Оновіть свій телефон – покроковий посібник із скидання iPhone до заводських налаштувань

Categories:

Настає момент, коли виникає необхідність очистити пам’ять iPhone.

Можливо, ви хочете скинути його перед продажем або отримати більш плавний досвід, оновивши всю систему. У цих випадках (поряд з іншими) доцільно відновити заводські налаштування iPhone.

Скидання заводських налаштувань означає повернення iPhone до початкових налаштувань. Це робить ваш пристрій як новий зсередини, не залишаючи нічого позаду.

Якщо ви хотіли відновити заводські налаштування свого iPhone, щоб оновити його вкрай необхідно, тоді ви потрапили в потрібне місце. Ми розглянемо кілька найкращих (і найпростіших) способів це зробити.

Переваги скидання iPhone до заводських налаштувань

Залежно від причини скидання iPhone до заводських налаштувань це може мати кілька переваг. Ось деякі з них:

#1. Покращує загальну продуктивність

Моя улюблена і найважливіша перевага: коли ви скинете iPhone і знову ввімкнете його, ви помітите, що продуктивність пристрою набагато краща.

Це буде плавніше та без затримок. Крім того, час завантаження покращиться, майже як ви купили його 5 хвилин назад у магазині.

Причина цього полягає в тому, що скидання до заводських налаштувань позбавляє збережених непотрібних даних і видалених програм.

Читайте також: Як очистити кеш на iPhone за допомогою програм Cleaner або без них

#2. Захищає вашу конфіденційну інформацію

Якщо ви плануєте продати свій iPhone, ніколи не буде гарною ідеєю просто передати пристрій, не стираючи дані. Скидання заводських налаштувань очистить всю пам’ять і захистить вас від будь-якого зловживання даними.

  Виправити помилку, що сталася під час запуску Roblox

Останнє, чого ви хочете, це щоб ваші дані опинилися в руках хакера.

#3. Вирішує неприємні проблеми

Проблеми з iCloud, Airdrop або навіть екраном вашого iPhone, застряглим на логотипі Apple, можуть викликати неймовірне розчарування. Хороша новина полягає в тому, що скидання до заводських налаштувань у більшості випадків може вирішити проблему, оскільки це чудовий «останній засіб» для вирішення конкретних незначних або навіть серйозних проблем.

Що потрібно зробити перед скиданням iPhone до заводських налаштувань

Перш ніж продовжити скидання заводських налаштувань, вам потрібно зробити дві основні речі.

#1. Резервне копіювання даних

Це слон у кімнаті. Перш ніж продовжити, важливо створити резервну копію даних, щоб ви могли відновити їх після скидання. Навіть якщо він вам не потрібен, про всяк випадок варто потримати його деякий час.

Ви можете легко створити резервну копію своїх даних у iCloud, перейшовши в Налаштування > [Your Name] > iCloud, а потім увімкніть опцію резервного копіювання iCloud.

Це призведе до перенесення всіх даних вашого пристрою в iCloud.

#2. Вийти з iCloud

Якщо ви плануєте продати свій телефон, найбільша послуга, яку ви можете зробити для свого майбутнього покупця, це вийти зі свого iCloud. Якщо ви цього не зробите, ваш покупець не зможе ним скористатися, оскільки пристрій матиме блокування активації.

Коли ви виходите з iCloud, ваш обліковий запис видаляється з облікового запису. Таким чином ваш покупець зможе почати все заново без проблем.

Ви можете зробити це, перейшовши в Налаштування > [Your Name] > Вийти.

Ваш обліковий запис iCloud буде видалено з пристрою. Пам’ятайте, що робіть це, лише якщо ви плануєте продати або віддати свій телефон комусь іншому. У всіх інших випадках це не потрібно.

Тепер давайте перейдемо до різних способів відновлення заводських налаштувань iPhone.

Скидання з налаштувань

Це найпростіший спосіб скинути налаштування iPhone, і він займає не більше кількох секунд. Все, що вам потрібно зробити, це перейти в «Параметри» > «Загальні», а потім прокрутити вниз, доки не побачите «Перенесення або скидання iPhone».

  7 найкращих платформ винагороди за помилки для організацій для покращення безпеки

Натисніть «Стерти весь вміст і налаштування».

Ви повинні побачити такий екран.

Натисніть «Продовжити», і все буде готово. Це призведе до видалення всіх ваших даних.

Скинути віддалено

Якщо ви втратили свій пристрій і боїтеся, що хтось може зловживати вашими даними, ви можете легко видалити їх, перейшовши на iCloud.com і ввійшовши, використовуючи свої облікові дані.

Перш ніж дозволити вам отримати доступ до свого облікового запису, iCloud надішле код підтвердження на номер телефону, пов’язаний із вашим iCloud.

Введіть його. Якщо у вас також немає доступу до номера телефону, вам доведеться звернутися до служби підтримки Apple, щоб знайти рішення.

Перейшовши на інформаційну панель, натисніть «Знайти».

Натисніть «Усі пристрої» та виберіть свій iPhone.

Натисніть «Стерти iPhone».

Знову ж таки, Apple надішле код підтвердження на підключений номер телефону, або ви можете надіслати його на інший iPhone, використовуючи той самий обліковий запис iCloud. Цього достатньо, щоб стерти всі дані на втраченому iPhone.

Скидання через Finder на Mac

Якщо у вас комп’ютер Mac, ви можете стерти всі дані на своєму iPhone за допомогою Finder. Почніть з підключення iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB або USB-C.

На обох пристроях ви отримаєте сповіщення із запитанням, чи хочете ви довіряти цьому пристрою.

Просто натисніть «Довіряти». Після завершення завантаження ви повинні побачити такий екран:

Натисніть «Відновити iPhone», підтвердьте це в наступному спливаючому вікні, і все. Пам’ятайте, що якщо функцію Find My увімкнено, вам доведеться вимкнути її, перш ніж продовжити скидання.

Скидання через iTunes

Незалежно від того, чи є у вас комп’ютер Mac або Windows, ви можете легко це зробити. Найкраще в цьому методі те, що вам не потрібен пароль, щоб стерти пам’ять. Єдина вимога полягає в тому, що вам потрібно один раз синхронізувати свій iPhone з iTunes.

  Як побачити, які пристрої використовують ваш обліковий запис Amazon Video

Це дуже простий процес. Почніть з підключення iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB або USB-C. Далі відкрийте iTunes, натисніть «Підсумок» і, нарешті, натисніть «Відновити iPhone».

У спливаючому вікні, що з’явиться, натисніть «Відновити», щоб підтвердити це, і цього буде достатньо.

Є кілька інструментів сторонніх розробників, які дозволяють швидко та легко відновити заводські налаштування iPhone.

#1. Tenorshare 4uKey

Tenorshare має величезну колекцію інструментів, які вирішують майже всі проблеми користувачів iOS, і 4uKey нічим не відрізняється.

Крім того, що це інструмент для видалення блокування екрана, він дозволяє безпечно відновити заводські налаштування iPhone без введення пароля.

Процес простий і займає не більше кількох хвилин.

#2. AnyFix

Універсальний інструмент для оживлення ваших пристроїв Apple, AnyFix містить багато рішень для ваших неприємних проблем. Це допоможе вам виправити понад 100 системних проблем і помилок iTunes, і це навіть не враховуючи можливості легкого відновлення заводських налаштувань вашого iPhone.

Цей інструмент особливо корисний, коли ви забули пароль і хочете скинути його. Це дозволяє стерти дані та повернути пристрій на новий, не запитуючи пароль.

Вона має дуже чуйну команду підтримки клієнтів, яка доступна щодня та в будь-який час протягом усього року, тому ви можете зв’язатися з нею, коли у вас виникнуть будь-які проблеми.

#3. Dr.Fone Data Eraser

Повністю видаліть усі наявні дані за допомогою Dr.Fone Data Eraser, спеціального інструменту для остаточного видалення даних із вашого iPhone.

Це допомагає стерти такі дані, як:

  • СМС
  • Історія викликів
  • Медіафайли
  • Дані програм і сміття
  • Дані браузера
  • Голосові нагадування

Щоб завершити процес, потрібно лише 3 кроки та лише кілька хвилин.

Заключні думки

Відновлення заводських налаштувань вашого iPhone не повинно бути складним процесом. На щастя, наведені вище методи спрощують і полегшують виконання роботи, не докладаючи поту.

Далі перегляньте найкращі інструменти для відновлення даних на вашому iPhone та iPad.