Оновлення до нового майстра очищення: Narwal Freo X Ultra

Як вимогливий домовласник, який пристрасно прагне зберегти свій дім бездоганним, ви, швидше за все, знаєте про роботи-пилососи Narwal. Нарвал це прогресивна технологічна компанія, яка входить до двох найкращих брендів роботів-швабр преміум-класу в Північній Америці та до п’ятірки світових брендів роботів-пилососів. Нарвал є кращим вибором понад 1,8 мільйона сімей у понад 20 країнах світу.

Після успіху роботи-пилососа Narwal Freo та роботи-пилососа у 2023 році Narwal повернувся з наступним рівнем технології комбінованого пилососа та миття у роботі-пилососі Freo X Ultra. Створений для забезпечення виняткової потужності та розроблений для мінімального обслуговування, передовий Freo X Ultra робить процес очищення простим для користувачів. Він забезпечує неперевершену зручність і ефективність для отримання чистих підлог.

Один із найкращих і найпрактичніших подарунків, які ви можете отримати собі, цей технологічно вдосконалений робот-пилосос із пилососом і шваброю обіцяє найкраще прибирання без рук і є ідеальним супутником для власників домашніх тварин і сімей з дітьми. Футуристичні функції та інновації цього нового майстра очищення Narwal Freo X Ultraроблять його кардинальною перевагою серед сучасних роботів-пилососів преміум-класу.

Додаток Narwal Freo і Snappy Mapping допоможуть вам рухатися

Завантажте програму Narwal Freo на свій телефон, підключіться та почніть малювати свій дім кількома кліками. Ви можете створювати тривимірні карти для різних приміщень і планувань вашого будинку. А якщо ваш будинок багатоповерховий, ви можете створити до чотирьох різних карт.

Ви також можете встановити заборонені зони для тих областей, які ви не бажаєте прибирати. Крім того, інтелектуальний Freo X Ultra автоматично виконає глибоке очищення ділянок, які не були очищені протягом тижня.

  Що таке GPTZero? Як використовувати його для виявлення тексту, створеного ШІ

Ви будете насолоджуватися автоматичним режимом розумного додатка, який зробить вас вільними. Однак, якщо ви любите прибирати у своєму додатку, у додатку можна налаштувати численні параметри налаштування, як-от запланувати день і час, коли потрібно прибрати кімнату, пилососити чи мити шваброю або пилососити та мити одночасно, а також зменшити шум від док-станцію також.

Крім того, мобільний додаток дозволяє легко обслуговувати та підтримувати роботу Freo X Ultra на оптимальному рівні, надаючи повний контроль за допомогою важливих даних про кожну частину робота-пилососа. Ви також можете керувати ним голосом.

Всмоктування 8200 Па для глибшого очищення та бездоганного дому

Створений для виняткової потужності, Freo X Ultra є потужним продуктивним із колосальним тиском всмоктування 8200 Па, який висмоктує найскладніші плями та брудні рідини. Потужна миюча дія Freo X Ultra забезпечує 99% видалення частинок, залишаючи тверді підлоги та килими чистими.

Будь то цукерки, чіпси, крихти пластівців, шерсть домашніх тварин, пил або сміття, Freo X Ultra з найкращою в галузі потужністю пилососа очистить їх усе, навіть якщо вони закопані глибоко в килим. Freo X Ultra має коефіцієнт видалення волосся з килимів 99,56 відповідно до сертифікату TUV.

Сертифікована плаваюча щітка без заплутування

Плаваюча щітка Zero-Tangling Floating Brush робить Freo X Ultra обов’язковим для сімей домашніх тварин. Ця революційна інновація містить конічну щітку для чищення на одному плаваючому кронштейні. Завдяки такому аеродинамічному дизайну щітка стратегічно розташовує кожне пасмо для створення повітряного потоку, який, у свою чергу, запобігає сплутуванню. В результаті шерсть і шерсть домашніх тварин потрапляють безпосередньо в мішок для пилу, а не в пастці щітки.

Freo X Ultra, сертифікований SGS і TÜV, має 0% коефіцієнт сплутування та 99,5% показника миттєвого видалення волосся. Більше ніякого брудного волосся та хутра, що плутаються в щітці, яку важко чистити. Насолоджуйтесь ідеальним видаленням та утилізацією шерсті домашніх тварин із максимальною легкістю.

Лідарне картографування та трилазерне уникнення перешкод для точного очищення

Freo X Ultra використовує технологію картографування LiDAR SLAM 4.0, яка сканує 360° оточення Freo X Ultra. Це гарантує, що Freo X Ultra вивчає та запам’ятовує ідеальний маршрут, що веде до точного швидкого картографування та пошуку шляху вдень чи вночі.

  Виправлення. Не вдається ввійти в Spotify за допомогою правильного пароля

У поєднанні з цією провідною в галузі технологією картографування є Tri-Laser Obstacle Avoidance Freo X Ultra, яка дозволяє уникнути навіть невеликих і низько розташованих об’єктів завдяки лазерам з міліметровою точністю. Будь то іграшки вашої дитини, залишені на килимі після гри, чи будь-який предмет, що лежить на підлозі, Freo X Ultra достатньо розумний, щоб маневрувати навколо будь-якої перешкоди, прибираючи ваш дім.

Швабри, поки ваша підлога не засяє, як нова

Freo X Ultra оснащений трикутними швабрами з подвійним обертанням і миттям. Ці запатентовані насадки-роботи Rouleaux не залишають зазорів для ретельного прибирання. Вони натискають вниз із силою 12 Н і обертаються зі швидкістю 180 обертів за хвилину, щоб видалити найстійкіші плями. Freo X Ultra також має адаптивне очищення та застосовує ніжний тиск 7N на дерев’яну підлогу, щоб забезпечити глибоке очищення без ризику пошкодження.

Крім того, інтелектуальний матричний шлях очищення Freo X Ultra проходить по всіх місцях очищення як горизонтально, так і вертикально. Таким чином, ви можете досягти глибшого видалення пилу та волосся під будь-яким кутом, навіть килимів з довгим ворсом. Крім того, автоматичний 12-мм підйом швабри запобігає намокання килимів, автоматично визначаючи тип підлоги та піднімаючи накладки швабри.

Крім того, перша в світі вбудована технологія EdgeSwing дозволяє головкам швабри досягати всіх частин підлоги за допомогою бічних датчиків, щоб охоплювати перешкоди та прибирати близько до краю.

Freo X Ultra має функцію автоматичного цілеспрямованого прибирання з технологією DirtSense, яка продовжує мити, доки ваша підлога не стане чистою. По-перше, Freo X Ultra аналізує рівень забруднення за допомогою датчиків, які контролюють використання води під час миття, щоб визначити надмірно забруднені ділянки.

DirtSense наказує роботу-пилососу пройти по цих брудних плямах і кілька разів їх очистити. При цьому DirtSense також оцінює продуктивність Freo X Ultra на основі кольору води та рівня її чистоти. Тому робот-пилосос ретельно витирає брудні ділянки, доки DirtSense не помітить, що показники води покращилися.

  Що таке номер каналу ATT ESPN?

Універсальна док-станція, яка зберігає швабри в чистоті

Красиво оформлена док-станція All-In-One чудово впишеться в сучасний інтер’єр вашого дому. Ця інноваційна станція — це центр обслуговування без використання рук, який миє швабри, водночас очищаючи себе. Док-станція автоматично миє та промиває брудні насадки швабри, гарантуючи, що вони завжди чисті. Він автоматично сушить швабри теплим повітрям 104°F. Крім того, автоматичне дозування миючого засобу подає миючий розчин із автономного резервуару, коли це потрібно для чищення швабри.

Якщо ви використовуєте пилозбірник, то після очищення пилозбірник просушується протягом 45 хвилин, щоб знищити бактерії та запахи. А з антибактеріальним автоматичним сушінням мішків для пилу, сертифікованим SGS, немає жодного запаху чи бактерій. Крім того, цей сертифікований SGS антиалергенний 1-літровий одноразовий мішок для пилу Hepa забезпечує легку утилізацію без будь-якого безладу чи суєти.

Автономне очищення від пилу протягом 7 тижнів без обслуговування

Freo X Ultra також є кращим від роботи-пилососів на ринку, оскільки він має вбудовану систему очищення від пилу. Ця унікальна система стискає пил і бруд і стискає їх у крихітний простір, гарантуючи, що ви зможете насолоджуватися семитижневим прибиранням без обслуговування. Після закінчення цього часу ви можете легко викинути мішок для пилу для легкої та чистої утилізації.

Завдяки сертифікованому SGS ефективності фільтрації понад 99% і антибактеріальному рівню понад 99% немає пилу та забруднень.

Narwal Freo X Ultra: відзначений нагородами робот-пилосос, який ідеально підходить для вашого дому

Freo X Ultra отримав визнання та визнання за свою технологію та дизайн і був удостоєний кількох престижних нагород, таких як Red Dot Design Award, iF Design Award та IDA Design Gold Award. Він також був представлений серед найкращих на CES 2024.

Хороша новина полягає в тому, що як читач MUO ви можете насолоджуватися колосальною знижкою в 200 доларів на Freo X Ultra, використовуючи код NARWALNEW, дійсний з 6 по 12 березня 2024 року на Amazon. Так, це найкращий час придбати надійну систему очищення, яка звільнить вас. Перейдіть до виняткової потужності та мінімального обслуговування за допомогою футуристичного Narwal Freo X Ultra.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.