Опануйте візуальне оповідання за допомогою Lucidchart

Categories:

Lucidchart — чудовий інструмент для створення діаграм для візуалізації даних, планування та прийняття кращих бізнес-рішень.

У цьому конкурентному світі важливо виділятися в натовпі, будь то окрема особа чи компанія.

Отже, якщо ви хочете зрозуміти, як розвивається ваш бізнес разом із вашими проектами, процесами та людьми, ви можете створювати діаграми та блок-схеми та планувати свої ідеї.

Причина в тому, що візуальні матеріали більш ефективні та зрозумілі, ніж прості слова.

Введіть Lucidchart – потужний інструмент, який допоможе вам створювати ефективні діаграми. Платформа не тільки багата чудовими функціями, але й проста у використанні та безпечна.

У цій статті ви дізнаєтеся, чи виконує він те, що обіцяє.

Давайте розпочнемо!

Lucidchart: огляд

Lucidchart — це інтелектуальне рішення для створення діаграм, яке можна використовувати для створення чудових діаграм, ескізів, професійних блок-схем та інших дизайнів. Це допоможе вам об’єднати вашу команду, візуалізувати дані та ефективно співпрацювати з ними.

Програма допомагає командам різного розміру з різних сфер, як-от ІТ, інженерія, освіта, продажі тощо. Незалежно від того, чи є ви окремим дизайнером чи командою, незалежно від того, наскільки велика чи мала, ви можете використовувати Lucidchart для створення дизайнів. Це корисно під час мозкового штурму, управління проектами, створення продукту тощо.

Lucidchart має цікаві функції та можливості, які допоможуть вам на кожному кроці. Це допоможе втілити ваші ідеї в реальність, залишаючись зосередженим на своїх цілях, приймаючи кращі рішення та будуючи стабільне майбутнє.

Користувачів Lucidchart багато, від 99% компаній зі списку Fortune 500 до стартапів. Деякі з основних користувачів включають Google, Amazon, NASA, HP, Atlassian, NBC і Okta.

Особливості Lucidchart

Універсальна платформа Lucidchart пропонує такі потужні функції:

#1. Розширене діаграмування

Покращуйте роботу в команді, використовуючи ефективне створення діаграм із чатом у редакторі, співавторством у реальному часі, курсорами для спільної роботи та коментарями до фігур. Деякі додаткові функції редагування та дизайну включають:

 • Перетягніть: перетягніть елементи, щоб легко створювати дизайни.
 • Розумна підкладка: щоб ефективно з’єднувати різні форми та підтримувати їх належне вирівнювання, використовуйте розумні лінії.

#2. Стилізуйте форми з легкістю

Можливо, ви подумали про кольори та шрифти для своїх дизайнів. Отже, замість того, щоб повертатися та оновлювати кожну фігуру окремо, що знизило б продуктивність, ви можете вибрати стиль лінії та номер шрифту, розмір і колір у «Властивості», які можна знайти у верхній частині редактора.

Зробіть це перед тим, як перетягнути будь-яку фігуру на полотно. Це автоматично застосує стиль до кожної фігури. Крім того, ви можете змінити форматування або шрифт шаблону, вибравши «Вибрати», а потім «Усі фігури». Тепер ви можете стилізувати свою діаграму так, як вам подобається.

Щоб намалювати розумну лінію, потягніть її трохи за край, щоб отримати ефект ореолу синього кольору. Тепер відпустіть кнопку миші та побачите розумну лінію, створену між двома фігурами.

#3. Гарячі клавіши

Використовуйте комбінації клавіш, щоб пришвидшити роботу. Перегляньте їх, натиснувши F1 або вибравши «Довідка», а потім «Довідка з гарячих клавіш» у редакторі. Деякі з ярликів:

 • Виконайте точні зміни форми, вибравши потрібну форму й утримуючи клавішу «Shift». Тепер використовуйте клавішу зі стрілкою, щоб м’яко пересувати фігури та отримати потрібну форму.
 • Збільшуйте або зменшуйте діаграму, над якою ви працюєте, утримуючи пробіл, а потім прокручуючи вгору/вниз за допомогою миші. Це чудова функція під час роботи з великими діаграмами.
  Як записати аудіо на iPhone та iPad

#4. Збільшене полотно

Lucidchart дозволяє створювати більші діаграми одним клацанням миші. Для цього вам просто потрібно вибрати кнопку повноекранного режиму, розташовану у верхньому правому куті екрана. Ви побачите, що всі панелі зникнуть у редакторі, і залишиться лише збільшене полотно для створення ваших дизайнів.

Якщо ви хочете отримати доступ до функції, панелі інструментів або панелі властивостей, просто наведіть курсор на те місце, де вона зазвичай відображається, щоб активувати її.

#5. Контейнери

Діаграми включають багато кроків, елементів, ідей і людей, тому вони можуть бути складними. Тому важливо впорядкувати їх і зробити їх зручними для читання.

Тут використовуються плавальні доріжки або контейнери. Контейнер — це розумна форма, і кожен контейнер означає іншу людину та її відповідні обов’язки. Ви можете легко розмістити фігури у відповідній доріжці замість того, щоб використовувати занадто багато кольорів для позначення людей і кроків.

#6. Дії фігури

Ви можете додати додаткові деталі до своїх діаграм, але це не повинно призвести до того, що ваша діаграма буде переповнена текстом. За допомогою дій із фігурами ви можете надавати необхідну інформацію на своїх діаграмах, зберігаючи їх чистими та швидкими для читання.

Для цього виберіть фігуру та натисніть значок блискавки у «Властивості». Тепер виберіть дію, яку ви хочете додати до своєї фігури, як-от перемикати, приховувати або показувати шари, посилати на іншу сторінку, сайт, електронну пошту тощо.

Функція зв’язування даних також дозволяє додавати більше шарів до візуальних елементів. Ви можете імпортувати набори даних із файлів CSV, електронних таблиць Excel, Google Таблиць тощо, щоб створювати ефективні візуалізації на основі даних.

#6. Співпраця

Ви можете отримати відгуки від своєї команди або начальства щодо вдосконалення ваших діаграм. Це вимагатиме від вас спілкування з ними та представлення діаграм перед ними. Усе це можливо в Lucidchart без необхідності переходити до вашої електронної пошти та вбивати час, перемикаючи програми та читаючи довгі теми.

Lucidchart пропонує функцію коментування, за допомогою якої люди можуть залишати свої коментарі до діаграми, фігури чи документа. Для цього просто виберіть опцію «Коментар» на панелі Dock і натисніть на знак «+». Це також можна зробити за допомогою @mention, який може попередити людей, для яких це дано. Крім того, є опція чату для полегшення спілкування.

Крім того, ви можете використовувати функцію нотаток, якщо хочете назавжди прикріпити свій відгук або думки до певної форми. Для цього клацніть правою кнопкою миші на фігурі, виберіть «Додати примітку», а потім напишіть думку. Нотатка буде виділена сірим значком.

#7. Режим презентації

Презентація є важливим елементом дизайну. Після отримання відгуків від вашої команди та завершення діаграми наступним етапом є її представлення, щоб вона служила меті, для якої вона була розроблена.

Lucidchart має режим презентації, який можна використовувати, щоб розбити діаграму на кілька відшліфованих слайдів і представити їх по одному замість того, щоб представляти все відразу. Режим презентації допоможе вам створити історію навколо вашої діаграми та дасть вам кращий контроль.

Щоб увімкнути його, знайдіть піктограму слайдів у правій док-станції та клацніть її, а потім виберіть «+Слайд». Ви побачите жовту рамку на полотні, і все, що міститься в цій рамці, буде додано на слайд. Тепер натисніть «Подати», щоб переглянути презентацію.

  Як додавати та видаляти коментарі в Word

#8. Опублікувати

Нехай світ побачить вашу діаграму, опублікувавши її публічно. Для цього натисніть кнопку «Поділитися», а потім «Опублікувати».

Також можна створити посилання для «лише перегляду», вибравши повну URL-адресу документа. Це дозволить будь-кому переглядати документ, якщо у нього є посилання, але не редагувати його. І якщо ви хочете, щоб хтось редагував це, надайте йому відповідні дозволи.

#9. Блок-схеми

Блок-схеми – це ефективний спосіб представити ідею чи план і забезпечити кращу ясність. Lucidchart дозволяє створювати блок-схеми керування проектами, що може значно зменшити вимоги до тексту.

Ви можете намалювати будь-який тип діаграми та процесу за допомогою Lucidchart, що відображає ваші структуровані процеси та великі ідеї. Це забезпечить вам узгодженість і ясність для ваших команд і членів про проект і допоможе вам приймати кращі рішення в різних сферах.

#10. Карта облікового запису або організації

Прокручуючи нескінченні рядки з текстовими контактами в обліковому записі Salesforce, вам буде важко визначити ролі та людей у ​​вашій компанії. У цьому випадку ви можете підключити обліковий запис Salesforce до свого облікового запису Lucidchart і легко створювати віртуальні карти або плани облікового запису. У результаті ви можете легко:

 • Розробіть карту для свого облікового запису, перетягнувши контакти з облікового запису Salesforce на Lucidchart.
 • Візуалізуйте ключових осіб, які приймають рішення, інших людей і пов’язані процеси.
 • Підтримуйте свій обліковий запис в актуальному стані та синхронізуйте його.

#11. Шаблони

Lucidchart пропонує сотні шаблонів, з яких ви можете надихатися та вибирати для своїх проектів. Ці шаблони допоможуть вам швидко розпочати роботу, не витрачаючи час на створення всього з нуля. Lucidchart пропонує шаблони для:

 • Схема сімейного дерева
 • Реєстрація нового користувача
 • Хостинг веб-додатків
 • Піраміда діаграми
 • Діаграма спорідненості
 • Інстаграм каркасний
 • Навчальна схема продукту
 • Карти зацікавлених сторін

#12. Lucidscale

Використовуйте інструмент візуалізації хмари – Lucidscale, щоб переглянути та зрозуміти власне хмарне середовище. Це дозволить вам переглядати важливу інформацію про керування хмарою в контексті та перевіряти, чи є елементи неідентифікованими чи загубленими. Це може призвести до зниження витрат і ризиків.

Крім того, ви можете фільтрувати моделі та перевіряти певні елементи, такі як бази даних, шлюзи та екземпляри у вашому хмарному середовищі.

#13. Інтеграція

Компанії використовують різні типи інструментів і технологій у своєму наборі технологій залежно від своїх потреб. Ось чому Lucidchart співпрацює з багатьма компаніями та програмними платформами. Це дозволить користувачам інтегрувати його з багатьма програмними рішеннями та використовувати їх без перемикання вкладок. Деякі з дуже корисних інтеграцій Lucidchart включають:

 • Веб-служби Amazon (AWS)
 • Zapier
 • Google
 • Млява
 • Відділ продажів
 • кепка
 • Навігатор продажів LinkedIn
 • Атласіан
 • Джайв
 • BambooHR
 • GitHub

#14. Безпека

Інтернет-загрози зростають щодня, завдаючи шкоди організаціям і користувачам у плані грошей, даних і репутації. Ось чому необхідно використовувати безпечні системи та програмне забезпечення, якщо ви перебуваєте в Інтернеті.

З Lucidchart вам не доведеться багато хвилюватися, оскільки він призначений для захисту ваших даних і запобігання загрозам. Він визнає, що дані клієнтів є високо цінним активом, який потребує захисту. Він надає технології, методи, практики та політики безпеки галузевого рівня.

Lucidchart використовує 256-бітове зашифроване мережеве з’єднання через TLS 1.2 для захисту даних, що передаються між серверами Lucid і пристроями користувачів. Крім того, він використовує шифрування AES-256 для захисту ваших даних у секретності. Lucid також використовує криптографічні ключі від служби керування ключами Amazon.

Lucidchart сертифіковано на:

 • SOC 2 Тип II
 • FedRAMP в процесі
 • PCI
 • ЄС-США та Швейцарія Privacy Shield
 • ISO 27001
  Як додати ярлик на домашню сторінку Google Chrome

#15. Конфіденційність

Lucidchart не заявляє про право власності на ваші дані та поважає вашу конфіденційність, обіцяючи ніколи не надавати доступ до ваших даних без вашої згоди. Ви можете зберегти свої права (наприклад, права інтелектуальної власності) на свої дані та файли.

Lucidchart відповідає GDPR і CCPA та використовує дозволену структуру (наприклад, стандартні договірні положення) для передачі даних клієнтів до США з Великобританії, Швейцарії та ЄЕЗ. Крім того, підпроцеси Lucid використовують Обов’язкові корпоративні правила або SCC для виконання передачі даних. Крім того, Lucid сертифіковано ЄС-США Privacy Shield.

Випадки використання Lucidchart

Lucidchart дає вам усе, щоб візуалізувати ваші складні ідеї з більшою чіткістю, швидкістю та співпрацею, незалежно від вашої мети, якщо ви використовуєте цю платформу. Ось деякі випадки використання Lucidchart:

Створення карт бізнес-процесів

Ви можете легко створювати карти бізнес-процесів, використовуючи інтуїтивно зрозумілу функцію перетягування Lucidchart. Це допоможе вам помітити неефективність, де ви можете покращити та знову зробити свої процеси ефективними. Крім того, досить легко оновлювати карти відповідно до змін у ваших бізнес-процесах, оскільки Lucidchart є гнучким і адаптивним.

Узгодження з потоками користувачів

Використовуючи інструмент для створення блок-схем від Lucidchart, ви можете створювати блок-схеми для представлення поточного та майбутнього стану вашого бізнесу та стану користувачів. Це дасть вам різні погляди на потоки користувачів і те, які зміни були б найкращими для них.

Таким чином, ви можете приймати кращі рішення для користувачів, порівнюючи дві блок-схеми. Коли найкращий шлях визначено, продовжуйте та узгоджуйте свої цілі зі шляхом, щоб принести користь користувачам і, зрештою, вашому бізнесу.

Планування та організація команд Scrum

Плануйте та організовуйте свої scrum-команди та членів за їхнім розташуванням, наборами навичок, ключовими компетенціями тощо. Це полегшує вам розподіл людей у ​​найкращі сфери, де вони можуть максимально використати свій потенціал. Це також допоможе вам узгодити команди з вашими поточними бізнес-стратегіями.

Відображення потоків даних

Створюйте карти та візуалізуйте, як ваші дані надходять і перетворюються для різних бізнес-процесів. Таким чином, ви можете чітко візуалізувати походження даних, як вони зберігаються та місце, куди вони переміщуються. Крім того, ви можете додати живу інформацію до діаграм і отримати точне розуміння ваших процесів і систем.

Ціноутворення

Lucidchart знайде щось для кожного, незалежно від того, чи ви окрема особа, чи маєте стартап, малий бізнес чи підприємство. Його тарифні плани такі:

#1. безкоштовно

Цей план вам нічого не коштуватиме. Ви можете розпочати роботу безкоштовно без кредитної картки. Він включає такі функції:

 • 100 шаблонів
 • 60 форм для кожного документа Lucidchart
 • 3 редаговані документи Lucidchart

Цей план найкраще підходить для людей з меншими потребами.

#2. Індивідуальний

Індивідуальний план коштуватиме вам $7,95. У нього входять усі функції, починаючи з безкоштовного плану, а також:

 • Необмежена кількість елементів на документ
 • Необмежена кількість редагованих документів Lucidchart
 • Режим презентації
 • Шаблони преміум-класу та бібліотеки форм
 • Ємність пам’яті 1 Гб

Цей план підходить для осіб із зростаючими потребами або для стартапів і малих підприємств, яким потрібні доступні плани та гідні набори функцій.

#3. Команда

План коштує 9 доларів США на користувача та включає всі функції індивідуального плану, а також:

Це найкраще для підприємств, що розвиваються.

#4. підприємство

Зв’яжіться з відділом продажів, щоб отримати цінову пропозицію відповідно до ваших вимог. План містить усі функції командного плану, а також:

Висновок: чи вартий Lucidchart?

Одним словом так!

Lucidchart має бездоганний набір функцій, які дозволять вам легко створювати професійні діаграми. У ньому є величезна бібліотека шаблонів, форм і елементів, які допоможуть вам презентувати свої ідеї, візуалізувати дані та приймати кращі рішення.

Користуватися Lucidchart легше як для початківців, так і для досвідчених користувачів, а його тарифні плани підходять для окремих осіб і різних компаній.

Отже, спробуйте Lucidchart, щоб на собі відчути його силу.

Ви також можете дослідити найкраще програмне забезпечення для створення красивих діаграм Ганта для ваших проектів