Останнє оновлення ChatGPT дає змогу створювати повністю власні моделі GPT

| | 0 Comments| 12:40 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Поява GPT-4 Turbo суттєво вдосконалює ChatGPT, зокрема збільшене контекстне вікно, актуальну базу знань і покращені можливості виконання інструкцій. Він пропонує найбільше контекстне вікно з усіх комерційно доступних чат-ботів ШІ.
  • Можливість створювати власні GPT дозволяє користувачам адаптувати ChatGPT для конкретних цілей. Користувачі можуть створювати міні-версії ChatGPT із попередньо завантаженими відповідними даними, що робить такі завдання, як ідентифікація смартфонів або отримання рекомендацій щодо фільмів, простішими та ефективнішими.
  • Користувачі можуть вибирати з широкого діапазону попередньо створених GPT, оптимізованих для певних функцій, щоб покращити свій досвід підказок. Ці спеціалізовані GPT охоплюють різні сфери, такі як творче письмо, математичні пояснення, планування подорожей, видалення плям і правила гри, забезпечуючи чудову продуктивність для нішевих цілей.

ChatGPT, флагманський продукт штучного інтелекту OpenAI, отримав кардинальне оновлення з купою нових функцій. З кількома ключовими оновленнями, які виходять одночасно, OpenAI справді розбалував користувачів ChatGPT, особливо передплатників ChatGPT Plus.

Потрібно багато пройти, і ми не хочемо, щоб ви пропустили, тому ми дослідили останнє оновлення ChatGPT, щоб побачити, як воно вплине на ваш досвід роботи з чат-ботом AI.

1. Поява GPT-4 Turbo

Без сумніву, найзначнішим доповненням до ChatGPT є модель GPT-4 Turbo. Хоча GPT-4 Turbo не є абсолютно новою моделлю штучного інтелекту, вона має кілька змінних удосконалень, зокрема збільшене контекстне вікно, новішу кінцеву дату, покращені можливості виконання інструкцій і покращені мультимодальні можливості. Як це вплине на ваш досвід використання ChatGPT?

  Complete For Gmail пропонує слова під час написання електронного листа [Chrome]

Відповідно до OpenAI, GPT-4 Turbo постачатиметься зі значно більшим контекстним вікном у 128 000 токенів. Це означає, що користувачі ChatGPT зможуть використовувати значно довші та детальніші підказки під час роботи з чат-ботом AI. Щоб поглянути на це в перспективі, ви технічно зможете надавати підказки розміром до 300 сторінок тексту. Це найбільше контекстне вікно з усіх комерційно доступних чат-ботів штучного інтелекту, що перевершує Claude 2 від Anthropic, попереднього власника титулу, який має контекстне вікно 100 000 токенів.

GPT-4 Turbo також оснащено актуальною базою знань, яка діятиме до квітня 2023 року, що робить його однією з найновіших моделей AI у просторі чат-ботів AI. Технічні вдосконалення роботи моделі також сприятимуть її здатності виконувати дрібні деталі ваших інструкцій, не відхиляючись.

Варто зазначити, що обмеження даних стосується загальних знань GPT-4 Turbo. Якщо ви задаєте конкретне запитання, GPT-Turbo тепер переходить до свого інтегрованого режиму перегляду, щоб відповісти на будь-яке запитання, тому ви технічно не обмежені в діапазоні запитів. Наприклад, на зображенні нижче ChatGPT підтверджує свою нову точку відсікання даних, а потім правильно відповідає, хто виграв Чемпіонат світу з пілотів F1 2023.

Крім того, користувачі ChatGPT Plus можуть радіти — громіздке спадне меню для перемикання між моделями незабаром буде припинено. Удосконалені мультимодальні навички ChatGPT завдяки оновленням GPT-4 Turbo дозволять йому автоматично вибирати оптимальну модель для певного завдання, до побачення, ручне перемикання. Це покращення може здатися незначним, але досвідчені користувачі оцінять відсутність необхідності постійно змінювати моделі під час розмови.

2. Можливість створювати власні GPT

Поява GPT-4 Turbo — це велика новина, але те, що ви, можливо, знайдете більш захоплюючим, так це функція GPT здібностей. У своїй найпростішій формі власні GPT дозволяють створювати міні-версії ChatGPT, налаштовані для конкретних цілей. ​Я знайшов приклад надзвичайно простого спеціального GPT за лічені секунди, попросивши модель допомогти мені у Football Manager 2024.

  Як змінити адміністратора сім’ї на PS4

Наприклад, ви хочете ідентифікувати та позначати смартфони на зображеннях за допомогою ChatGPT Vision. ChatGPT не знає всіх найновіших телефонів, тому вам доведеться щоразу вчити його. Це може дратівливо повторюватися. За допомогою спеціального GPT ви можете створити міні-GPT із попередньо завантаженими даними смартфона, тож ви можете будь-коли перейти до підказки для ідентифікації нових пристроїв.

Ви також можете створити інші користувацькі GPT, як-от для рекомендацій фільмів із базою даних фільмів. Потім запитуйте свого спеціального кінобота щоразу, коли вам потрібна рекомендація. Найкраща частина полягає в тому, що з часом ви зможете поділитися цими спеціалізованими GPT публічно та потенційно отримати прибуток, коли інші вважатимуть їх корисними. Користувальницькі GPT дозволяють легко налаштувати ChatGPT для спеціальних цілей, що виходять за рамки загального знання, без необхідності писати код.

3. Використовуйте попередньо перелічені GPT

Ви можете створити власний GPT або вибрати з довгого списку сотень попередньо створених параметрів, щоб покращити свій досвід підказок. Оскільки вони оптимізовані для певних функцій, ви можете отримати навіть кращі відповіді, ніж звичайний ChatGPT для використання в ніші. Попередньо створені GPT вже наповнені спеціальними знаннями, щоб підвищити продуктивність для цілеспрямованих підказок.

З великою кількістю на вибір ви можете знайти індивідуальний GPT майже для будь-якої мети, яку тільки можете собі уявити. Варіанти включають тренера з творчого письма, який надасть відгук про вашу роботу, наставника з математики, який пояснить складні концепції, і планувальника подорожей, щоб створити ідеальну відпустку. Ви навіть можете запросити приятеля з прання для допомоги з плямами або помічника Game Time, щоб пояснити правила вечірньої сімейної гри. Кожна готова опція має спеціальний досвід для забезпечення чудової продуктивності для підказок, пов’язаних із її фокусною сферою. Завдяки цьому широкому діапазону GPT ви можете легко знайти налаштований штучний інтелект з ідеальними навичками та знаннями для посилення підказок у вашій унікальній сфері інтересів. GPT дозволяють використовувати потужність налаштованого ШІ, не створюючи власного.

  12 найкращих подорожей/портативних моніторів для наступної подорожі

Еволюція ChatGPT триває

Стрімке зростання ChatGPT не має ознак уповільнення. Щоразу, коли ChatGPT втрачає силу, OpenAI випускає ключові оновлення, які значно покращують можливості чат-бота. Чат-бот зі штучним інтелектом стрімко розвивається, про що свідчать кардинальні доповнення, такі як потужна модель GPT-4 Turbo та можливість створювати спеціалізовані GPT.

Забігаючи вперед, ми можемо очікувати ще більше вдосконалень, оскільки OpenAI продовжує вдосконалювати та розширювати навички ChatGPT. Незабаром ChatGPT може стати незамінною щоденною допомогою для багатьох, надаючи корисну інформацію та індивідуальну допомогу на вимогу. Його регулярні вдосконалення передвіщають майбутнє, де багатофункціональний ШІ стане звичним явищем. Наразі ми пропонуємо вам зареєструвати обліковий запис ChatGPT Plus, розслабитися та насолодитися місцями в першому ряду, оскільки ChatGPT швидко розвивається на наших очах.