73 (macOS) і Chrome 74 (Windows), Chrome автоматично використовує темний режим вашої ОС. Якщо ви хочете використовувати світлий режим для своєї ОС, але хочете позбутися яскравого білого кольору в Chrome, ви можете змусити його використовувати темний режим, незалежно від режиму macOS чи Windows.

Темний режим також працює в Chrome на Android, iPhone та iPad і вмикається автоматично відповідно до налаштувань операційної системи за замовчуванням.

Firefox

Як і Chrome, Firefox поважає ваші налаштування темного режиму macOS і Windows, але також є конкретне налаштування, щоб увімкнути темний режим лише у Firefox.

Край

На відміну від Chrome і Firefox, темний режим Edge доведеться ввімкнути вручну. Якщо ви використовуєте збірки для попереднього перегляду Chromium Edge — версії Microsoft, яка незабаром буде випущена на основі двигуна Chromium від Google, — ви можете ввімкнути експериментальну функцію, щоб отримати темний режим.

  Як здійснювати голосові та відеодзвінки в Skype

Сподіваємося, це в певний момент буде дотримуватись налаштування темного режиму Windows. Але поки що ми вирішимо вмикати його вручну.

веб-сайти

Якщо увімкнути темний режим у своїй операційній системі, більшість браузерів розпізнають його та зроблять те саме на будь-якому веб-сайті, який його підтримує. Для веб-сайтів, які ще не підтримують це, є розширення в Chrome і Firefox, яке допоможе.

Ось як увімкнути темний режим на деяких із ваших улюблених веб-сайтів.

YouTube

YouTube — це веб-сайт Google, що означає, що там більше білого, ніж ви можете похитнути. Ось як зробити вашу наступну відеосесію трохи легшою для ваших очей.

Слабість

Усіми улюблений додаток для чату має кольорову палітру, яку можна налаштувати. Однак, якщо ви віддаєте перевагу темний режим, Slack має один вбудований режим.

Gmail

Більше Google означає більше сліпучого білого. Врятуйте себе від штучної снігової сліпоти за допомогою темного режиму Gmail.

Outlook

Якщо ви використовуєте веб-програму Outlook для електронної пошти, ви можете захистити свій зір за допомогою цієї темної теми.

Hulu

Хороший фільм або сеанс пияцтва краще в темряві. На щастя, Hulu має темний режим для свого веб-додатка.

Програми

Можливо, ви не захочете — або не зможете отримати — темний режим скрізь, але ось як ви можете ввімкнути його в деяких з найпопулярніших програм.

Слабість

Ми згадували про Slack вище в розділі Веб-сайт, але ви можете внести ті самі зміни в настільні та мобільні програми для iPhone, iPad та Android.

Офіс

Темний режим в Office надає всім додаткам у цьому батьку наборів продуктивності на робочому місці набагато більш приємний відтінок. Microsoft також додала темний режим до Office для Mac, якщо на вашому комп’ютері працює Mojave або новіша версія.

  Apple робить MacBook Pro, на які ви так чекали

І останнє, але не менш важливе, Microsoft також має темний режим для мобільного додатка Outlook.

Facebook Messenger

Якщо ви проводите багато часу на Facebook, а також використовуєте смартфон, ви, ймовірно, також проводите деякий час у Facebook Messenger. Ось як ви можете увімкнути темний режим Messenger і врятувати свої втомлені очі.

Twitter

Ваші очі можуть витримати лише стільки прокрутки. Увімкніть темний режим Twitter і запустіть ще один раунд відео про котів, мемів і суперечок з людьми, яких ви ніколи не зустрінете особисто.

Reddit

Reddit не поспішав, випустивши мобільний додаток, але швидко перехопив темний режим. Коли ви увімкнете цю функцію, ви зможете переглядати субредіти досхочу та з комфортом.

Клавіатура Android

Якщо програма перебуває в темному режимі, але вам потрібно вводити текст на сліпучо-білій клавіатурі, це може трохи роздратувати. На щастя, ви можете змінити свою клавіатуру Google на темний режим і перестати засліплювати себе.

Апаратне забезпечення

Темний режим не обмежується додатками, а також комп’ютером чи смартфоном — ви також можете ввімкнути його на деяких із ваших улюблених розумних дому та потокових пристроїв.

Echo Spot

Echo Spot невеликі і ненав’язливі, але яскравий, блискучий інтерфейс може мати протилежний ефект, особливо якщо він знаходиться у вашій спальні. Якщо ви хочете, щоб ваша пляма була ще більш непомітною, ви можете увімкнути темний режим і зменшити яскравість, що заважає сну.

Apple TV

Відображення інтерфейсу Apple TV

Хто не любить темні титри фільмів, а потім яскравий білий головний екран? Всі, ось хто. Якщо у вас є Apple TV, ви можете увімкнути темний режим і позбавити себе болю.

У вас є улюблений додаток або веб-сайт, про який ми тут не розповідали? Дайте нам знати в коментарях, і ми це зробимо!