techukraine.net Youtube Основний посібник для користувачів YouTube

Основний посібник для користувачів YouTube

| | 0 Comments| 7:30 AM
Categories:

Коли ви редагуєте свої відео YouTube, чи відчуваєте ви коли-небудь, що чогось не вистачає? У вас є всі кадри, необхідні для створення історії, але емоційний аспект може бути кращим для ваших глядачів. Або, можливо, ви шукаєте більш кінематографічний вигляд, щоб надати своїм відео професійний вигляд.

Саме тут на допомогу приходить b-roll, щоб надати вашим відео бажаний вигляд. Але який тип удару з переворотом вам слід використовувати? Продовжуйте читати, щоб дізнатися про різні удари в бі-ролі та про те, як їх створювати.

Що таке B-Roll?

B-ролик вважається другорядним матеріалом, який допомагає доповнити кадри основного ролика та покращити сюжетну лінію відео. Він використовується, щоб допомогти глядачам побачити різні точки зору та розпізнати емоції відео. Це може бути що завгодно: від пейзажу на заході сонця до людини вдалині, яка крутить колесо.

Більше того, b-roll дає користувачам YouTube можливість приховати будь-які небажані випадки редагування та грубі помилки, створюючи вигляд більш кінематографічного. Наприклад, якщо розріз між двома кліпами просто не працює, і це помітно, додавання чотирисекундного кліпу b-roll може стерти помилку.

Чи варто планувати свій B-Roll?

Завжди існує певна форма планування, яка йде на створення відео. З огляду на це, чи варто планувати відеозйомку для фільму? Відповідь – так.

Розумно планувати бі-роль, який, як ви знаєте, допоможе охопити розповідь вашого а-ролу. Якщо у вас є встановлений план для вашого відео, вам потрібно переконатися, що відзнятий матеріал доступний перед процесом редагування.

  9 Stream Deck для Twitch, YouTube, Discord тощо… для підвищення продуктивності

Якщо ви цього не зробите, є шанс, що ви не зможете повернутися до обстановки та спробувати відновити цей момент. Сонце може стояти по-іншому, люди можуть бути одягнені в інший одяг або загальний настрій змінився. Найкраще планувати заздалегідь.

Однак це не означає, що ви не можете робити знімки випадкового бі-ролу, щоб потенційно використовувати їх для наступного проекту. Завжди краще бути надто підготовленим, ніж недостатньо.

Якщо ви не впевнені, що планувати з точки зору b-roll, надихніться, переглянувши інші відео YouTube. Відео можуть бути у вашій ніші або серед типів відео, які ви переглядаєте під час простою — вони мають щось робити правильно, якщо ви активно переглядаєте відео.

Різні типи B-Roll, якими можна стріляти

Під час створення відеоматеріалів ви можете взяти до уваги кілька стилів зйомок у форматі b-roll. Якщо у вас є плани щодо ваших знімків, подумайте про тип ролика, який ви використовуватимете у своєму відео, щоб обидва ролики могли доповнювати один одного.

Ви також повинні розглянути, чи робите ви озвучку. Часто закадровий голос накладається на бі-рол, і ви хочете, щоб вони мали однакову енергію.

Наведені нижче знімки в бі-ролі є одними з найбільш використовуваних типів у відео YouTube і навіть на великому екрані.

Встановлення кадрів

Початковий кадр допомагає підготувати основу для майбутньої сцени — обстановку, час і місце. Багато разів це робиться за допомогою ширококутної зйомки, тому глядач може побачити всю локацію, перш ніж зосередитися на головній події.

Якщо ваше відео про найскладнішу гору, на яку ви коли-небудь піднімалися, ви можете показати ландшафт, де розташована гора.

  Як дивитися безкоштовні фільми на YouTube

Вирізка

Вирізані кадри – це кадри в сцені, які на короткий момент відхиляються від основної дії. Вони не завжди повністю пов’язані з основною сценою, але служать меті, розповідаючи історію.

Наприклад, ви створюєте кулінарне відео. Поки ви говорите про інгредієнти для страви, ви можете зробити урізний знімок посуду, який ви зрештою будете використовувати, наприклад, прес для часнику та машинку для очищення моркви. Справа не в інгредієнтах, але це допоможе утримати увагу аудиторії.

Екшн постріли

Зйомка рухів використовується для фіксації руху у вашому відео. Здебільшого вони використовуються, щоб додати хвилювання або драматизму, залежно від емоцій, які створює відеоредактор.

Скажімо, у вашому відео на YouTube ви берете участь у заході з мотокросу. Чудовим прикладом екшн-зйомки може бути мотоцикл, який виконує трюк під час їзди по трасі. Ви не той, хто катається на мотоциклі, але панорамування події допомагає глядачам відчути таке ж хвилювання, як і ви.

Деталізовані кадри

Зйомки з деталями — це версія знімків великим планом. Вони дають дуже конкретні зображення зблизька елементів у відео, які пов’язані з оповіддю. Ці елементи можуть бути чим завгодно: від предмета до рук людини.

Можливо, у вас є відео, яке починається з того, як ви готуєте ранкову чашку кави. Замість того, щоб уся сцена була проміжним кадром, на якому ви виконуєте процес, скористайтеся кількома детальними знімками кипіння води, наливання кави в кухоль і димлення кави.

Кадри природи

Зйомка природи — одна з найспокійніших фотографій, які ви можете зробити, особливо якщо ви віддаєте перевагу легкому типу відео. Ці знімки відомі тим, що демонструють красу природи, будь то пейзажі, дика природа чи інші природні елементи.

  Як вимкнути повідомлення «Ви все ще дивитесь на YouTube».

На щастя, природа навколо, і її легко зафіксувати. Ви можете кілька секунд побачити, як вітер дме крізь дерево. Ви навіть можете додати кілька кадрів природи, де зображено квітку, бджолу, що дзижчить, і оленя, який їсть траву в полі.

Постріли маніпуляції часом

Зйомки маніпуляції часом змінюють швидкість природного курсу об’єкта, і є кілька способів зробити це. Проміжки часу зазвичай встановлюються на камері, якою ви користуєтеся, тоді як прискорення або сповільнення знімка зазвичай виконується в програмному забезпеченні для редагування.

Класний знімок із маніпуляцією часом, який ви можете зробити, — це уповільнена зйомка квітки, що розпускається, або сходу сонця, що заходить за горизонт на пляжі.

Обов’язково експериментуйте з кутами

Усі згадані вище знімки можна зробити з кількох різних ракурсів. Використання різних ракурсів у вашому відео допоможе зробити його більш динамічним.

Якщо ви новачок у понятті кутів, не бійтеся експериментувати. Використання пострілів під низьким кутом може допомогти зробити ваш бі-рол більш потужним, тоді як використання пострілів з високого кута може показати вразливість.

Спробуйте використовувати B-Roll у своїх відео YouTube

Як YouTuber, b-roll — це потужний інструмент, який допоможе створити сюжетну лінію та контролювати емоції вашого відео. Просте використання будь-якої доступної камери може допомогти вам зробити ваші відео більш жвавими.

Перш ніж знімати своє наступне відео на YouTube, обміркуйте сюжетну лінію та заплануйте додати трохи вмісту для відео. Ви можете бути здивовані тим, що ви можете створити з ним.