Останні стартапи зі штучним інтелектом збирають мільйони через серію фінансування

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас наступні оновлення продуктів! 📣

Quantexa збирає 129 мільйонів доларів США – стартап, що займається онлайн-шахрайством і керуванням даними клієнтів

Піонер у сфері рішень Decision Intelligence (DI) і британський ІТ-стартап Quantexa завершили раунд збору коштів серії E на суму 129 мільйонів доларів. З оцінкою в 1,8 мільярда доларів завдяки останньому раунду фінансування бізнес тепер офіційно є єдинорогом.

Глобальний інституційний інвестор GIC виступив провідним інвестором раунду. Попередні інвестори Warburg Pincus, Dawn Capital, British Patient Capital, Evolution Equity Partners, HSBC, BNY Mellon, ABN AMRO та AlbionVC також взяли участь.

З липня 2021 року минуло менше 18 місяців, коли Quantexa уклала угоду про фінансування серії D на 157 мільйонів доларів.

  Що таке IMAP і як він працює?

Стартап Quantexa, що займається аналізом даних та інтеграцією, налагоджує зв’язки між організаціями, щоб сприяти прийняттю інтелектуальних рішень у бізнесі.

Quantexa дає компаніям можливість знаходити приховану інформацію та приймати обґрунтовані рішення, які збільшують цінність бізнесу за рахунок поєднання різноманітних джерел даних. Серед його клієнтів HSBC, Standard Chartered, BNY Mellon та інші.

За словами генерального директора компанії Вішала Марріа, наступного року доходи досягнуть $100 млн, а до 2025 року бізнес стане прибутковим.

Push Security збирає 15 мільйонів доларів США на зниження вразливості в Інтернеті

Кіберризики викликають велике занепокоєння як для окремих осіб, так і для компаній у сучасному технологічному середовищі. Push security є однією з компаній, яка поставила за мету допомогти у запобіганні цим загрозам.

Push Security, постачальник передових технологій зламу та симуляції атак для пошуку вразливостей, зібрав 15 мільйонів доларів США, щоб допомогти користувачам SaaS зменшити вразливість онлайн.

Цей раунд збору коштів Серії А на 15 мільйонів доларів очолює GV (Google Ventures) разом з іншими інвесторами. На веб-сайті сказано, що сотні” команд і приблизно 50 000 співробітників використовували його рішення з моменту його створення в липні 2022 року. Деякі з його найбільших клієнтів включають Reachdesk, Upvest і Tray.io.

  12 способів виправити високий рівень використання ЦП і пам’яті Google Chrome на ПК

Push Security була заснована в 2015 році і з тих пір стала популярною в секторі завдяки своєму інноваційному методу тестування веб-безпеки. Він імітує кілька методів атаки, включаючи SQL-ін’єкції та міжсайтові сценарії, і забезпечує миттєвий зворотний зв’язок щодо того, наскільки добре працюють механізми безпеки програми. Компанія продовжує створювати інноваційні рішення безпеки веб-додатків.

DataDome – стартап зі штучним інтелектом для захисту від атак на основі ботів, збирає 42 мільйони доларів

DataDome — це технологія на базі штучного інтелекту для керування онлайн-шахрайством і ботами. Було оголошено про раунд збору коштів серії C на суму 42 мільйони доларів. DataDome захищає мобільні програми, веб-сайти та API від кібератак і шахрайства, керованих ботами.

InfraVia Growth очолила цей раунд збору коштів серії C за участю поточних інвесторів Elephant, ISAI та інших.

Згідно з корпоративним прес-релізом компанії, кошти, виручені від серії C, будуть використані для підтримки комерційного розгортання компанії та науково-дослідних ініціатив.

Компанія стверджує, що є однією з небагатьох, які аналізують кожен запит трафіку в режимі реального часу, використовуючи такі методи, як правила сканування вразливостей, відбитки пальців пристрою та аналіз поведінки, і стверджує, що щодня обробляє понад 3 трильйони сигналів даних.

  Перевірте, чи ваш комп’ютер сумісний з Oculus Rift

Згідно з одним дослідженням, шкідливі боти становлять 27,7% усього веб-трафіку. Збирання веб-сайтів, конкурентний аналіз даних, збір особистих і фінансових даних, скальпінг, шахрайство з захопленням облікових записів, спам і шахрайство з транзакціями – це деякі дії, які здійснюють ці боти. У таких випадках такі фірми, як DataDome, будуть цінною платформою для запобігання атакам ботів.

Запуск Pump -AI для зменшення вартості виставлення рахунків AWS

Вартість хмари різко зростає, оскільки більшість операцій компаній переходять до хмарної інфраструктури. Pump — це відповідь, якщо ви хочете зменшити витрати на AWS і водночас зробити це, не витрачаючи жодних грошей.

Pump — це технологія на основі штучного інтелекту, яка стверджує, що скорочує ваші витрати на AWS до 60%.

Витрачаючи більше грошей на годину та використовуючи групові покупки для створення ефекту масштабу, він передає незадіяні ресурси від однієї компанії до іншої.

Від вашого імені алгоритми Pump постійно планують і купують найкращі плани економії та RI AWS.

Він не взаємодіє з вашою ІТ-інфраструктурою та працює лише на рівні платіжного рівня з обмеженими можливостями керування ідентифікацією та доступом (IAM).