Освоєння відеозапису та редагування за допомогою QuickTime

Для кожної вашої потреби існує інструмент, який допоможе вам її виконати. Можливості цих інструментів розвиваються з часом і цінами. Для таких інструментів функції часу та вартості обернено пропорційні (насправді з усією технологією). Пошук інструментів для безкоштовного зйомки, редагування та візуалізації відео без дратівливих водяних знаків або обмеження роздільної здатності був далекою мрією 5 років тому, тепер ви можете робити це за допомогою свого програвача Quicktime і не втрачати ані трохи якості. Нижче наведено посібник про те, як найкраще використовувати Quicktime X.

Досвідчені користувачі Mac, можливо, помітили, що якщо ви шукаєте Quicktime, насправді на панелі запуску з’являються дві іконки, на обох написано Quicktime Player. Один із них — світло-блакитна піктограма з назвою Quicktime Player 7, інший — Quicktime Player X. Вам потрібен Quicktime Player X темного кольору. Quicktime Player 7 — безкоштовний програвач із платними функціями оновлення, вони не знадобляться, оскільки Quicktime X буде потрібно задовольнити свої основні потреби. Це аудіоплеєр і записувач, рішення для захоплення екрана, відеореєстратор, редактор і рендерер, все в одному.

Почнемо з основ.

Як записувати

Якщо до вашого Mac приєднано зовнішню камеру без використання Firewire, вам знадобляться спеціальні драйвери (за пошуком у Google), щоб увімкнути запис з нею. У будь-якому випадку просто перейдіть до меню файлів і натисніть «Новий запис фільму». З’явиться меню з червоною кнопкою запису, дайте йому секунду, щоб ініціалізувати камеру, ви можете почати запис, коли диктофон почне потокове відео з вашої камери.

  Як керувати даними, які LinkedIn збирає про вас

Ви можете використовувати ті самі принципи для запису аудіо, просто клацніть «Новий аудіозапис» і натисніть кнопку «Запис».

Нарешті, ви можете натиснути кнопку «Новий запис екрану» і записувати скрінкаст стільки, скільки дозволяє пам’ять. Після того, як ви клацнете опцію, ви помітите кнопку запису в рядку меню. Ви побачите інструкцію на екрані, в основному, якщо ви клацнете в будь-якому місці екрана, ви запишете весь екран. Однак, якщо ви хочете записати частину екрана, перетягніть мишу через цю область і запишіть. Щоб зупинити, натисніть кнопку зупинки на панелі меню, і вона зупиниться та запустить відео в Quicktime. Ви також можете використовувати Screen Replay, який є настільки ж потужним і настільки ж легким, хоча вибір екрана в нього не входить.

У всіх трьох сценаріях закриття запису відкриє параметр вікна збереження. Якість звуку така ж хороша, як і обладнання для запису (внутрішнє/зовнішнє), з яким, якщо ви не професіонал у своїй галузі, вам буде важко знайти щось не так.

  Як увімкнути 120 Гц на Xbox Series X і S

Тепер припустимо, що у вас є кілька записів, які ви хочете об’єднати в один довгий запис або розбити на частини. Це можливо за допомогою функції редагування.

Як редагувати

Почнемо з редагування відео. Відкрийте цільове відео, як зазвичай, у Quicktime. Натисніть «Редагувати» на панелі меню та натисніть «Обрізати». Ви побачите жовту смужку, яка виділяє все відео, перетягніть жовту область до області, яку потрібно зберегти, і натисніть Обрізати. Тепер область за межами жовтої смуги буде видалена.

Якщо ви хочете розділити відео на кілька кліпів, перейдіть до «Редагувати» та натисніть «Розділити кліп» (або ⌘+Y). Тут ви можете розділити його на скільки завгодно частин. Таким чином ви можете обрізати частини кліпу, які потрібно видалити. Ви навіть можете переставити частини кліпу тут, якщо хочете. Якщо ви хочете додати кліп, перейдіть до редагування та натисніть «Вставити кліп після виділення» або просто перетягніть кліп у вікно. Це так просто. Є можливість дублювання; це може бути не елегантним рішенням, але ви можете створити різні обхідні шляхи, використовуючи його.

  Використовуйте передню та задню камеру для запису відео-в-відео на вашому iPhone

Тепер для аудіо; все точно так само, як і відео, з тією лише різницею, що ви побачите кліп у формі хвилі. Ви можете розділити аудіо, ви можете обрізати аудіо та можете додати інші кліпи. Після завершення запису ви можете зберегти його в одному з перелічених популярних форматів. У вас навіть є можливість поділитися з вибраними службами онлайн.

Тепер майте на увазі, що це не повне рішення для всіх потреб у редагуванні, але воно має великий шлях у сортуванні дрібних проблем і, безумовно, є більш гнучкою альтернативою Windows Movie Maker. Недоліком у порівнянні з платними рішеннями є те, що ви ще не можете керувати аудіо та відео одночасно або синхронізувати зовнішньо записаний звук. Існує також обмеження, що ви не можете безпосередньо додати кліп зображення. Обхідним рішенням є те, що ви можете зробити відео із зображенням, використовуючи вищевказаний метод, і використати запис отриманого зображення як вставку у відео, а не елегантне рішення, а відповідне рішення.

Якщо ви відеоблогер, який проводить скрінкасти, це допоможе вам донести ваше повідомлення до аудиторії.