Огляд Samsung Galaxy Watch 6 Series: більше того ж

| | 0 Comments| 2:56 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Серія Samsung Galaxy Watch 6 пропонує елегантний дизайн і вдосконалене відстеження стану здоров’я, що робить їх ідеальним вибором для користувачів екосистеми Samsung, які шукають розумний годинник, сумісний з Android.
  • Однак його продуктивність під WearOS і час автономної роботи можуть не відповідати високим очікуванням, висунутим іншими флагманськими пристроями Samsung, що є важливим фактором, який слід враховувати для потенційних оновлювачів.
  • Загалом, серія Galaxy Watch 6 вирізняється своєю естетичною привабливістю та можливостями відстеження стану здоров’я, але перед покупкою слід взяти до уваги обмеження в плавності та швидкодії відгуку програмного забезпечення, а також час автономної роботи.

Samsung є однією з небагатьох компаній, яка пропонує гідний Android-пристрій для носіння зі своєю лінійкою годинників Galaxy, а нова серія Galaxy Watch 6 є останньою ітерацією, яка працює на індивідуальній версії Wear OS. Але чи варті вони ваших грошей?

Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Повернення безеля, що обертається

$349 $430 Заощадьте $81

Серія Samsung Galaxy Watch 6 із елегантним дизайном і вдосконаленим відстеженням здоров’я є ідеальним вибором для користувачів екосистеми Samsung, які шукають розумний годинник, сумісний з Android. Однак його продуктивність під WearOS і час автономної роботи можуть не відповідати високим очікуванням, поставленим від інших флагманських пристроїв Samsung.

Торгова марка Samsung

Монітор серцевого ритму Так

Термін служби батареї 30-40 годин

Операційна система WearOS 4 з OneUI

Матеріал корпусу Нержавіюча сталь

Розмір корпусу 43 або 47 мм

Кольори сріблястий або чорний

Дисплей OLED

Процесор Exynos W930

Оперативна пам’ять 2 Гб

Пам’ять 16 Гб

плюси

  • Обертова панель чудово підходить для навігації інтерфейсом користувача
  • Відмінний вибір матеріалів і якість збірки

мінуси

  • Термін служби батареї ще має багато чого покращити
  • WearOS часом затримується

Дизайн

Серія Samsung Galaxy Watch 6, яка включає Galaxy Watch 6 і Watch 6 Classic, є елегантним, але повторюваним оновленням флагманської колекції смарт-годинників Samsung, зберігаючи разюче схожий дизайн на Watch 5 і Watch 5 Pro минулого року, які були вже схожий на серію Watch 4 до цього.

Заріф Алі / MakeUseOf

Серія Galaxy Watch 6 має скляну передню частину із захистом від сапфірового скла та стики з варіантами 40 мм і 44 мм для Galaxy Watch 6 і варіантами 43 мм і 47 мм для Classic. Вибір матеріалів також незмінний: алюміній для Watch 6 і нержавіюча сталь для Classic. 40-мм і 43-мм варіанти годинників Watch 6 і Watch 6 Classic оснащені круглим OLED-екраном діагоналлю 1,3 дюйма з роздільною здатністю 432 x 432 пікселів, тоді як більші варіанти, 44-мм і 47-мм годинники, мають трохи більший 1,5-дюймовий OLED-екран. екран з роздільною здатністю 480 х 480 пікселів.

Як і майже будь-яка інша OLED-панель флагманського продукту Samsung, ці екрани яскраві, яскраві та підтримують постійний увімкнений дисплей. Найбільш помітною зміною в цій серії є дизайн рамки. Рамки Watch 6 тепер на 30 відсотків тонші, тоді як у Classic зменшено на 15 відсотків. Незважаючи на те, що це незначно, це значно покращує візуальну привабливість годинника; Зменшення розміру безеля, подібно до Apple Watch Series 7, не обов’язково є значним утилітарним покращенням порівняно з попередніми ітераціями, але це робить ці смарт-годинники ілюзією, що вони почуваються трохи сучаснішими.

  Як зберегти веб-сайт у форматі PDF на iPhone та iPad

Заріф Алі / MakeUseOf

Однак ця візуальна привабливість не обов’язково сприяє зручності використання годинника, принаймні для звичайного Watch 6. Це тому, що Samsung знову реалізувала сенсорну панель у базовій моделі, тоді як Watch 6 Classic має фізичну обертову панель. безель. Сенсорний безель пропонує дуже суперечливий досвід; оскільки безель дуже тонкий, іноді він не реєструє «обертання» або має невелику затримку. На цьому етапі я б хотів просто провести пальцем по меню за допомогою екрана.

Звичайно, якщо ви вибрали Classic, Samsung повернула фізичний поворотний безель, який був основним елементом майже всіх флагманських годинників Samsung з 2015 року, і це залишається найкращим способом навігації в інтерфейсі смарт-годинника, головним чином через його тактильність. і точно відчувається.

Заріф Алі / MakeUseOf

Galaxy Watch 6 поставляється в чорному, сріблястому та золотому кольорах, тоді як Galaxy Watch 6 Classic поставляється в сріблястому та чорному кольорах, відповідно до того, що ми отримували раніше.

Загалом, хоча дизайн серії Samsung Galaxy Watch 6 не змінився, ці смарт-годинники продовжують мати гарний дизайн і гарну конструкцію і, ймовірно, візуально залишаються найкращими розумними годинниками круглої форми.

Датчики здоров’я та відстеження

Серія Galaxy Watch 6 пропонує різноманітні функції моніторингу здоров’я та фітнесу, що робить їх досить універсальними для тих, хто хоче залишатися на висоті свого здоров’я. Якщо ви хочете відстежувати свою щоденну активність, виміряти пульс або артеріальний тиск, серія Watch 6 не відстає від інших флагманів, включаючи Apple Watch.

Заріф Алі / MakeUseOf

Серія Watch 6 підтримує понад 100 режимів тренувань, включаючи біг, їзду на велосипеді, плавання, йогу тощо, і може автоматично виявляти та записувати сім типів вправ, таких як ходьба, біг, їзда на велосипеді, веслування, еліптичні тренування, динамічні тренування та плавання. . Ці годинники також водостійкі до 5 ATM, тож ви можете носити їх у басейні чи душі.

Однією з видатних особливостей Watch 6 є його здатність вимірювати електрокардіограму та артеріальний тиск за допомогою програми Samsung Health Monitor. Ці функції можуть допомогти вам виявити ознаки фібриляції передсердь або гіпертензії, які є поширеними станами, які можуть збільшити ризик інсульту чи серцевого нападу, але, як і в Apple Watch, ці показання не такі точні, як справжні ЕКГ-монітори. Однак для ведення журналу або історії візерунків вашого серця це може бути дуже корисним.

Варто зазначити, що функції ЕКГ і АТ схвалені FDA для використання в США, але вони не призначені для діагностики чи лікування будь-яких захворювань.

У серії Watch 6 також є датчики для вимірювання насичення крові киснем, температури шкіри, складу тіла та рівнів стресу, але знову ж таки, ці функції відповідають тенденції надання показників, які не обов’язково корисні для ретельного аналізу, окрім пошуку загальних тенденцій. Відстеження складу тіла працює, приклавши два пальці до кнопок і чекаючи, поки годинник закінчить сканування, і весь процес досить швидкий.

  9 контролерів PS5 для максимального використання ігрового потенціалу

Заріф Алі / MakeUseOf

Нарешті, ці годинники можуть відстежувати якість і тривалість вашого сну, надаючи такі показники, як стадії сну (легкий, глибокий, швидка фаза сну), оцінка сну (на основі таких факторів, як тривалість, постійність, ефективність і спокій) і рівень кисню в крові під час сну.

Точність

Samsung Galaxy Watch 6 загалом точні у вимірюванні показників здоров’я та фізичної форми, але вони можуть бути не такими точними, як медичні пристрої чи спеціальні спортивні годинники.

Я протестував Samsung Galaxy Watch 6 у порівнянні з Apple Watch Series 8 на точність відстеження здоров’я, і я виявив, що Watch 6 відповідає Apple Watch у вимірюванні пульсу та SpO2.

Загалом, Samsung Galaxy Watch 6 — це розумний годинник, який пропонує багато функцій моніторингу здоров’я та відстеження фізичної форми для такого елегантного та потужного пристрою. Він може бути не таким точним чи повним, як деякі інші пристрої на ринку, але він підходить для більшості користувачів, які хочуть стежити за своїм здоров’ям.

Програмне забезпечення, продуктивність і термін служби батареї

Серія Galaxy Watch 6 оснащена двоядерним процесором Exynos W930 з частотою 1,4 ГГц, 2 ГБ оперативної пам’яті та 16 ГБ вбудованої пам’яті. Використовуючи серію Watch 6 проти Apple Watch Series 8 минулого року, очевидно, що ці розумні годинники не забезпечують такої плавної роботи, як можна було б очікувати від флагманського пристрою, і я думаю, що це зводиться до програмного забезпечення.

Для контексту, оригінальний Galaxy Watch 2018 року працював під керуванням TizenOS від Samsung, і він працював чудово. Я міг використовувати цей годинник більше двох років, і він працював так само, як і в перший день. З коробки нові Galaxy Watch 6 і Watch 6 Classic не поділяють таких настроїв.

Заріф Алі / MakeUseOf

Візуально користувальницький інтерфейс OneUI порівняно з Google WearOS набагато кращий, і він відкриває можливість завантажувати реальні програми на годинник, але з його поточними специфікаціями очевидно, що ці годинники серйозно недостатні для ОС, яку вони намагаються запустити . Я постійно виявляв помітну затримку під час відкриття додатків, відстеження активності та загалом у всьому інтерфейсі користувача; це було особливо помітно зі звичайним Watch 6 і його цифровим безелем, який, здається, витримав пропущені кадри під час прокручування різних меню.

Майже таке відчуття, що апаратне забезпечення Watch 6 було призначене для роботи з TizenOS від Samsung, і я впевнений, що воно б працювало чудово, якби для більш роздутої WearOS із оболонкою OneUI на додачу до неї був двоядерний процесор. і 2 ГБ оперативної пам’яті просто не вистачить.

  11 найкращих плагінів Photoshop, які піднімуть ваші навички дизайну на новий рівень

Що стосується часу автономної роботи, то Galaxy Watch 6 оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 300 мАг для варіантів 40 і 43 мм або 425 мАг для варіантів 44 або 47 мм. Вони підтримують бездротову зарядку за допомогою магнітного зарядного пристрою або будь-якого зарядного пристрою, сумісного з Qi, і Samsung оцінює ці годинники до двох днів використання для версій 40 і 43 мм і до трьох днів для версій 44 і 47 мм.

Заріф Алі / MakeUseOf

У реальному використанні я наблизився до приблизно півтора днів використання більших моделей. Це включає ввімкнення постійного дисплея разом із автоматичним відстеженням стану. Ці годинники потрібно буде заряджати, перш ніж лягати спати, якщо ви плануєте використовувати їхні функції відстеження сну.

Загалом, я вважаю, що якщо ви використовуєте носимий пристрій Samsung попереднього покоління, покращення терміну служби батареї та можливостей програмного забезпечення через WearOS може бути того варте для вас, але ці годинники не матимуть такої плавності та надійності, як ви очікували. з інших флагманських пристроїв Samsung.

Чи варто купувати Galaxy Watch 6?

Загалом, серія Samsung Galaxy Watch 6 — це суміш ітераційних оновлень і високої майстерності; Для тих, хто глибоко вкорінився в екосистемі Samsung, Galaxy Watch 6 і Watch 6 Classic пропонують знайомий, але витончений досвід, який добре працює з іншими пристроями Samsung. Витончений дизайн, тонкі рамки та надійні можливості відстеження здоров’я є значними перевагами, особливо для користувачів, які шукають новий розумний годинник на базі Android. Серія Watch 6 вирізняється своєю естетичною привабливістю та різноманітністю показників здоров’я, які вона може відстежувати, і важко сперечатися про альтернативний розумний годинник, який забезпечить вам еквівалентний досвід.

Заріф Алі / MakeUseOf

Тим не менш, ви повинні враховувати обмеження; продуктивність під WearOS, особливо з точки зору плавності програмного забезпечення та швидкості реагування, може не відповідати очікуванням інших флагманських пристроїв Samsung. Крім того, це також стосується терміну служби батареї, яка, хоча й пристойна, може вимагати більш частої зарядки, ніж деякі користувачі хотіли б. Ці фактори мають вирішальне значення для прийняття рішення про доцільність оновлення.

Для тих, хто вже є учасником екосистеми Samsung, серія Galaxy Watch 6 є логічним кроком вперед, пропонуючи безперервність і сумісність з існуючими пристроями. Якщо ви шукаєте новий смарт-годинник на базі Android, який поєднує дизайн і функціональність, серію Galaxy Watch 6 важко перевершити.

Samsung Galaxy Watch 6 Classic

$349 $430 Заощадьте $81

Серія Samsung Galaxy Watch 6 із елегантним дизайном і вдосконаленим відстеженням здоров’я є ідеальним вибором для користувачів екосистеми Samsung, які шукають розумний годинник, сумісний з Android. Однак його продуктивність під WearOS і час автономної роботи можуть не відповідати високим очікуванням, поставленим від інших флагманських пристроїв Samsung.