Онлайн-інструмент для розв’язування алгебри, який містить покрокові інструкції

Кілька тижнів тому ми розглянули програму для iOS під назвою PhotoMath, яка могла зчитувати прості друковані математичні задачі з камери вашого телефону та розв’язувати їх. Математика була прокляттям мого академічного життя, і я міг би скористатися таким додатком, як PhotoMath, а також таким, як Algebra Calculator MathPapa. Це веб-додаток, який може вирішувати задачі з алгебри. Ви можете ввести задачу або рівняння, щоб отримати відповідь разом із кроками розв’язання. Ви також можете заповнити значення змінних в алгебраїчному рівнянні та отримати остаточну відповідь на нього. Додаток має чудовий мобільний режим, який полегшує введення формул, якщо ви не використовуєте його зі свого робочого столу.

  Як підсумувати рядки та стовпці в Microsoft Word

У відповідне текстове поле введіть алгебраїчну задачу. Це може виглядати не так, як є, тому що на клавіатурі відсутні символьні клавіші для деяких математичних функцій, але коли ви вводите задачу, програма зчитує її та відображає її у правильній математичній формі. Я перевірив це за допомогою дуже простої алгебраїчної формули з двома змінними, і вона змогла ідеально розширити її.

Ви можете спробувати це з більш складною формою цієї ж формули, і вона все ще чудово працює.

Якщо ви знаєте значення змінних, наприклад, ви розв’язуєте його для квадратного рівняння, ви можете перейти на вкладку Оцінити та ввести значення невідомих змінних, щоб розв’язати його для одного значення.

  Як швидко вимкнути дратівливі сповіщення на Apple Watch

Точність цього калькулятора не викликає сумнівів. Якщо ви студент, це досить гарна шпаргалка та посібник. Якщо ви вчитель, це все одно гарна шпаргалка та посібник, але й корисна допомога. Мобільна версія досить непогана, хоча додаток може використовувати як в мобільній, так і в настільній версії, так це можливість легше вводити математичні символи. Візьмемо, наприклад, квадратне рівняння, яке вимагає використання символу під коренем, який не підтримується клавіатурами. Крім цього, у мене немає претензій до цього додатка. Це не вирішує алгебраїчну проблему, зберігаючи синтаксис, щоб краще пояснювати рішення кроків, що показує увагу до деталей і допомагає легше зрозуміти рішення. Я б хотів, щоб це існувало, коли я вчився в школі і боровся з домашнім завданням.

  Як додати розгалуження в Microsoft Forms

Відвідайте калькулятор алгебри