Остаточний посібник з очищення ваших Icky AirPods

| | 0 Comments| 10:18 AM
Categories:

Ваші навушники AirPods, мабуть, негарні. Вушна сірка, піт, бруд і бруд злипаються на бутонах і в зарядному футлярі. Їх корисно регулярно чистити, але ви повинні бути обережними, щоб не пошкодити їх. Ось кілька способів, як це зробити!

Метод яблука

Apple рекомендує використовувати a «м’яка суха тканина без ворсу» щоб почистити AirPods, і «сухий ватний тампон» (або Q-tip), щоб очистити будь-який бруд із сітки динаміка. Інструкції нагадують, що AirPods і AirPods Pro не є водонепроникними (AirPods Pro є лише водостійкими до певної міри).

Реальність дещо інша. Гунк потрапляє в пастку у ваших AirPods і продовжуватиме накопичуватися на сітці динаміків. Якщо ви зазвичай кидаєте AirPods в кишеню або сумку, через кілька тижнів область петель буде брудною. Обидві ці ділянки важко очистити лише тампонами та тканиною.

Можливо, вам навіть знадобиться очистити глибоко всередині відсіків для зарядки корпусу, оскільки бруд та інший сміття легко потрапить у пастку.

Як і на вашому iPhone або iPad, порт блискавки в нижній частині пристрою також може бути заблокований ворсом та іншим сміттям.

Незважаючи на те, що інструкції Apple з очищення роблять малоймовірним, що ви пошкодите свої AirPods в процесі, ви також не будете робити багато очищення. На щастя, є й інші методи.

Очищення навушників AirPods

Навушники є найбільш чутливою частиною ваших AirPods, тому вони вимагають найбільшого догляду. Уникайте занадто сильного тиску на сітку динаміка. Це може просто втиснути бруд глибше в навушник і навіть повністю змістити сітку динаміка.

  Як отримати доступ до Dark Web і Deep Web, безпечно та анонімно

Ви можете слідувати порадам Apple і очищати зовнішню частину навушників м’якою тканиною. Якщо у вас є зміна кольору або стійкий бруд, ви можете трохи змочити тканину і спробувати ще раз. Не забудьте також очистити датчики.

Як рекомендує Apple, спробуйте спочатку очистити зону гриля за допомогою Q-tip. Однак, якщо це не допоможе, ви, ймовірно, досягнете найбільшого успіху з гострим гострим предметом, як-от зубочистка. Використовуйте наконечник, щоб поступово зіскрібати віск і бруд із сітки динаміка. Знову ж таки, будьте обережні, не натискайте занадто сильно, але ви зможете легко дістати будь-яку крихту.

Ви також можете використовувати метод Blu-tack для очищення навушників AirPods. Для цього візьміть шматочок Blu-Tack, або подібний багаторазовий клей, і розігрійте його в руках. Натисніть Blu-tack на сітку динаміка навушника, а потім швидко витягніть його. Повторюйте цей процес, поки не витягнете весь бруд зі своїх AirPods. Однак будьте обережні, щоб не просунути Blu-tack занадто далеко в навушник.

Ви також можете злегка збризнути Q-tip ізопропіловим спиртом і використовувати його, щоб послабити все, що може застрягти в сітці динаміка. Будь-який надлишок алкоголю випарується за кілька хвилин.

Інша техніка полягає в тому, щоб протерти AirPods сухою губкою, а потім використовувати зубну щітку із середньою або твердою щетиною, щоб видалити вбудований бруд.

Очищення AirPods Pro

AirPods Pro мають силіконові наконечники, які щільніше запечатують ваше вухо. Ви можете видалити ці підказки для легшого очищення. Apple рекомендує вас вийміть їх і запустіть під воду поки вони не виглядають як нові. Дайте їм повністю висохнути, перш ніж знову прикріпити їх.

  Як перепризначити кнопки контролера на Nintendo Switch

Ніколи не запускайте AirPods Pro під воду! Вони лише водостійкі, а не водонепроникні. Після того, як ви видалите силіконові наконечники, AirPods Pro можна легко протерти сухою або вологою тканиною.

Якщо всередині каналу динаміка є бруд, спробуйте деякі методи, які ми розглянули вище, щоб видалити їх. Знову ж таки, просто уникайте занадто сильного тиску під час чищення.

Очищення зарядного футляра

Зарядний футляр для ваших AirPods може бути таким же грубим, як і навушники. Область навколо петлі, як відомо, важко чистити, а сам корпус погано захищає від бруду та інших забруднень.

Ми рекомендуємо чистити зарядний футляр за допомогою зубної щітки із середньою або жорсткою щетиною, оскільки це єдиний спосіб проникнути глибоко в область петель. Можливо, ви захочете змочити щітку, щоб видалити дійсно стійкі речі.

Через постійне стиснення, яке виникає, коли ви відкриваєте та закриваєте корпус, ви можете виявити майже неможливим видалити частину бруду. Якщо волога ганчірка або зубна щітка не працюють, витягніть надійний Q-tip і збризніть його ізопропіловим спиртом (ніколи не розпилюйте спирт або воду безпосередньо на корпус). Попрацюйте Q-наконечником по області, щоб видалити бруд. Будьте терплячі — це може зайняти деякий час.

Подивіться на відсіки для зарядки, де зазвичай сидять AirPods. Внизу є контакти для зарядки, які потрібно не пошкодити. Суха насадка допоможе очистити цю область. Якщо ви зіткнетеся з особливо стійким брудом, ви можете змочити кінець Q-Tip невеликою кількістю води або ізопропілового спирту.

Нарешті, не нехтуйте портом Lightning на нижній частині зарядного футляра. Дерев’яна зубочистка добре підходить для очищення цієї ділянки.

Ви також можете використовувати щось із тонким металевим наконечником, наприклад, ключ SIM або розгорнуту скріпку (це ми бачили, як робили співробітники Apple Store), щоб очистити порти зарядки.

  5 способів заробити більше грошей у «Долині зоряної роси»

У порту Lightning також є контакти для зарядки, які ви можете пошкодити, тому не натискайте занадто сильно.

Речі, які ви не повинні використовувати для очищення AirPods

Отже, нагадуючи, ви можете безпечно чистити свої AirPods тканиною, ватними кульками, Q-tips, зубочистками, зубними щітками, Blu-tack, вологою та навіть ізопропіловим спиртом, доки ви будете обережні.

Однак одна річ, яку ви ніколи не повинні використовувати для очищення AirPods, — це стиснене повітря, зокрема навколо сітки динаміка та порту зарядки. Повітря з високою швидкістю може пошкодити компоненти, і Apple застерігає клієнтів не використовувати його для очищення будь-яких продуктів.

Аналогічно, жорсткі засоби для чищення, як-от відбілювач, можуть зробити ваші AirPods знову білосніжними, але вони також можуть пошкодити пластик. Ці хімічні речовини також мають тенденцію залишати сліди на поверхнях, і, ймовірно, не варто класти відбілювач у вухо.

Нарешті, не занурюйте AirPods у воду, навіть якщо у вас є водонепроникні AirPods Pro. Навіть випадкове замочування, ймовірно, призведе до катастрофи для ваших AirPods, оскільки вони завжди ввімкнені, коли ви дістаєте їх із футляра.

Тримайте речі в чистоті

Ви зробите менше роботи для себе, якщо будете регулярно чистити AirPods, оскільки це запобігає накопиченню.

Набагато важче очистити навушники та зарядний футляр від бруду за рік, ніж швидко миттєво раз на місяць. Якщо ви дуже активний користувач або використовуєте AirPods під час тренування, можливо, ви захочете чистити їх ще частіше.