Один або кілька елементів у синхронізованій папці не відповідають помилці Outlook

Один або кілька елементів у синхронізованій папці не відповідають помилці Outlook

Синхронізація — це важлива функція в Outlook, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до своїх електронних листів, календарів та інших даних на кількох пристроях. Однак іноді ви можете зіткнутися з помилкою “Один або кілька елементів у синхронізованій папці не відповідають”, яка може бути досить заважаючою. У цій статті ми розглянемо різні причини цієї помилки та надамо кроки з її усунення.

Вступ

Помилка “Один або кілька елементів у синхронізованій папці не відповідають” виникає, коли Outlook не може синхронізувати певні елементи, такі як електронні листи або зустрічі, між вашим комп’ютером і сервером електронної пошти. Це може бути викликано різними факторами, включаючи пошкоджені дані файлів даних Outlook (PST-файлів), проблеми з підключенням або конфлікти з іншими програмами.

Причини помилки

* Пошкоджений PST-файл: PST-файли — це файли даних, які містять вашу електронну пошту, контакти та інші дані Outlook. Якщо файл PST пошкоджений, це може призвести до помилки синхронізації.
* Проблеми з підключенням: Якщо ваше інтернет-з’єднання нестабільне або повільне, це може перешкодити Outlook синхронізувати елементи.
* Конфлікти з іншими програмами: Деякі програми, такі як антивірусне програмне забезпечення, можуть перешкоджати Outlook синхронізувати елементи.
* Неправильні налаштування облікового запису: Неправильно налаштований обліковий запис електронної пошти також може призвести до помилки синхронізації.

  Гаманець Dapps, Defi, NFT [2022]

Способи усунення

Перш ніж спробувати вирішити проблему самостійно, переконайтеся, що у вас є актуальна резервна копія ваших даних Outlook. Ось кілька кроків, які можна зробити для усунення помилки:

1. Перезапустіть Outlook

Першим кроком є перезапуск Outlook. Це може допомогти вирішити тимчасові проблеми та скинути налаштування.

2. Перевірте підключення до Інтернету

Переконайтеся, що ви підключені до Інтернету та що ваше підключення стабільне. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням, спробуйте перезавантажити маршрутизатор або звернутися до постачальника послуг Інтернету.

3. Відключіть антивірусне програмне забезпечення

Іноді антивірусне програмне забезпечення може блокувати або перешкоджати Outlook синхронізації елементів. Спробуйте тимчасово відключити антивірусне програмне забезпечення, щоб перевірити, чи це вирішить проблему.

4. Перевірте налаштування облікового запису

Переконайтеся, що налаштування облікового запису електронної пошти правильні. Відкрийте Outlook, перейдіть до “Файл” > “Налаштування облікового запису” та перевірте налаштування. Якщо ви не впевнені в правильних налаштуваннях, зверніться до свого постачальника електронної пошти.

5. Створіть новий профіль Outlook

Створення нового профілю Outlook може допомогти вирішити проблеми, пов’язані з пошкодженим PST-файлом або неправильними налаштуваннями профілю. Відкрийте “Панель керування” > “Пошта” > “Показувати профілі” > “Створити” та створіть новий профіль.

*6. Використайте інструмент “Відновлення папки вхідних”

Інструмент “Відновлення папки “Вхідні”” може допомогти відновити пошкоджені дані PST-файлу. Перейдіть до “Файл” > “Інструменти” > “Очистити папку “Вхідні”” > “Відновити папку “Вхідні””.

  Що таке зловмисне програмне забезпечення RAT і чому воно таке небезпечне?

7. Відремонтуйте файл PST

Якщо інші методи не спрацювали, ви можете спробувати відремонтувати файл PST за допомогою вбудованої в Outlook утиліти ремонту. Перейдіть до “Файл” > “Налаштування облікового запису” > “Налаштування облікового запису” > “Файли даних” > “Відкрити розташування файлу” > “Вибрати файл PST” > “Параметри” > “Виконати”.

8. Зверніться до служби підтримки Microsoft

Якщо ви спробували всі наведені вище кроки і помилка не зникає, зверніться до служби підтримки Microsoft для отримання додаткової допомоги.

Висновок

Помилка “Один або кілька елементів у синхронізованій папці не відповідають” може бути неприємною, але її, як правило, можна вирішити, усунувши основні причини. Дотримуючись кроків, описаних у цій статті, ви можете відновити синхронізацію Outlook і відновити доступ до своїх даних. Якщо проблема не зникає, зверніться до служби підтримки Microsoft, щоб отримати допомогу з вирішенням проблеми.

Часті запитання

1. Що викликає помилку “Один або кілька елементів у синхронізованій папці не відповідають”?
– Пошкоджені PST-файли, проблеми з підключенням, конфлікти з іншими програмами та неправильні налаштування облікового запису.

2. Як я можу вирішити цю помилку?
– Перезапустіть Outlook, перевірте підключення до Інтернету, відключіть антивірусне програмне забезпечення, перевірте налаштування облікового запису, створіть новий профіль Outlook, використовуйте інструмент “Відновлення папки вхідних” або відремонтуйте файл PST.

  Як додати коментарі в Google Docs

3. Що станеться, якщо я проігнорую цю помилку?
– Помилка може перешкодити Outlook синхронізувати елементи, що призведе до втрати даних або неможливості доступу до ваших електронних листів та календарів.

4. Як я можу запобігти цій помилці в майбутньому?
– Регулярно створюйте резервні копії своїх даних Outlook, забезпечуйте стабільне підключення до Інтернету та регулярно оновлюйте Outlook та антивірусне програмне забезпечення.

5. Як я можу видалити пошкоджені елементи з синхронізованої папки?
– Ви не можете видалити пошкоджені елементи вручну. Ви можете спробувати використовувати інструмент “Відновлення папки “Вхідні”” або відремонтувати файл PST, щоб відновити пошкоджені елементи.

6. Чи можна втратити дані під час усунення цієї помилки?
– Дані можуть бути втрачені, якщо пошкоджений файл PST. Однак ви можете спробувати відновити дані за допомогою інструмента “Відновлення папки “Вхідні”” або утиліти ремонту PST.

7. Чи існують інші способи вирішення цієї помилки?
– Ви можете звернутися до Інтернету-форумів, таких як форум спільноти Microsoft, або отримати допомогу від стороннього спеціаліста з технічної підтримки.

8. Як я можу створити резервну копію моїх даних Outlook?
– Відкрийте Outlook, перейдіть до “Файл” > “Відкрити та експортувати” > “Імпорт або експорт” > “Експорт у файл” > “Файл даних Outlook” та виберіть розташування для збереження резервної копії.