Оптимізуйте вміст і копіюйте за допомогою інструментів на основі штучного інтелекту

Categories:

Писати – це мистецтво.

А коли це змішується з наукою, ви отримуєте захоплюючий вміст, який ваша аудиторія вважає цінним і з яким може пов’язатися.

Наука, про яку ми тут говоримо, це штучний інтелект.

Його ера наближається, і ми постійно вдосконалюємося, щоб зробити наше життя кращим.

Але багато разів я бачив, як люди висміюють його разом із його досягненнями.

Що ж, людський розум справді неперевершений, бо ми маємо душу, емоції, біль і страждання, що змушує нас писати від серця. Цього ви ніколи не можете очікувати від машин чи ШІ, якщо вчені не знайдуть спосіб створити душу та контролювати життя та смерть, що, на мій погляд, неможливо.

Отже, друзі мої, немає потреби розглядати ШІ як загрозу чи прямого конкурента.

Натомість ви можете використовувати його для створення чіткого, безпомилкового та привабливого вмісту.

але,

Або ви можете сказати, як ШІ реалізовано в письмовій формі.

Справа в тому, що контент-маркетинг зараз процвітає. А Форрестер У звіті говориться, що в 2016 році американські маркетологи витратили на контент близько 10 мільярдів доларів. І, здається, їх кількість ніколи не зменшується.

Це означає, що щороку створюється багато контенту, що вимагає ретельного дослідження, часу та зусиль копірайтерів, щоб створити та надати високоякісний контент, який може змінити життя їхньої аудиторії.

Чому вам варто розглянути можливість використання інструментів штучного інтелекту у вашій контент-стратегії?

Гарна копія завойовує клієнтів.

Якщо ви створюєте якісний і релевантний контент для своєї аудиторії, вони вважають це цікавим і хочуть більше читати від вас. І це створює ефект хвилі, щоб залучити більше аудиторії до вашого бренду.

Таким чином ви створюєте авторитет бренду, і коли вони достатньо довірятимуть вам і знайдуть ваші пропозиції цікавими, є високий шанс, що вони перетворяться на ваших клієнтів.

Збільшення доходу 📈

Вищепояснене те, що робить вашу основу. І коли все більше і більше людей дізнаються про ваш бренд, вони більше довіряють вашим пропозиціям і перетворюються на ваших клієнтів, щоб значно збільшити ваш дохід.

Допомагає підвищити рейтинг 💯

За допомогою інструментів оптимізації штучного інтелекту ви можете оптимізувати свій вміст для пошукової оптимізації за допомогою деяких цільових ключових слів, які відповідають вашій ніші. Якщо все зроблено правильно, пошукові системи починають розпізнавати вас, що покращує ваш рейтинг.

В результаті ваша популярність зростає, а потім і все хороше.

Скорочує час дослідження

Дослідження окремої теми займає значний час. Використовуючи інструмент штучного інтелекту, здатний забезпечити цю функцію, ви можете заощадити багато часу, присвяченого іншій роботі зі списку ваших стратегій контенту.

Крім того, деякі інструменти штучного інтелекту допомагають вам створювати ідеї для тем і збирати статистичні дані, щоб включити їх у свій запис для додаткової достовірності.

Покращення якості копіювання

Граматика, пунктуація, правопис, словниковий запас та інші технічні особливості копії змінюють правила гри. Ви повинні зробити це правильно; немає іншого шляху.

Хоча неможливо відтворити людські емоції (принаймні зараз), інші речі можна виправити. Тож дозвольте своїм авторам впроваджувати інновації та проявляти свою креативність, залишаючи решту технічних деталей потужному інструменту штучного інтелекту, адже ви знаєте: «людині властиво помилятися».

З цією думкою давайте розгадаємо деякі з найкращих інструментів ШІ, які можуть допомогти створити копію, яка навчає та надихає вашу аудиторію.

Готуймося!

ProWritingAid

Ефективним інструментом AI, який ви можете розглянути далі, є ProWritingAid. Цей універсальний інструмент містить наставника з написання, перевірку граматики та редактор стилів, який допоможе вам створювати приголомшливі частини вмісту.

Понад 1 мільйон авторів, копірайтерів, редакторів, професіоналів і навіть студентів використовують цей інструмент, щоб покращити якість свого написання. Те, що відрізняє його від інших інструментів, — це його складна перевірка граматики та стилю найвищого рівня та детальні звіти, які допоможуть вам зрозуміти свої недоліки.

Вони унікально поєднують пропозиції, відео, тести та статті, щоб зробити ваш досвід написання інтерактивним та веселим. Вони поважають вашу конфіденційність, а отже, це відповідає GDPR. Ви можете легко інтегрувати його в MS Doc, Medium, Gmail, Google Doc, Chrome тощо.

Вам доступні як безкоштовні, так і платні. У безкоштовній версії ви отримуєте підсумковий звіт про ключову проблему, 19 письмових звітів, 500 слів редагування за раз, і ви можете використовувати його лише в Інтернеті. З іншого боку, преміум-план починається з 59 доларів США на рік, де немає обмежень щодо слів і є набагато більша гнучкість.

Frase

Досліджуйте, створюйте та оптимізуйте свій вміст для кращих результатів за допомогою простого у використанні Платформа Фрейза.

Ви знаєте, скільки годин йде на дослідження вмісту, але якщо Frase є з вами як ваш друг, він може допомогти вам швидко дослідити. Цей інструмент штучного інтелекту автоматично створює розумний план для ваших тем, що позбавляє вас від переходу нескінченної кількості веб-сайтів, щоб отримати інформацію.

  Як знайти номер моделі на ноутбуці

Він надає широкий список подібних тем, статистику, поширені запитання, останні новини, цікаві факти та інші компоненти, які ви можете використовувати для створення своєї історії. Фрази крок за кроком інструкції, щоб ваше дослідження було найкращим результатом проти набору ключових слів.

Інструктаж щодо вмісту відіграє важливу роль у досягненні результатів, які ви хочете побачити в копії. Frase робить саме це завдяки своєму інтуїтивно зрозумілому редактору, який автоматично генерує зрозумілий зміст із ключових слів. Ви також можете створити індивідуальний бриф і пояснити докладні вказівки, такі як тон голосу, рекомендації щодо SEO, управління та стиль.

Таким чином ваші автори можуть узгодити свою роботу з вашим вмістом і стратегією SEO, щоб зробити більший вплив. Він також дозволяє інтегрувати Google Docs, імпортувати вміст із активних URL-адрес, надсилати чернетки безпосередньо до WordPress тощо. Frase Topic Score — це їхній власний алгоритм, який порівнює ваші статті та інший вміст із усіма вашими конкурентами.

Отримуйте оновлення результатів у реальному часі та допоможіть своїм авторам створювати повністю оптимізовані статті, щоб отримати плідні результати. Алгоритм також миттєво визначає можливості оптимізації, щоб збільшити термін зберігання вашого вмісту та мінімізувати втрати трафіку.

Граматично

Рятівник письменників, перлина штучного інтелекту та багато іншого!

Grammarly обожнюють мільйони людей, переважно письменники, особливо бізнес-автори, копірайтери та автори контенту, включаючи мене. Він має один із найпростіших у використанні інтерфейсів, у який я швидко закохався, коли був повним початківцем у цій галузі без жодних ідей щодо створення контенту.

На щастя, я познайомився з цим інструментом штучного інтелекту, який виправляв будь-які недоліки, коли вони траплялися, і досі це робить. Все, що вам потрібно, це безкоштовно створити обліковий запис і почати ним користуватися. Ви можете скопіювати-вставити або завантажити документ, натиснувши кнопку «Новий», яку ви побачите на інформаційній панелі.

І бац! Завдяки своєму фантастичному алгоритму штучного інтелекту він покаже всі граматичні клятви, які ви порушили, червоним кольором. Інструмент також рекомендує кращу версію фраз, виділивши її червоним кольором. На інформаційній панелі ви можете побачити всі нещодавні документи, які ви редагували за допомогою цього інструменту, який також стане в нагоді, якщо ви втратите файл MS-Word, синхронізує фрагменти вмісту в одному місці.

Grammarly аналізує ваш вміст на наявність помилок і охоплює такі базові речі, як граматика, пунктуація, правопис тощо. Він також перевіряє ваш стиль письма та надає поради та пропозиції щодо його вдосконалення, щоб отримати відчуття «нової людини».

Grammarly допоможе вам з усіма типами письма, включаючи професійне письмо, письмо як хобі, повсякденне письмо, електронні листи, публікації в блогах, публікації в соціальних мережах тощо. Це допоможе вам вирізати непотрібні слова чи заповнювачі з фрагментів вмісту, щоб зробити їх автентифікованими та чіткими.

Однак іноді він може показувати деякі рекомендації, які вам не дуже сподобаються; в такому випадку не звинувачуйте себе; ви можете пропустити це та перейти до вмісту. Зрештою, у верхньому правому куті відобразиться оцінка зі 100 балів як загальна продуктивність вмісту.

Ви можете використовувати безкоштовну або платну версію залежно від ваших потреб. Для приватних осіб і невеликих агентств працює навіть безкоштовна версія. Але ви також можете скористатися платним інструментом, щоб отримати набагато більше інформації про якість вашого вмісту, наприклад про довжину речень, неправильне використання слів у пасивному стані, альтернативні слова, повторювані слова, перевірки на плагіат, щоб «очистити» вміст від навмисного чи ненавмисного плагіату.

CopyAI

CopyAI використовує OpenAI NLP, дослідницьку лабораторію ШІ з Сан-Франциско, яка створила серію GPT-n.

Це дзвонить?

Я впевнений, що так і буде, якщо ви технічний маніяк!

Цей інструмент штучного інтелекту дозволяє за кілька секунд створити високоякісну копію, яку ваша аудиторія вважатиме справжньою. Це допоможе вам автоматизувати всі ці виснажливі, а часом і неприємні дії щодо створення вмісту в режимі реального часу.

Агентства, копірайтери, бренди електронної комерції та маркетологи можуть використовувати цей інструмент, щоб знайти найкращий спосіб охопити ваших клієнтів за допомогою ефективних копій. Цифрові агентства можуть використовувати, щоб допомогти своїм клієнтам отримати максимальну віддачу від рекламних витрат. Цей інструмент може заощадити їхній час, присвячений створенню копії, і підвищити її якість для кращої ефективності реклами.

Однак копірайтерам не варто заздрити цьому інструменту, оскільки вони все одно можуть написати власну копію. CopyAI допомагає їм обдумати різні рекламні ідеї та допомогти вам досягти гарної відправної точки. Тепер вам не потрібно постійно дивитися на порожній екран, розмірковуючи, як почати!

Подібним чином бренди електронної комерції можуть охопити більшу аудиторію, не жертвуючи рентабельністю інвестицій, оскільки CopyAI допомагає їм створювати цільову рекламу, яка підходить для їхньої аудиторії. Таким чином, це допомагає їм підвищити коефіцієнт конверсії та збільшити дохід, а також прибуток.

Функції, включені в Copy:

 • Основний текст Facebook для оголошень
 • Заголовки та описи посилань у Facebook
 • Заголовки й описи Google для пошукових і медійних оголошень
 • Слогани цільової сторінки або основний текст для веб-сайтів
 • Підписи в Instagram, які створюють атмосферу та описи продуктів
 • Тема листа
 • Ситуаційне дослідження, що показує больові точки, хвилювання та рішення
 • Описи продуктів для брендів електронної комерції
 • Генератор імен
 • Назви блогу та вступ
 • Ідеї ​​стартапу та зростання
  Як підключитися до ПК за допомогою Bluetooth

Втома та нерелевантність реклами є двома найбільшими вбивцями вашої рентабельності витрат на рекламу (ROAS), які ви можете усунути за допомогою креативних, незагальних і релевантних копій за допомогою CopyAI. Завдяки їхній платформі глибокого навчання ви можете персоналізувати кожну свою кампанію для свята, події чи події.

Wordtune

Wordtune це інструмент оптимізації та написання вмісту на основі ШІ, розроблений AI21 Labs. Завдяки цьому ви можете переписати вміст у спосіб, який виходить за межі основних виправлень граматики та правопису. Інструменти ШІ та мовні моделі можуть дуже добре розуміти семантику вмісту. У результаті ви можете легко трансформувати свої думки у гарну частину змісту рамки.

Wordtune може допомогти вам переписати наявний вміст, щоб зробити його невимушеним, коротшим, розширеним або навіть формальним.

Цей інструмент також доступний як надбудова для MS Word. Отже, ви можете продовжувати писати так, як зазвичай.

Переписати

Перетворюйте свої творчі ідеї на потужні фрагменти контенту, які впливатимуть на вашу аудиторію, використовуючи інструмент ШІ Переписати. Ним користується понад 1 мільйон користувачів, і він допомагає спростити складні та багатослівні фрази, щоб надати більшої ясності записам.

Outwrite робить ваш вміст лаконічним за допомогою структурних і стилістичних пропозицій, які допомагають вам сказати більше з меншою кількістю слів. Він працює з різними інструментами, такими як Google Docs, MS-Word, веб-програми та Google Chrome.

Ви можете отримати рекомендації щодо переробки свого речення, наприклад, стиснення, перефразування або зміни структури речень. Функції, включені в цей інструмент штучного інтелекту, — це розширені перевірки граматики для миттєвого виправлення пунктуації, граматики та орфографії.

Дотримуйтеся бажаної кількості слів у своїх статтях за допомогою спеціальних пропозицій і розширюйте словниковий запас відповідними синонімами за допомогою тезауруса. Інструмент також допомагає створити переконливе речення, пропонуючи активний голос.

Ви можете відстежувати читабельність вмісту, а також оцінки в реальному часі на додачу до перевірки на плагіат, перш ніж надсилати свої статті. Він доступний як безкоштовний або платний інструмент за ціною 9,95 доларів США на місяць. У платному плані ви отримуєте більше функцій, таких як:

 • Покращення красномовства
 • Переписування речень
 • Експериментальні пропозиції
 • 50 перевірок на плагіат на місяць
 • Пріоритетна підтримка електронною поштою
 • Командні функції, як-от групові знижки, консолідована оплата та керування доступом команди

WordLift

WordLift це ідеальний інструмент штучного інтелекту, необхідний для поширення вашого вмісту та збільшення аудиторії. Це також потужний інструмент SEO, який виконує всі важкі навантаження за вас, оптимізуючи ваш вміст у режимі реального часу.

Це дає змогу агентствам, видавцям і навіть окремим особам створювати цінні статті та максимально використовувати їх. Це також допомагає пошуковим системам краще зрозуміти ваші сторінки за допомогою семантичної оптимізації для охоплення кваліфікованих клієнтів.

Ефективно організуйте весь свій вміст і збагачуйте свій сайт за допомогою посилань, зображень, віджетів візуалізації даних, таких як навігатор, GeoMap тощо. WordLift допомагає більше залучати ваших читачів, щоб збільшити час їх перебування на сайті за допомогою відповідних рекомендацій щодо вмісту.

Це припускає, що інформація та дані допомагають вам створити значущий контекст, додаючи до тексту семантичну розмітку, яка допомагає машинам краще зрозуміти ваш сайт. Інструмент штучного інтелекту запустить пошукову оптимізацію вашого сайту, що допоможе вам покращити наш редакційний план. Він оптимізує ваш вміст відповідно до вимог пошукової системи та перевіряє ваші маркетингові зусилля за допомогою глибоких даних WordLift і WooRank.

Цей інструмент, сумісний із GDPR, також пропонує 14-денну БЕЗКОШТОВНУ пробну версію, тому спробуйте, перш ніж використовувати його, і давайте подивимося, як він працює для вас.

Письменник

Письменник це інструмент для редагування копій на основі штучного інтелекту, який допомагає створювати вміст, який дійсно важливий для вашої конкретної аудиторії. Від ясності та словникового запасу до орфографії та граматики, Writer може стати вашим найкращим другом для виправлення тексту для покращення загальної якості.

Ви можете використовувати Writer’s Styleguide, щоб створити вичерпний письмовий ресурс, який ваші автори та пов’язана з ними команда зможуть добре зрозуміти та дотримуватися вказівок. Ви також можете розробити напрямні так, як вам заманеться, за допомогою кольорів і красивих зображень. Для цього ви можете:

 • Публікуйте списки слів і словники
 • Надайте детальну інформацію про те, що можна і чого не робити, включаючи приклади
 • Надайте ресурси
 • Відображайте свої повідомлення

За допомогою адміністратора Writer ви можете вирішувати, де ваші пропозиції вмісту мають відображатися – у Google Chrome, Документах чи MS Word. Також доступне розширення Chrome, яке можна використовувати, коли ви пишете.

Writer може ефективно редагувати документи, електронні листи, квитки в службу підтримки, маркетинг продукту, веб-копію, UX продукту тощо. Для цього його можна інтегрувати з такими інструментами, як WordPress, Salesforce, HubSpot, Zendesk, Intercom, Gmail, Outlook, Slack, GitHub, adobe і Wix.

Крім того, Writer також інтегрується з такими сайтами соціальних мереж, як LinkedIn, Twitter, Medium, Facebook і Hootsuite, де ви можете розміщувати вміст для свого сайту.

На відміну від інших помічників зі штучним інтелектом, Writer ніколи не зберігає ваші дані після обробки та не використовує їх для навчання інших своїх моделей ШІ. Отже, ви в безпеці з Writer, який використовує такі сумісні органи, як HIPAA, AICPA SOC 2, Privacy Shield, EU-US Privacy Shield.

  Grammarly проти Microsoft Editor: що слід використовувати?

Головне вапно

Перетворіть свої думки на вражаючі слова Головне вапно і заощадити купу часу. Він використовує потужність GPT-3, передової технології штучного інтелекту, щоб полегшити ваші проблеми під час роздумів, з яких слів почати маркетингову копію, як-от оголошення у Facebook, електронні листи тощо, а також публікації в блогах.

Ви також можете створити свою цільову сторінку без будь-яких знань про кодування та дизайн. Використовуйте професійні та цікаві шаблони копій для створення копій для послуг, продуктів, електронних листів тощо. Крім того, шукайте натхнення в тисячах прикладів копій від найкращих копірайтерів світу.

Headlime допомагає вам легко співпрацювати з вашою командою та дає змогу керувати своєю копією в єдиному місці для успішного проведення маркетингових кампаній. Його штучний інтелект оптимізовано та перевірено на підвищення рівня відкриття та коефіцієнта конверсії, і він підійде вам, коли ви хочете побачити справжній результат своєї маркетингової стратегії.

Цей інструмент чудово підходить для:

 • Маркетингові агенції, щоб уникнути частої потреби передавати контент аутсорсингу;
 • Копірайтери, щоб вилікувати свій «письменницький блок» і швидше прискорити проекти;
 • Власники бізнесу, щоб заощадити свій час, який вони можуть присвятити розвитку свого бренду.

Headlime доступний 11 мовами, включаючи англійську. Їх ціна починається від 59 доларів США на місяць для фізичних осіб або малого бізнесу. Спробуйте цей інструмент БЕЗКОШТОВНО, щоб побачити приголомшливі результати.

Більше розширень Chrome, які допоможуть вам писати.

Яшма

Якщо ви шанувальник Marvel Cinematic, ви можете знати Джаспера як ШІ, який керує всім. Однак Jasper — це онлайн-інструмент штучного інтелекту, який може допомогти створювати креативний та оригінальний контент. Цей інструмент може допомогти знайти чернетку в 2-5 разів швидше за допомогою людини. Це також підвищує конверсію реклами під час написання копій, які можуть викликати галас і рейтинг у Google.

Jasper готує вільні від плагіату та багаті ключовими словами копії вмісту для підвищення ROAS. Цей онлайн-інструмент штучного інтелекту може писати більш ніж 25 мовами та допомагає генерувати ідеї. Використовуйте цей інструмент для підвищення якості вмісту без шкоди для SEO або найму молодших авторів.

Онлайн-інструменти штучного інтелекту містять понад 50 шаблонів, варіанти використання, функції режиму боса тощо, які відповідають вимогам користувачів. Два популярних режими ціноутворення Jasper – це режим Starter і Boss. Стартер починається з 29 доларів на місяць, пропонує 20 000 слів, необмежену кількість проектів, понад 50 навичок копірайтингу зі штучним інтелектом і необмежену кількість входів користувачів. У той час як режим Boss починається з 59 доларів на місяць і пропонує 50 000 слів, довгі документи, створення довгих дописів у блозі та команду Jasper.

Серфер

Серфер це платформа для оптимізації вмісту, яка допомагає Google позиціонуватись завдяки функціям на основі штучного інтелекту. Інструмент працює на основі алгоритмів NLP, які допомагають ранжувати вміст у Google. Користувачі можуть створювати стратегії вмісту, які працюють для їхнього бізнесу на основі аудиторії, ніші та домену.

Простіше побудувати план статті без кількох хвилин за допомогою Surfer. За допомогою цього інструменту можна легко оптимізувати вміст, класифікувати унікальні абзаци, задати тон тощо. Він також пропонує пропозиції вмісту, що покращує якість сторінки. Інструмент забезпечує глибоке уявлення про кількість зображень, структуру статті, ключові слова тощо, що може допомогти ранжувати вміст у Google.

Можна також домінувати в ніші за допомогою аудиту вмісту, який визначає проблеми форматування та прогалини у вмісті та допомагає виправити помилки. Цей інструмент допомагає підтримувати вміст і позиції на першій сторінці Google за допомогою побудови посилань, аудиту тощо. Він містить Jasper, який дозволяє автоматично писати вміст без секунд, надсилати вміст у документи Google, публікувати його на WordPress, використовувати ключові слова тощо.

Його легко інтегрувати з API, які підтримують робочий процес. Surfer доступний для користувачів у базовому, професійному та бізнес-пакетах. Базовий включає 49 доларів на місяць із такими функціями, як безкоштовний одномісячний NLP, 20 перевірок і десять редакторів вмісту. Pro коштує 99 доларів на місяць і пропонує 60 перевірок, 30 редакторів вмісту та NLP. Бізнес коштує 199 доларів на місяць за 140 аудитів, 70 редакторів контенту, API, біле маркування, запрошення десяти учасників і НЛП.

Висновок

Чіткий, стислий і релевантний текст – це те, чого хоче ваша аудиторія, незалежно від того, чи є ви підприємством, агентством чи окремим блогером.

Хоча ви можете написати копію самостійно, ви все одно можете використовувати інструменти ШІ, які ми щойно обговорювали, щоб оптимізувати свій вміст для SEO. Таким чином пошукові системи могли ідентифікувати його та поставити вище в результатах.

Отже, подружіться зі штучним інтелектом, щоб оптимізувати свою контент-стратегію від дослідження до публікації, а потім також оцініть результати.

Ознайомтеся з основним посібником з аналізу недоліків вмісту.