Операцію не вдалося завершити (помилка 0x00000771) Помилка принтера

Операцію не вдалося завершити (помилка 0x00000771): Помилка принтера

Вступ

Помилка друку 0x00000771 виникає, коли операція друку не може бути завершена через проблему з принтером. Ця помилка може виникати з різних причин, зокрема через проблеми з драйверами, конфлікти програмного забезпечення або несправності обладнання. Важливо своєчасно усунути цю помилку, щоб відновити нормальний процес друку. У цій статті ми розглянемо можливі причини та запропонуємо поетапні рішення для вирішення помилки принтера 0x00000771.

Причини помилки 0x00000771

Виникненню помилки принтера 0x00000771 можуть сприяти такі фактори:

* Застарілі або пошкоджені драйвери принтера: Застарілі або пошкоджені драйвери принтера можуть призвести до проблем із сумісністю та не дозволяють принтеру нормально працювати.
* Конфлікти програмного забезпечення: Інше програмне забезпечення, встановлене на вашому комп’ютері, може конфліктувати з драйвером принтера або операційною системою, викликаючи помилку 0x00000771.
* Помилки реєстру: Проблеми з реєстром Windows можуть пошкодити налаштування драйвера принтера та призвести до неможливості завершення операції друку.
* Пошкоджений кабель принтера: Пошкоджений або несправний кабель принтера може перервати зв’язок між принтером і комп’ютером, ускладнюючи процес друку.
* Несправності принтера: У рідкісних випадках помилка 0x00000771 може вказувати на внутрішню несправність самого принтера.

Способи вирішення помилки 0x00000771

Для усунення помилки принтера 0x00000771 можна виконати такі кроки:

Перезапустіть принтер і комп’ютер

Першим кроком має бути перезапуск принтера та комп’ютера. Це дозволяє скинути пам’ять і очистити тимчасові файли, які могли призвести до помилки.

Оновіть драйвери принтера

Застарілі або пошкоджені драйвери принтера є однією з найпоширеніших причин помилки 0x00000771. Щоб оновити драйвери, виконайте такі дії:

* Перейдіть на веб-сайт виробника принтера.
* Завантажте найновіші драйвери, сумісні з вашою моделлю принтера та операційною системою.
* Встановіть завантажені драйвери та перезавантажте комп’ютер.

Перевірте кабель принтера

Пошкоджений кабель принтера може призвести до неможливості передавання даних між принтером і комп’ютером. Перевірте кабель на наявність пошкоджень і замініть його за необхідності.

Вимкніть інше програмне забезпечення

Інше програмне забезпечення може конфліктувати з драйвером принтера, викликаючи помилку 0x00000771. Для усунення можливих конфліктів закройте всі інші програми, що працюють, і спробуйте знову надрукувати.

Очистьте реєстр

Пошкоджені записи реєстру можуть спричинити проблеми з принтером. Засоби очищення реєстру можуть допомогти видалити пошкоджені записи та відновити належну роботу драйвера принтера.

Запустіть засіб усунення несправностей принтера

Windows має вбудований засіб усунення несправностей принтера, який може автоматично виявляти та виправляти загальні проблеми з принтером. Для запуску засобу усунення несправностей:

* Натисніть клавішу Windows + R.
* У діалоговому вікні “Виконати” введіть “control” і натисніть “ОК”.
* У вікні Панелі керування виберіть “Пристрої та принтери”.
* Клацніть правою кнопкою миші на принтері, який викликає помилку, і виберіть “Усунення несправностей”.

Зверніться до виробника принтера

Якщо ви випробували всі наведені вище кроки, але помилка 0x00000771 все одно виникає, можливо, доведеться звернутися до виробника принтера. Вони можуть надати додаткову технічну підтримку або замінити принтер, якщо проблема пов’язана з обладнанням.

Висновок

Помилка принтера 0x00000771 може виникати з різних причин. Виконуючи наведені вище кроки, ви можете усунути цю помилку та відновити нормальний процес друку. Важливо регулярно оновлювати драйвери принтера, перевіряти з’єднання та усувати будь-які потенційні конфлікти програмного забезпечення, щоб уникнути цієї помилки в майбутньому. Якщо проблема не зникає, зверніться до виробника принтера для отримання додаткової підтримки.

Поширені запитання

1. Що означає помилка принтера 0x00000771?
Помилка принтера 0x00000771 виникає, коли операцію друку не вдається завершити через проблему з принтером.

2. Які можливі причини помилки 0x00000771?
Поширеними причинами є застарілі драйвери принтера, конфлікти програмного забезпечення, помилки реєстру, пошкоджений кабель принтера або несправності принтера.

3. Як самостійно усунути помилку 0x00000771?
Можна перезапустити принтер і комп’ютер, оновити драйвери принтера, перевірити кабель принтера, вимкнути інше програмне забезпечення, очистити реєстр і запустити засіб усунення несправностей принтера.

4. Що таке засіб усунення несправностей принтера?
Засіб усунення несправностей принтера в Windows може автоматично виявляти та виправляти типові проблеми з принтером.

5. Коли слід звертатися до виробника принтера?
Якщо самостійне усунення несправностей не допомогло, слід звернутися до виробника принтера для отримання додаткової технічної підтримки або заміни принтера, якщо проблема пов’язана з обладнанням.

6. Що робити, якщо помилка виникає повторно?
Якщо помилка 0x00000771 виникає повторно, можна переналаштувати принтер, видалити та перевстановити драйвери, оновити операційну систему або віднести принтер у сервісний центр.

7. Чи може ця помилка виникати з кількома принтерами?
Помилка 0x00000771 може виникати з одним або кількома принтерами, залежно від причини проблеми.

8. Чи впливає ця помилка на інші функції комп’ютера?
Зазвичай ця помилка не впливає на інші функції комп’ютера, але може перешкоджати виконанню завдань друку.

9. Чи може ця помилка виникати в усіх операційних системах?
Помилка 0x00000771 може виникати в різних операційних системах, включаючи Windows, macOS і Linux.

10. Чи є спеціальний код помилки для цієї проблеми?
Так, код помилки для помилки принтера 0x00000771 — 0x00000771, який зазвичай відображається в повідомленні про помилку.