Оптимізуйте вихідні дзвінки за допомогою програмного забезпечення для інтелектуального й автоматичного набору номера

Categories:

Кожна секунда має значення, коли йдеться про продажі.

І ви знаєте, час це гроші. Ось чому хмарне програмне забезпечення для інтелектуального та автоматичного дозвону користується попитом сьогодні.

Ці системи допомагають заощаджувати час і оптимізувати вихідні дзвінки, підключаючи агентів до якісних потенційних клієнтів, одночасно пропонуючи можливості для підвищення рівня задоволеності клієнтів, продуктивності агентів і прибутку.

Раніше агентам доводилося вручну набирати кожен номер телефону, чекати, поки потенційні клієнти прийдуть на дзвінок, і керувати всім у традиційних системах. Як наслідок, більшу частину їхнього часу витрачали на інше, ніж на їхню основну роботу: продажі. Тому вони щодня дзвонили менше, що може негативно вплинути на дохід.

Програмне забезпечення для прогнозування та автоматичного набору номера вирішує ці проблеми шляхом автоматизації ручних повторюваних завдань, які включають автоматичний набір номера, керування списками, планування, сповіщення, звіти тощо з багатьма додатковими функціями, які допоможуть вам і вашим агентам.

У цій статті я розповім про програмне забезпечення та про те, як воно може допомогти вашим агентам і принести більше доходу та зростання вашому бізнесу.

готовий

Ходімо! 😊

Програмне забезпечення для автоматичного дозвону

Програмне забезпечення Autodialer — це система, яка автоматично набирає телефонні номери для агентів. Він або призначає виклики доступним агентам, або відтворює записані повідомлення, коли хтось відповідає на виклик.

Автоматичні дозвони підвищують ефективність роботи оператора завдяки автоматизації та можуть керувати масштабнішими вихідними кампаніями з великою кількістю викликів. Вони також можуть підвищити частоту викликів, допомогти в моніторингу ефективності, зменшити кількість непродуктивних дзвінків і підвищити рівень конверсії.

Більшість із цих рішень базуються на хмарі та використовуються колл-центрами, щоб заощадити час і спростити процес підключення до потенційних клієнтів або клієнтів без ручних методів. Він має різні випадки використання, такі як телемаркетинг, дослідження ринку, політичні кампанії, холодна електронна пошта та трансляція нагадувань про оплату, перебої в обслуговуванні, нагадування про зустрічі тощо.

Переваги

 • Програмне забезпечення скорочує час простою агентів, призначаючи лише якісні виклики, щоб заощадити час і підвищити їх продуктивність.
 • Він пропонує кращі коефіцієнти конверсії, спрощуючи та прискорюючи складні процеси продажу, одночасно показуючи агентам всю важливу інформацію про контакти.
 • Ви отримуєте статистику в режимі реального часу та звіти про ефективність викликів, діяльність агента та операції, щоб ви могли покращити кожен аспект для кращої продуктивності.
 • Він покращує вашу операційну ефективність завдяки потужності автоматизації для набору номера, подальших дій, нагадувань тощо.
 • Програмне забезпечення допомагає вам дотримуватися вимог і уникнути ризиків штрафів.

Програмне забезпечення для інтелектуального дозвону

Програмне забезпечення для інтелектуального дозвону – це система, яка може автоматизувати набір і зіставлення телефонних номерів. Він може легко автоматизувати дзвінки, дозволяючи торговим представникам відстежувати всі пропущені дзвінки, сигнали зайнятості, дзвінки без відповіді тощо.

Інтелектуальний набір номерів має більше можливостей, ніж просто автоматичний набір номерів. Вони передбачають діяльність і дії людини за допомогою математичних алгоритмів, щоб визначити, коли потенційний клієнт або клієнт може прийняти дзвінок. Крім того, за допомогою них можна набирати кілька телефонних номерів одночасно.

Основне використання цих систем полягає в тому, щоб підвищити ефективність агентів шляхом підключення їх до потрібних контактів у відповідний час для збільшення кількості конверсій. Інтелектуальні номеронабирачі використовуються в кол-центрах, банківському секторі тощо.

Переваги

 • Він пропонує інтелектуальне призначення виклику лише доступним агентам
 • Програмне забезпечення дозволяє безперебійно організовувати та керувати клієнтською базою даних, а також оновлювати її
 • Він працює як для вихідних, так і для вхідних дзвінків
 • Завдяки відмінній звітності ви можете відстежувати продуктивність команд і агентів і відповідним чином навчати їх.
 • Це оптимізує ваших агентів, команду продажів і загальну організацію, створюючи конкурентоспроможне продуктивне середовище для всіх учасників.
 • Він пропонує автоматичне керування робочим навантаженням і призначення без людського втручання, упереджень або упередженості.

Тепер давайте поговоримо про найкраще програмне забезпечення для прогнозування та автоматичного набору номера, доступне на ринку.

EngageBay

Автоматизуйте свої вихідні дзвінки та підвищте продуктивність агента за допомогою EngageBayяким довіряють понад 15 тисяч клієнтів у всьому світі.

Почніть здійснювати дзвінки безпосередньо з інформаційної панелі EngageBay за допомогою автоматичного дозвону, який дозволяє легко та швидко здійснювати послідовні дзвінки кільком контактам або окремий дзвінок. З цим програмним забезпеченням вам не потрібно виходити з CRM, щоб приймати дзвінки. Натомість отримайте цінну інформацію про абонента, доступну під час, до чи після дзвінка.

EngageBay сповіщає вас про пропущені дзвінки за допомогою автоматичних сповіщень, коли агенти недоступні, щоб прийняти дзвінки. Крім того, ви можете додавати різні теги до своїх контактів, щоб точно ідентифікувати їх у майбутньому, коли ви перевірятимете історію дзвінків.

Використовуйте функцію вимкнення звуку, щоб перевести дзвінок на утримання, якщо ви хочете сказати щось важливе своїм колегам. Ви також можете записувати дзвінки для подальшого використання та зосереджуватись на дзвінках, а не робити нотатки. Крім того, журнали викликів у реальному часі можуть допомогти вам відстежувати ваші розмови та брати на себе відповідальність.

  Як рутувати Nokia X, встановити Play Store і Google Now Launcher

Використовуйте час між дзвінками, щоб робити нотатки щодо попередньої розмови, готуючись до наступної. Ви також регулярно отримуєте звіти електронною поштою, щоб відстежувати активність дзвінків, краще керувати продуктивністю команди та дізнаватися про напрямки вдосконалення. Крім того, інструмент допомагає скоротити час простою агентів, які обробляють дзвінки без відповіді, зайняті та роз’єднані.

Визначайте непродуктивні номери, такі як лінії факсів і режим «Не турбувати» (DND), і легко інтегруйте хмарні автоматичні дозвони з системами CRM. Отже, програмне забезпечення допомагає вам залучати більше потенційних клієнтів і клієнтів для оптимізації залучення потенційних клієнтів і продажів.

CloudTalk

Інтелектуальний номеронабирач від CloudTalk це ефективний інструмент, який допоможе вам залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами. Це допомагає збільшити кількість дзвінків, які здійснюють ваші агенти, і продуктивність команди, набираючи наступний номер у черзі автоматично залежно від доступності агента.

Налаштуйте час недоступності агента після завершення виклику для кожної кампанії. Завдяки автоматичному набору можна заощадити час і скоротити час простою агента. Цей інструмент підходить для кількох вихідних кампаній, таких як моніторинг задоволеності клієнтів, інформації про доставку посилок, телемаркетинг тощо.

Ефективно керуйте списками контактів для окремих кампаній, а також збирайте та відстежуйте дані кампанії, такі як продажі, популярність продукту, історія викликів клієнтів тощо. Програмне забезпечення також дозволяє вашим агентам використовувати таблицю, орієнтовану на користувача, планувати дзвінки та встановлювати точний час і дати залежно від доступності клієнта. У результаті вони можуть переглядати переваги здійснення дзвінків і вчасно зв’язуватися з потрібним клієнтом.

CloudTalk підтримує номери телефонів із системи чи веб-сайту та створює черги викликів безпосередньо у вашій програмі. За допомогою потужного дозвону ви можете швидко зв’язуватися з клієнтами, відстежувати кампанії та коригувати речі, якщо це необхідно.

Ви отримуєте такі функції, як автоматичні зворотні дзвінки, дизайнер потоку викликів для налаштування послідовності кроків для кожного номера, надсилання текстових повідомлень клієнтам для отримання сповіщень і IVR для навігації абонентів через кілька варіантів, щоб зв’язатися з потрібним агентом або відділом.

JustCall

JustCallАвтоматичний набір номера заощаджує ваш час, дозволяючи відповідати лише на з’єднані телефонні дзвінки, і допомагає збільшити продажі, призначаючи більше дзвінків кожному агенту. Ви можете завантажити свій список контактів і використовувати програмне забезпечення для автоматичного набору телефонних номерів.

Швидко відкидайте голосову пошту, якщо дзвінок залишився без відповіді. Крім того, AutoDialer містить багато корисних функцій, які полегшують роботу вашого агента. Наприклад, ви також можете читати сценарії дзвінків під час відповіді на дзвінки, позначати контакти, робити нотатки та залишати оцінки після завершення дзвінка.

Вимірюйте ефективність вашої кампанії разом зі своїми агентами за допомогою їхніх комплексних звітів і панелей аналізу. AutoDialer також допомагає мінімізувати час простою агентів і покращує співвідношення викликів-з’єднань для підвищення продуктивності. Крім того, це дає змогу безперебійно керувати своїми списками контактів в одному місці, відстежуючи їх індивідуальну ефективність.

Імпортуйте контакти безпосередньо з вашої CRM або завантажуйте списки контактів, а також установлюйте коди розподілу викликів і рейтинги для кожного виклику та автоматично вводьте їх у CRM. Ви також можете налаштувати робочі процеси для кодів диспозиції для кращого результату кампанії.

AutoDialer забезпечує більшу конфіденційність телефонних номерів клієнтів, викликаючи їх автоматично, не показуючи фактичні номери агентам. Програмне забезпечення також записує дзвінки з метою навчання, контролю якості та оцінювання та зберігає записи в CRM.

Відстежуйте діяльність агента для інтелектуального набору номера за допомогою інформаційної панелі AutoDialer і отримуйте актуальні оновлення щодо поточного статусу агента та поточних/минулих кампаній. На додаток до цього, легко зв’язуйтесь із контактами зі свого Zoho CRM за допомогою AutoDialer, щоб заощадити час.

Розмовний стіл

Розмовний стіл пропонує широкий набір рідних додатків, щоб забезпечити чудовий досвід клієнтів і підвищити лояльність до вашого бренду. Він працює через телефонні та цифрові канали, гарантуючи, що клієнтам не доведеться повторювати свій запит чи іншу інформацію.

Залучайте своїх клієнтів завдяки чіткій якості голосу, персоналізації та неперевершеній надійності, щоб допомогти вашому бренду виділитися. Talkdesk Omnichannel пропонує ефективне залучення клієнтів за допомогою чат-ботів, SMS-повідомлень, програм для обміну повідомленнями та потоків соціальних мереж. Його якість дзвінків є однією з найкращих у галузі завдяки вдосконаленій глобальній архітектурі з низькою затримкою, тому розмови відбуваються гладко та без перешкод.

Він також пропонує потужні цифрові та голосові інструменти самообслуговування, щоб забезпечити нижчі витрати та кращий досвід. Крім того, використовуйте їх Predictive Dialer, щоб проактивно зв’язуватися з потенційними клієнтами та залучаючи значно нижчі тарифи, ніж ручний набір.

Отримуйте сповіщення, щоб автоматично надсилати персоналізовані, своєчасні та відповідні сповіщення за допомогою SMS або телефону в режимі без агента. Ви також можете інтегрувати його з Salesforce Dialer, щоб безперешкодно використовувати потужний набір номера та власні можливості попереднього перегляду від Salesforce. Він має інші функції, такі як настроюваний голос і інтелектуальна маршрутизація викликів.

  Як отримати реальну кількість слів у Google Docs у Chrome

Направляйте вхідні дзвінки своїм агентам залежно від даних абонента, робочого часу, навичок агента та вибору IVR для оптимізації взаємодії з абонентом. Ви можете масштабувати обсяг вихідних дзвінків і тарифи на підключення до 300%. І зв’яжіться зі своїми клієнтами або відповідайте на їхні запити через обраний ними канал зв’язку.

П’ять9

Здійснюйте дзвінки лише ідентифікованим контактам ефективно та передбачувано за допомогою П’ять9. Його інтелектуальний номеронабирач збільшує кількість живих з’єднань ваших агентів і використовує математичний алгоритм для пошуку якісних з’єднань і зменшення дзвінків без відповіді та зайнятості.

Програмне забезпечення може уповільнити або прискорити швидкість набору номера, передбачаючи доступність агентів. Він також синхронізує списки набраних номерів, як-от списки контактів Salesforce, щоб визначити невдалі дзвінки та визначити, чи потрібно видалити номер або повторити повторний виклик.

Five9 пропонує кілька режимів набору, тому ви можете вибрати найкращий, який підійде вашій кампанії. Їхній номеронабирач також враховує різні часові пояси, і ви можете налаштувати його відповідно до свого бізнесу та вимог відповідності.

Програмне забезпечення підтримує режими інтелектуального, потужного, прогресивного, попереднього перегляду та ручного набору для підтримки відповідності TCPA. Іншими функціями Five9 є висвітлення екрана CTI, зворотний веб-дзвінок, керування списком DNC у режимі реального часу, створення сценаріїв агента, імпорт даних FTP та пріоритет вихідних викликів.

Крім того, ви також отримуєте такі опції, як таймер дислокації та повторний набір, автоматична голосова пошта, виявлення автовідповідача, вертикальний набір, локальний ідентифікатор абонента, моніторинг якості, віддалені агенти, звіти та інтеграція CRM із Salesforce, Zendesk, Oracle, Microsoft, ServiceNow і NetSuite .

PhoneBurner

Закривайте угоди в 4 рази більше, збільшуючи можливості своїх представників PhoneBurner це може зробити ваші вихідні дзвінки більш прибутковими. Це дозволяє здійснювати 60-80 дзвінків на годину без затримок підключення, що забезпечує підвищення якості розмов і укладених угод.

Отримайте повну свободу пошуку потенційних клієнтів без щохвилинної плати, а також дозволяє реєструвати нотатки та дзвінки, надсилати подальші електронні листи та залишати голосові повідомлення без очікування звукового сигналу. Ви також можете поєднувати електронну пошту, телефон і SMS, щоб отримати оптимізовану багатоканальну мережу продажів, а також розподіл потенційних клієнтів, формування каденції тощо.

Дізнайтеся про діяльність вашої команди та найкращих виконавців за допомогою автоматичних журналів дзвінків, аналітики та запису дзвінків і отримайте переконливі докази, щоб притягнути відповідних представників до відповідальності за їхні дії. PhoneBurner простий у використанні та має широкі можливості налаштування, тож ви можете почати набирати номер одразу без будь-якого спеціального обладнання, додаючи користувачів у будь-який час за допомогою невеликих налаштувань.

Набирайте номер за допомогою місцевих кодів, швидко перенаправляйте дзвінки на будь-який номер телефону, отримуйте виділені вхідні номери та використовуйте будь-яке програмне забезпечення чи будь-який телефон, який вам подобається. Крім того, вони пропонують 100% беззатримкове підключення та 99,9% часу безвідмовної роботи.

Продавайте з будь-якої частини світу, маючи доступ до Інтернету, оскільки вони є на 100% віддаленими організаціями, які пропонують хмарні платформи з основними інструментами для покращення вашого досвіду продажів. Крім того, інтегруйте його з понад 150 інструментами, включаючи Salesforce, Zapier, Zoom, Zoho та HubSpot. Вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Закрити

Збільште гучність дзвінків у кілька разів за допомогою Закрити не виходячи зі своєї CRM, і на крок наблизитесь до збільшення прибутку. Це одне з найкращих рішень для дзвінків, яке дозволяє отримати більше потенційних клієнтів з мінімальними зусиллями.

Дзвоніть автоматично за допомогою Power Dialer, використовуючи ваші списки потенційних клієнтів, і дайте своїм представникам змогу з легкістю здійснювати понад 300 дзвінків на день. Крім того, миттєво підвищте рівень охоплення дзвінків за допомогою їх Predictive Dialer і телефонуйте на кілька номерів одночасно. Він також негайно направляє дзвінок доступним агентам.

Налаштуйте налаштування дзвінків і використовуйте місцеві номери з понад 200 країн, щоб досягти вихідного зв’язку. Закрити також допомагає відстежувати активність дзвінків, оскільки реєструє всі отримані та зроблені дзвінки з їхньою тривалістю. Крім того, ви можете переадресовувати дзвінки на інші номери, якщо вас немає за робочим столом.

Легко переадресовуйте дзвінки, якщо клієнти хочуть поговорити з іншими учасниками, і ви також можете ввімкнути запис дзвінків, щоб переглядати дії дзвінків, стежити за прогресом і навчати нових учасників. Крім того, завантажуйте та слухайте ці записи одним клацанням миші та діліться ними.

Close пропонує автоматизацію голосової пошти, щоб ви могли залишити попередньо записані повідомлення та продовжити наступний дзвінок. Отримайте миттєву інформацію про дзвінки вашої команди продажів, щоб дізнатися кількість вихідних дзвінків, тривалість кожного дзвінка та дзвінок агента.

Продовжуйте використовувати поточний номер із Закрити. Крім того, програмне забезпечення пропонує кришталево чистий звук, який ніколи не пропустить, і містить глобальні телефонні номери в усіх їхніх планах. Close також пропонує надійні функції прослуховування, вторгнення та шепоту в додатку без додаткових витрат, а також інструктаж у режимі реального часу для навчання викликам у додатку.

  Як увімкнути виявлення падіння та налаштувати екстренні контакти на Apple Watch

LeadDesk

LeadDesk є ідеальним потужним рішенням для дозвону для досягнення більших зовнішніх продажів, задоволеності клієнтів і ефективності агентів. Завдяки чудовому користувальницькому інтерфейсу він дозволяє легко й ефективно спілкуватися з клієнтами.

Автоматично зробіть фіксовану кількість вихідних дзвінків, а потім призначте їх доступним агентам. Таким чином, ви можете легко розробити співвідношення викликів і агентів і налаштувати гучність одночасного набору. Таким чином, агентам не потрібно чекати, поки потенційні клієнти приймуть дзвінок, заощаджуючи час.

Цей Power dialer найкраще працює для невеликих і середніх відділів продажів із максимум 15 агентами, порівняно з прогнозованим дозвоном, який може вмістити велику групу агентів. Він також чудово підходить для тривалих дзвінків і списків контактів середньої та високої якості, де ймовірність отримати відповідь є більшою.

LeadDesk має надпотужну інфраструктуру Call Center-as-a-Service із 99,95% безвідмовної роботи та високоякісним звуком. Крім того, вони зберігають усі ваші дані в одному місці, незалежно від використовуваного режиму набору номера, що полегшує звітування.

Aloware

Оптимізуйте свої продажі за допомогою Aloware, номеронабирач, який можна інтегрувати з вашою CRM, автоматизувати робочий процес і поєднувати SMS і дзвінки. Це надає вашим командам можливості, які допомагають їм працювати надзвичайно, щоб ви могли досягти більшого доходу та зростання.

Його потужний набір номерів дозволяє вам підключатися до більшої кількості потенційних клієнтів на день і збільшувати ваші продажі. Він також пропонує миттєву синхронізацію та добре інтегрується з такими інструментами, як Pipedrive, HubSpot та іншими. Потім він може реєструвати текстові повідомлення та дзвінки у вашу CRM, синхронізувати етапи контакту та власника, керувати інформацією про потенційного клієнта та ініціювати вихідні дзвінки.

Легко автоматизуйте свій відділ продажів і почніть надсилати текстові повідомлення або здійснювати дзвінки одразу після отримання форми потенційного клієнта. Крім того, надсилайте клієнтам послідовність дзвінків, текстових повідомлень і голосових повідомлень відповідно до тригерів або визначених правил. Ви також можете налаштувати параметри для автоматизації робочих процесів, ініціювання веб-хуків або надсилання крапельних кампаній.

Отримайте функції автоматизації робочого процесу, такі як автоматичне формування інтересів, активація потенційних клієнтів, персоналізовані тексти та робочі процеси без агентів. Aloware — це повне програмне забезпечення для охоплення клієнтів через кілька каналів, водночас керуючи потенційними клієнтами, дзвінками та текстовими повідомленнями в одному місці. Крім того, дозвольте їм ділитися зображеннями, надсилати повідомлення у Facebook або відповідати на нагадування про зустріч за допомогою текстових повідомлень.

Aloware має більше функцій, таких як легке завантаження потенційних клієнтів і синхронізація, прогресивні номеронабирачі та програми попереднього перегляду, розміщення дзвінків і контактів, а також автоматичні подальші дії через SMS. Вони також пропонують мобільну програму та функцію виклику через браузер, автоматичне зіставлення ідентифікатора абонента з кодом міста вашого потенційного клієнта, інтерактивну інформаційну панель у режимі реального часу, набір інструментів IVR та менеджер контактів, якщо ви не використовуєте CRM.

Повітряний дзвінок

Розширюйте можливості та допомагайте своїм представникам Потужний дозвон Aircall щоб швидше набирати номер, одночасно зменшуючи ручні записи CRM. Вони можуть швидко скласти якісний список телефонних номерів за допомогою програмного забезпечення та зателефонувати їм одним клацанням миші.

Він визначає номери із сайту потенційного клієнта, щоб додати їх у чергу викликів, а потім синхронізує їх як контакти у вашій CRM. Крім того, спливаючі екрани з даними з вашої CRM надають контекст для кожного виклику. Він також пропонує швидші подальші дії, дозволяючи агентам записувати нотатки та виконувати кроки в додатку, щоб увімкнути автоматизацію для виконання решти.

Програмне забезпечення надасть усі необхідні дані, щоб ви могли продовжити роботу в потрібний час. Ви також отримуєте такі функції, як тепла передача, щоб дати команді можливість швидко поговорити один з одним перед переадресацією живих викликів. Крім того, вони можуть призначати дзвінки товаришам по команді, залишати їм пояснювальні коментарі, а потім дзвінок потраплятиме в їхній список справ.

Записуйте дзвінки та переглядайте їх, щоб підтвердити деталі, навчати новачків і контролювати якість. Крім того, заощаджуйте час, інтегруючи його з CRM та бізнес-інструментами, такими як Salesforce, Intercom, Zendesk, HubSpot, Shopify, Slack, Zapier, Freshdesk, Zoho, Kustomer тощо.

Висновок

Я сподіваюся, що ця стаття про програмне забезпечення для інтелектуального дозвону та автоматичного дозвону допоможе вам вибрати відповідне рішення для вашого бізнесу на основі розміру вашої організації, кількості агентів і типу кампанії.