Оновлення Windows 10 жовтня 2018 року призупинено

Categories:

Корпорація Майкрософт випустила своє наступне велике оновлення функцій 2 жовтня 2018 року. Це оновлення функції прийшло з незвичайною помилкою; він видаляв файли користувачів під час оновлення. Протягом перших кількох днів Microsoft не визнавала помилку. З тих пір було розпочато розслідування, і ця помилка, здається, настільки стійка, що Microsoft призупинила оновлення Windows 10 жовтня 2018 року.

Це означає, що користувачі більше не зможуть завантажити наступне оновлення функцій через оновлення Windows.

Оновлення до оновлення жовтня 2018 року

Оскільки Microsoft витягнула оновлення, це означає, що компанія радить користувачам утримуватися від його встановлення, і ви дійсно повинні їх прислухатися. Деякі користувачі, які не дуже хотіли оновлюватися відразу, з огляду на те, що оновлення Windows 10 вже призупинили оновлення на 30 днів. У цьому випадку оновлення ніколи не завантажується у вашу систему. Однак якщо оновлення вже завантажено у вашу систему, ви можете встановити його. Як тільки файли будуть у вашій системі, ніщо не заважає вам оновити.

  Як згрупувати програми в одне вікно в Windows 10

Якщо вам потрібно оновитися до наступної версії, переконайтеся, що у вас є резервна копія всього, і краще, якщо ви виконаєте чисту інсталяцію замість оновлення. Якщо у вас немає оновлення, але ви все одно хочете перейти на Windows 10 1809, ви можете спробувати одну з інсайдерських збірок або знайти торрент-файл для оновлення за жовтень 2018 року (переконайтеся, що ви використовуєте справжній ключ продукту. Програмне піратство є злочином).

Якщо вам відчайдушно потрібно оновитися до цієї нової версії, а про чисту інсталяцію не може бути й мови, створіть резервну копію всього. Для користувачів Windows 10 Pro є одне виправлення, яке може запобігти втраті даних, але ви повинні вжити всіх необхідних заходів, щоб бути в безпеці.

  5 способів відкрити програми в Windows 10

Доступність оновлення за жовтень 2018 року

Microsoft знадобиться трохи часу, щоб випустити стабільну версію жовтневого оновлення без помилок, але це займе не більше одного місяця. Незабаром у Windows Update має з’явитися стабільна версія. Якщо у вас уже завантажена старіша версія, спочатку її потрібно видалити. Оновлення, щойно воно стане доступним, буде завантажено, якщо ви не відклали оновлення. Щоб бути в безпеці, ви можете Google, коли оновлення стане доступним, і почекати кілька днів, щоб перевірити, чи проблема з ним виправлена ​​чи ні.

Це друге значне оновлення, яке випустила Microsoft. У квітневому оновленні виникли проблеми, але вони були виявлені до того, як оновлення було розгорнуто користувачам.

  Як обмежити пропускну здатність для оновлень Windows у Windows 10