Основний посібник для кожного менеджера з персоналу

| | 0 Comments| 6:16 AM
Categories:

На сьогоднішньому конкурентному ринку праці успіх або невдача вашого бізнесу залежить від індивідуальних і колективних ролей, які виконують члени вашої команди.

Однак для всієї вашої робочої сили дуже легко стати настільки незалученим, що ваша організація почне втрачати талановитих людей.

Крім того, ні для кого не секрет, що відсутність належних навичок управління персоналом у менеджерів з персоналу призводить до поганого утримання співробітників, що в кінцевому підсумку призводить до катастрофи для прибутку компанії.

Ефективне управління кадрами гарантує, що ваше підприємство має правильних людей у ​​потрібному місці, щоб ваш бізнес досягав зростання та процвітання.

Незалежно від того, чи намагаєтеся ви створити стратегію управління талантами знизу вгору, чи намагаєтеся оптимізувати існуючу, розуміння процесу управління талантами на найвищому рівні відділу кадрів допоможе вам створити ефективний підхід.

У цьому посібнику розглядається процес управління талантами, який потрібен кожному менеджеру з персоналу, щоб створити групу високоталановитого персоналу, який залишатиметься в організації незважаючи ні на що.

Управління талантами: огляд

Управління талантами відноситься до практики людських ресурсів (HR), що включає процеси, стратегії та інструменти, які підприємства використовують для залучення, залучення, зобов’язань, розвитку та утримання співробітників.

Співробітники є рятівним кругом кожного бізнесу, суттєво сприяючи продуктивності компанії, командній співпраці, задоволеності клієнтів і зростанню доходів. У результаті управління талантами стає невід’ємною частиною будь-якого процесу досягнення довгострокової бізнес-цілі компанії.

Серед найважливіших елементів функції управління талантами є наймання, адаптація, стратегічне планування робочої сили, навчання та розвиток, а також залучення та утримання. Інші функції включають винагороди та пільги, управління продуктивністю та планування наступності тощо.

Особа або команда, яка контролює функції управління талантами в компанії, може відрізнятися залежно від розміру та внутрішньої організаційної структури. Наприклад, власник малого бізнесу міг би легко керувати своїми функціями управління талантами, поки бізнес не розростеться, і він не зможе створити спеціальну команду.

Більшість великих компаній мають виділені кадри та команди з управління талантами для виконання функцій. У більшості випадків такі команди включатимуть рекрутерів, менеджерів із залучення талантів, кадрів загального профілю та експертів з навчання та розвитку.

Незалежно від того, яким бізнесом ви займаєтеся, впровадження практичної стратегії управління талантами приведе ваших співробітників у відповідність із вашими загальними бізнес-цілями та баченням, що є ключем до успіху.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення для управління талантами для менеджерів з персоналу

Важливість управління талантами в організації

Управління талантами є важливим чинником успіху організації, оскільки охоплює стратегічні практики, які допомагають залучати та розвивати правильних працівників, які відповідають цілям компанії.

Відповідно до Gallupв одному з їхніх минулих досліджень лише 13% працівників відчували себе залученими на своїх робочих місцях, тоді як, як стверджувалося, безправні працівники обходяться американському бізнесу у колосальні 350 мільярдів доларів на рік.

інший недавнє опитування виявили, що компанії, які свідомо зробили своїм бізнесом покращення залученості співробітників, підвищили свою продуктивність на 21%, підкреслюючи важливість ефективної стратегії управління талантами.

Деякі прямі переваги інвестування в управління талантами включають:

#1. Мотивація співробітників

Ефективна схема управління талантами дає працівникам такі причини, як висока мета або сенс, які змушують їх продовжувати приваблювати організацію. Дослідження показали, що працівники, які відчувають себе зацікавленими та мотивованими, дивляться не тільки на гроші в організації.

№ 2. Залучіть найкращих талантів

За допомогою стратегічної програми управління талантами ви можете залучити та найняти кращих кваліфікованих і талановитих працівників на ринку. Це відбувається тому, що ви можете розробити бренд роботодавця, який спонтанно приваблює ідеальних працівників, які, у свою чергу, сприяють вищим рівням продуктивності та довгостроковим результатам вашого бізнесу.

  Зростання на основі продукту (PLG) — усе, що вам потрібно знати, щоб розвивати свій бізнес

#3. Обкладинка критичних ролей

Ваша компанія буде готова виявити та швидко заповнити прогалини в важливих навичках і плані вирішення будь-яких вузькоспеціалізованих важливих ролей в організації, коли вони виникають.

У результаті ваше підприємство матиме постійний потік талантів для виконання критично важливих ролей, гарантуючи безперебійний потік операцій, результатом якого є задоволені клієнти та зацікавлені сторони.

Крім того, у вас також будуть задоволені співробітники, оскільки вони не змушені будуть виконувати додаткові навантаження, які здебільшого призводять до виснаження.

#4. Підвищення продуктивності співробітників

Стратегія управління талантами допомагає організаціям точно визначати «хороших» співробітників замість того, щоб приймати випадкові рішення щодо найму, які не узгоджуються із загальною організаційною стратегією компанії.

Результатом буде менше скарг або проблем з управлінням продуктивністю, водночас гарантуючи, що найкращі таланти, яких ви залучите, довше залишатимуться в організації.

#5. Більше залучених співробітників

Ваше підприємство зможе приймати більш надійні та методичні рішення щодо розвитку персоналу, а залучаючи персонал із потрібними навичками, ви заощадите гроші, які зайво використовуються для розвитку відсутніх навичок у нових співробітників.

Крім того, ви залучите своїх існуючих співробітників до чесних процесів розвитку персоналу, що означає, що вони почуватимуться більш залученими, підвищуючи рівень утримання працівників і гарантуючи, що ваша компанія відповідає своїм операційним вимогам.

#6. Тримайте найкращий талант

Управління талантами використовує добре структуровані практики адаптації, які, як доведено, забезпечують вищий рівень утримання. Як наслідок, у довгостроковій перспективі ваша організація матиме мінімальний бюджет набору персоналу та управління продуктивністю.

#7. Ефективність бізнесу з доданою вартістю

Добре заангажовані, вмотивовані та кваліфіковані працівники є найкращим каталізатором для бізнесу, який потребує безроздільної уваги до своїх бізнес-цілей. Співробітники з такими якостями сприяють підвищенню задоволеності клієнтів і кращій доданій вартості в бізнесі.

#8. Більше задоволення клієнтів

Добре реалізований план дій з управління талантами веде до загальноорганізаційних інтегрованих досягнень завдяки послідовному підходу до управління.

Результатом є покращена загальна комунікація, яка допомагає усунути інформаційні розриви всередині бізнесу, оскільки такі інтегровані системи завжди призводять до вищих показників задоволеності клієнтів, оскільки вони мають справу з меншою кількістю працівників, які швидше задовольняють їхні потреби.

Принципи управління талантами

Гарний шлюб між працівниками та процесами компанії є однією з основних характеристик усіх успішних організацій у глобальній економіці, що постійно змінюється.

Це означає, що окрім створення чітко визначених робочих процесів, орієнтованих на досягнення корпоративних цілей, компанії свідомо зосереджуються на своїх співробітниках, починаючи від пошуку потрібних і закінчуючи постійним залученням їх як головних рушійних сил успіху компанії.

Як і всі інші концепції, керівні принципи пов’язані з пошуком і утриманням правильних людей для роботи.

Нижче наведено стратегії управління талантами для підтримки та покращення процесів розвитку талантів:

Дотримуйтеся загальної стратегії

Стартовим майданчиком будь-якої ефективної стратегії є забезпечення того, щоб кадрові ресурси відповідали загальній картині вашої організації. Можливо, ви захочете переорієнтувати будь-які існуючі процеси найму, щоб вони узгоджувалися з цілями вашої організації та стали лідером у вашій галузі.

Внутрішня узгодженість

Іншим важливим фактором у створенні процесу управління талантами є забезпечення певного рівня узгодженості, щоб він безперешкодно полегшував існуючий процес і майбутні організаційні цілі.

Оскільки методи управління талантами не можуть діяти ізольовано, забезпечення внутрішньої узгодженості дозволяє узгодити всі правила компанії.

Ні для кого не секрет, що оскільки організації постійно інвестують у співробітників з високим потенціалом, вони повинні одночасно застосовувати практики, які наголошують на управлінні кар’єрою, конкурентоспроможній винагороді та утриманні співробітників, щоб їхні зусилля мали синергічний ефект.

  Додайте анімовані шаблони GIF до своїх фотографій і відео

Культурна приналежність

Існуюча культура компанії може стати важливим джерелом її конкурентної переваги. У результаті менеджери з персоналу повинні свідомо інтегрувати бізнес-принципи та основні цінності компанії в процеси управління талантами.

Це означатиме включення культури компанії в методи найму, системи управління продуктивністю, діяльність з розвитку лідерства та програми виплат і компенсацій для працівників.

Оцінивши цінність кандидата та відповідність особистості вашій корпоративній культурі, ви можете легко передбачити його ефективність і потенціал утримання. Це тому, що легше розвинути навички, ніж ставлення, цінності та риси особистості.

Залучіть вище керівництво

Практика управління талантами повинна виходити за межі менеджерів з персоналу, включаючи менеджерів інших рівнів і генеральних директорів. Це пов’язано з тим, що ефективний процес управління талантами виходить за рамки підбору кадрів і включає планування наступності та елементи розвитку лідерства.

Більш широке володіння всім процесом із залученням інших керівників вищої ланки відкриває нові перспективи, які можуть сприяти тому, щоб інші керівники відігравали значну роль у утриманні ключових співробітників.

Баланс місцевих і глобальних потреб

Управління талантами може стати складним для відносно великих організацій або тих, які працюють у різних географічних місцях, оскільки їм потрібно відповідати місцевим і загальним вимогам у своїх HR-стратегіях.

Тому компанія повинна створити індивідуальний процес управління талантами, який відповідає місцевим потребам, не перекреслюючи загальної глобальної політики організації щодо управління талантами.

Оскільки технології наближають світ, а компанії рухаються до майбутнього роботи, де географічні кордони стають менш важливими, менеджери з персоналу повинні працювати над інтеграцією глобальних стандартів, адаптуючись і приймаючи рішення на місцевому рівні.

Бренд роботодавця та невідповідність

Зростає конкуренція за найкращі таланти, а це означає, що кожен роботодавець повинен запропонувати переконливу ціннісну пропозицію, щоб залучити відповідних талантів до своєї організації.

Потенційні роботодавці можуть представляти себе як привабливі шляхи для людей, які бажають працювати та розвивати свою кар’єру в цьому процесі. Одним із найкращих способів досягти цього було б для роботодавців створити унікальний бренд.

Процес управління талантами

Оскільки ви тепер зрозуміли важливість впровадження стратегії управління талантами, ми розглянемо процес управління талантами, що складається з семи кроків, і те, як ви можете застосувати його у своїй компанії.

Крок 1. Укажіть свої потреби в навичках

Першим кроком у процесі управління талантами є визначення типів працівників, яких ви шукатимете, і конкретних вимог, яким вони відповідатимуть. Запитайте себе, чи не буде простіше і дешевше навчити наявних співробітників замість найму нової людини.

Крок 2: Залучіть потрібних кандидатів

Створюйте добре націлені оголошення про роботу під брендом HR і переконайтеся, що вони охоплюють провідні сайти вакансій. Тим часом сплануйте співбесіди та інші процеси, які допоможуть вам відібрати найкращих із багатьох хороших кандидатів.

Виходьте за межі звичайних запитань на співбесіді, додаючи рекомендації, оцінку особистості та інші оцінки, які стосуються кандидатів, які працюють у реальних ситуаціях.

Крок 3: підключення та налагодження роботи

Орієнтуйте своїх нових співробітників і допоможіть їм почуватися комфортно, коли вони приєднаються до ваших лав. Сплануйте, які завдання ви їм доручите, а також організуйте та заплануйте навчальні сесії, не забуваючи про надання поточного працівника, щоб допомогти новим безперешкодно прижитися.

Крок 4: Плануйте навчання та розвиток

Розвиток навичок ваших поточних співробітників завжди дешевший і легший, ніж наймання нових талантів. Більше того, навіть коли ви наймете нових найкращих талантів, їм завжди потрібно буде навчитися чогось нового.

У результаті ви хочете створити систему, у якій ваші працівники постійно навчаються та розвиваються. Ви можете проводити курси та конференції або завершити систему управління навчанням, яка пропонує навчальне середовище.

  Як виправити заморожений Mac

Крок 5: Впроваджуйте регулярні оцінки ефективності

Регулярна оцінка ефективності — найкращий спосіб виявити приховані таланти та потенціал для виконання додаткових обов’язків серед ваших постійних співробітників.

Ця одна практика може заощадити вам додаткові витрати на наймання нових талантів, окрім того, що допоможе підготувати працівників до можливого підвищення.

Крок 6. Розробіть стратегію, щоб утримати найкращі таланти

Створіть систему винагороди, що складається з пільг, просувань і тактик мотивації, які сприяють задоволенню роботою, а також покращують культуру компанії, щоб переконатися, що ваші співробітники задоволені.

Крок 7: Створіть план наступності

Розвивайте у своїх співробітників лідерський потенціал, щоб не опинитися на роздоріжжі щоразу, коли старший співробітник звільняється з будь-якої причини або йде на пенсію.

Скористайтеся можливостями постійного навчання, щоб допомогти вашим співробітникам працювати на оптимальному рівні та стати найкращими.

Щоразу, коли працівник вирішує звільнитися за власним бажанням, спробуйте провести співбесіду, щоб дізнатися про його скарги, якщо такі є, щоб ви могли уникнути повторення тієї ж проблеми в майбутньому.

Як реалізувати ефективну стратегію управління талантами

Незважаючи на всі ваші зусилля та наміри, звичайні бар’єри можуть перешкодити вашому найкращому продуманому плану управління талантами. Незалежно від того, чи йдеться про неточні дані, розрізнені чи ручні процеси, несвідомі упередження чи відсутність зацікавленості керівників, існують ефективні стратегії впровадження управління талантами, які можна застосувати, щоб подолати ці та інші проблеми.

🔷 Досягніть узгодження цілей і визначте показники: оскільки люди та їхні навички є рятівним кругом будь-якого бізнесу, управління персоналом і талантами має брати активну участь у розробці цілей і бачення компанії, а не працювати в силосі.

🔷 Створіть надійний бренд роботодавця: сучасні кандидати шукають компанії, де відділи кадрів сформулювали планування кадрів, яке виходить за рамки зарплати та пільг. Люди хочуть місць, у яких вони можуть пишатися роботою, або таких, які відповідають їхнім цінностям.

🔷 Зосередьтеся на досвіді співробітників: сьогодні працівники очікують, що до них ставляться так само, як до споживачів, коли вони відвідують онлайн-магазини або сайти електронної комерції. Розгляньте можливість впровадження хмарних рішень для управління персоналом із інтерфейсом користувача, який підтримує сучасну мобільну робочу силу.

🔷 Сприяти культурі високої продуктивності: сучасні методи управління талантами забезпечують навчання та розвиток, винагороди та компенсації, а також внутрішні підвищення, щоб підтримувати продуктивність та мотивацію співробітників, щоб працювати на піку та покращувати бізнес-результати.

🔷 Прагніть до гнучкої системи: менеджери з персоналу та співробітники віддають перевагу видимим і послідовним системам, які є достатньо гнучкими, щоб відповідати потребам бізнесу в постійно мінливому середовищі. Ваша система повинна мати наскрізне уявлення про співробітників, дозволяючи керівникам визначати прогалини в навчанні та розпізнавати потенціал співробітників за допомогою єдиного джерела даних.

Висновок

Придбання, розробка, впровадження та вдосконалення ефективної стратегії управління талантами має вирішальне значення для більш широкої стратегії управління вашою компанією.

Хоча це важливо враховувати, оскільки наймання, навчання, просування й утримання найкращих талантів є головною артерією результатів бізнесу та оптимальної продуктивності, це не повинно бути легко.

Створення та правильна реалізація ефективної стратегії управління талантами є найкращим шансом для HR залучити та утримати найкращі таланти.

Якщо ви цього не зробите, ви залишите свій бізнес напризволяще, оскільки не матимете стратегії щодо працівників, яка відповідає загальному плану організації.

Далі перевірте, як покращити процес найму за допомогою картографування талантів.