Одночасно підключіть ваші консолі та ПК для нових вражень

Ключові висновки

 • Astro A50 X — висококласна бездротова ігрова гарнітура, яка забезпечує одночасне підключення до консолей PlayStation і Xbox, що робить її чудовим вибором для геймерів, які грають на кількох консолях.
 • Гарнітура має підключення Bluetooth і настроюваний звук, що дозволяє гравцям чути кожну деталь під час гри.
 • Незважаючи на те, що Astro A50 X коштує безперечно дорого, його чудова якість звуку, зручний дизайн і вражаючий мікрофон роблять це вигідною інвестицією для геймерів, які шукають першокласну ігрову гарнітуру.

Протягом останніх 10 років серія Astro A50 була основним продуктом у сфері високоякісних бездротових ігрових гарнітур. Остання версія цієї культової лінійки — Astro A50 X — приносить значне оновлення.

За ціною 380 доларів він може похвалитися революційною функцією: він може одночасно підключатися до консолей PlayStation і Xbox, що робить його привабливим варіантом для геймерів, які володіють обома системами. Він також оснащений підключенням Bluetooth і настроюваним звуком, який дозволяє чути кожну деталь під час гри.

Ця ігрова гарнітура, безсумнівно, дорога, але вона вдихає в ігри абсолютно новий рівень життя, якого я ніколи не бачив досі.

Logitech Astro A50 X

Гарнітура Astro A50 X із чудовим аудіосистемою, одночасним підключенням до PlayStation і Xbox і зручним, але стильним дизайном від Logitech — це дорогий, але чудовий варіант для геймерів.

Мікрофон всеспрямований

Сумісність Xbox, Playstation, Windows, Mac

Що входить до комплекту: бездротова гарнітура A50 X, базова станція HDMI A50 X, кабель USB-A – USB-C, комбінований кабель живлення USB-C, адаптер змінного струму + штепсельні головки, карта активації Dolby Atmos

Бренд Logitech

Термін служби батареї 24 години

Частотна характеристика 20-20 000 Гц

Тип зарядки Зарядна док-станція, дротовий зарядний порт USB-C

Частотна характеристика мікрофона 60-20 000 Гц

плюси

 • Базова станція може підключатися та перемикатися між ПК, PlayStation і Xbox
 • Неймовірна якість звуку та пристойний мікрофон
 • Перемикач HDMI
 • Dolby Atmos
 • Чудовий час автономної роботи

мінуси

 • Дуже дорогий
 • Консолі повинні бути близько один до одного

Дизайн: знайома, але міцна естетика

Джорджі Перу / MakeUseOf

Дизайн A50 X дуже схожий на свого попередника, A50, з гарнітурою та підставкою, які зберігають схожу естетику. Чорні чи білі амбушюри в стилі Astro, прикріплені до підвішених металевих стовпів, роблять A50 X миттєво впізнаваним. Хоча дизайн не сильно змінився, якість збірки заслуговує похвали.

Амбушюри такі ж, як і в гарнітурі A50: магнітні, тканинний, але повністю дихаючі. Це призводить до того, що в амбушюри надходить багато звуку, але також виходить розумна кількість звуку. І якщо ви хочете замінити їх на альтернативні амбушури, ви можете. Але вони неймовірно зручні, що поширюється і на пов’язку. Покритий таким же плюшевим матеріалом, ви можете легко носити A50 X протягом тривалого часу, не відчуваючи дискомфорту.

Джорджі Перу / MakeUseOf

Завдяки повному регулюванню ви можете взяти гарнітуру, крутити її та згинати. Я не знаю, як це робиться, але ця річ міцна. Крім того, що A50 X менш крихка, ніж деякі інші ігрові гарнітури, вона є чудовим компаньйоном для тих, хто носить окуляри. Можливість регулювання означає менший тиск навколо скронь, дозволяючи вам згинати гарнітуру відповідно до форми та розміру голови.

Лівий навушник оснащений гнучким мікрофоном, а всі порти та елементи керування зручно розташовані на правому навушнику. Тут ви можете легко переміщатися між різними параметрами, такими як перемикання між голосом і грою, збільшенням/зменшенням гучності, пристроєм тощо. А якщо ви не бажаєте використовувати включену бездротову базову станцію, ви можете отримати доступ до порту USB-C для дротова зарядка.

Базова станція, яка служить як зарядним пристроєм, так і передавачем, є найважливішою модернізацією в A50 X, що забезпечує одночасне підключення до ПК, PlayStation і Xbox. Під гарнітурою ви знайдете три металеві зарядні контакти, які утворюють з’єднання, коли ви розміщуєте її на базовій станції. Світлодіодний індикатор світиться помаранчевим під час заряджання, що корисно, оскільки може бути трохи складно змусити гарнітуру сидіти рівно під час заряджання, поки ви звикнете до її положення.

Джорджі Перу / MakeUseOf

На передній панелі базової станції можна легко побачити чотири світлодіоди, які показують рівень заряду батареї гарнітури. Інший світлодіод показує, до якого пристрою підключена гарнітура.

Ви знайдете масив портів USB-C на задній панелі, кожен з яких поєднується з портом HDMI. Це для з’єднань Xbox, PlayStation і ПК. Якщо ви знайомі з A50s, ви помітите, що ця нова конфігурація видаляє допоміжний вхід 3,5 мм, оптичний аудіо вхід і вихід і порт USB-A.

Підключення: технологічне диво

Можливість підключення A50 X є видатною функцією, що дозволяє безперебійну інтеграцію з ПК, PlayStation і Xbox одночасно. На задній панелі базової станції розміщено три порти USB-C у поєднанні з портами HDMI, які підходять для кожної консолі. Це дуже просте налаштування для комп’ютерних ігор — під’єднайте комбінований кабель USB-C/Power Combo до USB-порту ПК базової станції та переконайтеся, що кабель USB-C і адаптер живлення, що входить у комплект, підключені.

Існує дещо заплутаний процес з’єднання HDMI, якщо ви хочете використовувати A50 X для ігор на консолі. Тим не менш, після налаштування гарнітура пропонує безпроблемний досвід гри на різних платформах. Базова станція виконує роль перемикача HDMI, спрощуючи налаштування кабелю та звільняючи порти HDMI на телевізорі.

Щоб не заблукати під час налаштування, ось кілька вказівок:

 • Розмістіть базову станцію в центрі поблизу ігрової установки.
 • Підключіть базову станцію до джерела живлення за допомогою адаптера живлення та комбінованого кабелю USB-C.
 • Під’єднайте кабель HDMI від PlayStation/Xbox до одного з портів HDMI, позначених як PlayStation/Xbox, на задній панелі базової станції.
 • Підключіть кабель USB від PlayStation/Xbox до відповідного порту USB-C на задній панелі базової станції.
 • Підключіть вихід HDMI від базової станції до телевізора або монітора за допомогою кабелю HDMI 2.1.
 • Увімкніть консолі PlayStation і Xbox.
 • На гарнітурі Logitech Astro A50 X використовуйте кнопку пристрою, щоб переключатися між PlayStation і Xbox, вибираючи потрібну консоль.

Ви повинні використовувати кнопку пристрою на гарнітурі Logitech Astro A50 X, щоб переключатися між джерелами звуку PlayStation, Xbox і ПК. A50 X отримує аудіо гри з каналу HDMI, а з’єднання USB підтримує функції голосового чату. Базова станція поєднує обидва джерела звуку в гарнітуру.

Джорджі Перу / MakeUseOf

Після підключення перемикатися між кожною консоллю або комп’ютером дуже просто. Просто виберіть пристрій, який ви використовуєте, і ось воно. Звичайно, таке налаштування може підійти не всім, але якщо ваш ігровий комп’ютер встановлено в тій самій кімнаті, що й ваші Xbox та/або PlayStation, це уникає необхідності мати гарнітуру для кожного пристрою чи болю під’єднання через Bluetooth щоразу, коли ви хочете перемикатися між ними.

Якість звуку: Dolby Atmos і вражаюча якість мікрофона

A50 X підтримує ряд платформ, включаючи Windows, Mac, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One і Xbox Series X/S. Зокрема, він включає авторизацію Dolby Atmos для навушників для ПК з Windows і Xbox, а також використовує функцію 3D-аудіо PlayStation 5.

Підключення Bluetooth додає універсальності, дозволяючи користувачам підключати гарнітуру до смартфонів або інших пристроїв, сумісних з Bluetooth.

Незважаючи на те, що гарнітура A50 X має високу ціну, починає ставати зрозумілим, чому це так. Якщо ви інвестуєте в A50 X, ви можете відмовитися від будь-яких інших навушників або гарнітур, які у вас є для ваших консолей, ігрового ПК, телефону тощо, якщо ви дійсно цього хочете. Хоча я не бачу себе в такому одягу, ви розумієте, що я намагаюся тут сказати.

Джорджі Перу / MakeUseOf

Для користувачів, які хочуть налаштувати звук, що виходить з A50 X, Програмне забезпечення Logitech G Hub пропонує 10-смуговий еквалайзер для налаштування звуку. Програмне забезпечення інтуїтивно зрозуміле, і ви також можете завантажити додаток для iOS/Android.

Однак явним недоліком є ​​відсутність широких опцій для мікрофона. Хоча мікрофон не має такого рівня налаштування, як в інших гарнітурах Logitech, його готова продуктивність вражає, що робить його придатним для голосового чату та звичайного потокового передавання.

Регульованість мікрофона та його чіткість заслуговують на увагу. Хоча йому може бракувати широких можливостей налаштування, продуктивність за замовчуванням є більш ніж задовільною.

Навушники, оснащені 40-міліметровими графеновими динаміками Logitech, забезпечують повне та захоплююче звучання, покращуючи якість звуку та забезпечуючи більш збалансований та чіткий звук, ніж їхні попередники.

Ігри: захоплюючий звук і просторова точність

Джорджі Перу / MakeUseOf

Аудіопродуктивність A50 X є найяскравішою, пропонуючи потужні баси, чіткі середні та чіткі високі частоти. Досі я не мав уявлення про те, що я втрачаю під час гри. Я завжди вважав, що звук, який я чую, досить пристойний, але коли грав ряд ігор за допомогою Astro A50 X, я був вражений.

Просторовий звук чудовий. Щоб перевірити це, я неохоче завантажив Fortnite, де очікував швидкої смерті. Однак можливість вдарити по слідах інших гравців, перезаряджати зброю та точно знати, звідки вони будуть виходити, змінила правила гри! Було підкреслено кожну деталь — навіть звук різних місцевостей — це було неперевершене враження.

Тестування з музикою також показало добре збалансований звуковий профіль без спотворень навіть на максимальних рівнях гучності. Баси були різкими, середні частоти чіткими та не каламутними, з детальними високими, які часто губляться.

Можливості просторового аудіо сяють в іграх, забезпечуючи захоплюючий досвід із спрямованим зображенням. Незалежно від типу гри, гарнітура забезпечувала виняткову якість звуку, демонструючи свою майстерність. Ще одна галочка від мене.

Преміальна інвестиція

Logitech G Astro A50 X — чудова ігрова гарнітура, яка пропонує унікальну перевагу для геймерів, які грають на кількох консолях. Можливість одночасного підключення до PlayStation і Xbox разом із вражаючою звуковою продуктивністю виправдовує преміальну ціну. Хоча процес налаштування може бути дещо заплутаним, зручність і універсальність, які він привносить у мультиплатформенну гру, роблять його вигідною інвестицією для тих, хто володіє як консолями, так і ігровим ПК.

Відсутність певних портів і висока ціна можуть відлякати деяких користувачів, але загальний пакет і продуктивність роблять Astro A50 X головним претендентом на ринку бездротових ігрових гарнітур.

Logitech Astro A50 X

Гарнітура Astro A50 X із чудовим аудіосистемою, одночасним підключенням до PlayStation і Xbox і зручним, але стильним дизайном від Logitech — це дорогий, але чудовий варіант для геймерів.