Ой! AppLock використовує зразок клавіш гучності, щоб запобігти доступу до програм [Android]

| | 0 Comments| 9:12 AM
Categories:

Android Lollipop, коли він нарешті з’явиться у масах, має дуже цікаву та надзвичайно корисну функцію, яка дозволяє створювати гості на своєму телефоні. Цей гостьовий обліковий запис має обмежений доступ і є чудовим способом передати свій пристрій дитині або друзям, не боячись, що вони будуть шукати або видаляти щось важливе. Поки він не з’явиться, а для деяких пристроїв може пройти досить багато часу, ми продовжуватимемо зберігати наші особисті речі в безпеці іншим способом. Ой! AppLock — це безкоштовна програма для Android, яка блокує вибрані вами програми. Ключ до розблокування програм і отримання доступу до них – це те, що відрізняє його. Там, де зазвичай користувачі возилися, проводячи пальцем або натискання на екрані, коди чи шаблони, ця програма розблоковується за допомогою клавіш гучності.

  Популярний KMPlayer виходить на Android та iOS; Ми працюємо

Запустіть програму та прочитайте прості інструкції, показані під час першого запуску. Торкніться «Зрозуміло», щоб продовжити, і ви потрапите до налаштувань програми, де вам потрібно її ввімкнути. Як додатковий захід безпеки, ви можете налаштувати програму блокувати програми, коли екран вимикається. Тут також можна змінити ключ розблокування. За замовчуванням тричі натискання кнопки збільшення гучності розблокує. AppLock і будь-які заблоковані програми.

Якщо хтось торкнеться Ой! AppLock, він відображатиметься як додаток для нотаток (хоча назва не замасковано) і повернеться до свого фактичного стану лише після введення ключа пароля.

Щоб заблокувати програми, проведіть по них ліворуч у списку розблокованих, і вони будуть додані до списку заблокованих. Перейдіть до списку заблокованих, а потім проведіть пальцем униз, щоб оновити його. Коли ви намагаєтеся отримати доступ до однієї із заблокованих програм, ви потрапляєте до цільового екрана, а потім не можете натиснути на що-небудь або перейти на інші екрани в цій програмі, якщо не введете пароль.

  Як встановити Linux з телефону Android за допомогою DriveDroid

Ой! AppLock працює без перешкод, але з цим є невелика проблема; коли програма заблокована, на жаль! AppLock показуватиме банери над ним. Ймовірно, що це мертва річ для тих, хто знає, що певна програма (наприклад, Dropbox) насправді не містить реклами. Я розумію необхідність монетизації програми, але де На жаль! AppLock розглядає можливість вибору нетрадиційного методу розблокування, щоб уникнути легкого доступу, йому також потрібно знайти рішення для цього.

Встановити Ой! AppLock із магазину Google Play